Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, witboy napisał:

polecam na poczatek 85 samyanga nie ma co prawda af ale przy statecznych kadrach portret czy auto daje swietnie rade, a 50 to taki hmm no slabe sa te 1.8 ale daja rade od około 2.0-2.2 ja natomiast mam same sigmy arty, 

No ciężko porównywać obiektyw za 500zl do obiektywu za 3500 :)fotografia to taka zajawka jak jest chwila czasu oraz na wakacjach więc nie chce ładować za dużo kasy, wole zostawić więcej na mody BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BartoszzG napisał:

No ciężko porównywać obiektyw za 500zl do obiektywu za 3500 :)fotografia to taka zajawka jak jest chwila czasu oraz na wakacjach więc nie chce ładować za dużo kasy, wole zostawić więcej na mody BMW ;)

sigma art 85 to akurat 4700 ale to drobiazg...zdjecia jak zdjecia ja z tego zyje wiec dla mnie to nie sa na to duze kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witboy napisał:

sigma art 85 to akurat 4700 ale to drobiazg...zdjecia jak zdjecia ja z tego zyje wiec dla mnie to nie sa na to duze kwoty

Hehe no to jeszcze lepszy przeskok. Oczywiście wiem że zarabiasz robiąc zdjęcia i musisz mieć sprzęt który tak czy inaczej zarobi na siebie więc "łatwiej" jest wydać większą kwotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, BartoszzG napisał:

Hehe no to jeszcze lepszy przeskok. Oczywiście wiem że zarabiasz robiąc zdjęcia i musisz mieć sprzęt który tak czy inaczej zarobi na siebie więc "łatwiej" jest wydać większą kwotę ;)

no a przez to czasem inne rzeczy zamiast na auto idą na sprzęt etc...ale u mnie już nie długo się ruszy to i mody będą szły na szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, witboy napisał:

no a przez to czasem inne rzeczy zamiast na auto idą na sprzęt etc...ale u mnie już nie długo się ruszy to i mody będą szły na szczęście...

Życzę jak najszybszego powrotu do działalności. Pieniądz musi krążyć w gospodarce. Szkoda, że tak mało osób ma tego świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kumor07 napisał:

Ogólnie nie lubię się czepiać itd auto wyglada ładnie ale jedna rzecz przykuła moją uwagę a mianowicie tylne błotniki , chyba wymagają ingerencji ?

jakiej ? jeśli ci chodzi o brud to na pewno bo była mżawka i brud był na asfalcie i nadkole brudne ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu zabrałem się za podklejenie podsufitki z tyłu ale okazało sie ze przód też trzeba ale to następnym razem zrobię, bo tyle kleju nie było ;/ a wyszło bdb do tego dziś wyprałem ją metodą bonetowania bo miała dziwne kreski które zeszły no i szyberdach jego materiał był brudny ze hoho teraz jest ok, postaram się jutro jakieś lepsze zdj zrobić, pytanie czemu nie robiłem nowej podsufitki? chciałem zachować za wszelką cenę oryginalny materiał i się udało w 100% 

49942332041_4036d6bc4d.jpg

49942628017_9e78da048b_h.jpg

a jutro dodam po wyschnięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i parę zdj środka co prawda jeszcze nie picowałem drewna czy innych elementów bo dziś słaba pogoda była na to ;/ ale podsufitka fajnie wyczyszczona więc najważniejsze za mną, i parę kropel sprzed paru godzin auto szybko się kurzy bo dosłownie 20 metrów od bloków jest pole...z prac najbardziej zadowolony jestem z szyberdachu bo było sporo przejść syfu nagromadzonego i że taka stróżka chyba od wystrzelonego picia jak cola ładnie doszła 


49944710963_798cd2075d_h.jpg
49944711008_ce7123f467_h.jpg
49945504542_34a80b39b1_h.jpg
49945504577_a1173bb809_h.jpg
49945504627_97fe81ecad_h.jpg
49945504647_95eabc47ce_h.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość jest taka ze ruszyły mi się zlecenia wiec lekko dopływ kasy jest ale jeszcze nie to, druga dobra wiadomość mimo ze będę miał robotę w sobotę 6 czerwca ode mnie 80km i skończę ok 17 plus dojazd do domu to i tak na 22-23 postaram sie być bo hotel już zarezerwowany a niecałe 400 km do Chotowej  :) zła wiadomość ...gleby z tyłu do zlotu już nie zdążę zrobić ani np wymienić parę elementów co chciałem by były zrobione ...ale wolałem być z wami nawet na chwile niż zrobić auto i nie przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i pierwszy GF zaliczony może i na parę godzin tylko bo przyjechałem o 2340 no ale..byłem kto chciał to zobaczył auto mimo zrobionych 450 km w jedną stronę bo musieliśmy się cofać bo żona się zastanawiała czy nie zostawiła żelazka zostawionego włączonego :D ale uwaga nawet 1 zdjęcia nie zrobiłem swojej e32 może dlatego ze po takiej trasie była brudna ze hoho 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę tylko zdj z Chotowej mnie pewnie nikt na fotach nie złapał bo rano bylem chyba do 10 czy 11 a sam sobie zapomniałem zrobić :d jak to się mówi szewc bez butów :D Szkoda że nie mogłem się troszkę lepiej zaprezentować bo auto na ostatnia chwile wjechało do tego brudne z trasy ponad 430 km zrobiliśmy do Chotowej ..ale co liczy się pasja i że mogłem nawet chwile z wami być 

000_1998.JPG

000_1999.JPG

000_2009.JPG

000_2010.JPG

000_2013.JPG

000_2015.JPG

000_2016.JPG

 

 

 

 

 

 

000_2024.JPG

000_2023.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, M3DYK napisał:

Nie wiem czy pranie pasów to dobre posunięcie bo jeśli nie napuścisz ich czymś, to jak czytałem po forach z pasów zrobi się zwykła szmata, upewnij się żeby nie było lipy :)  

wyprałem pasów w życiu kilka set jak nie kilka tysięcy samych pasów w ciągu 14 lat jak zajmuje się autami, i jak wyżej było pisane zawsze jest ok, a przy bardzo brudnych pasach zwijają się tylko dużo lepiej, oczywiście widziałem pasy które trzeba było myc pod ciśnieniem, ale mimo to wyszły jak nowe, bo z czarnych zrobiły się czerwone oryginalne :) tak woli ciekawości środkowa część fotela czyli oparcie pleców była na tych fotelach żółta :) była tam oryginalnie żółta skora ale do auta i czerwonych pasów średnio to pasowało :)

10854449_827568443952041_5898122616732820385_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

korzystając z pogody troszkę pojezdzone było Bmw, z racji iz nie tylko będę cukierkował ze auto cud miód i orzeszki ->> dziś po południu zauważyłem ze dziwnie świeci obrys od strony kierowcy okazało się ze wykruszyło się gniazdo mocno i żarówka źle była odsadzona, czyli auto dostanie nowy obrys, oraz nowa nerkę, stara nerka miała delikatne pękniecie chromu, praktycznie niewidoczne, mam nadzieje ze w tym tygodniu ogarnę te części i zostaną zamontowane, stary gril zrobię na czarno :) no i liczę ze w tym tygodniu już wleci gleba na tył :) auto troszkę brudne bo po spotkaniu z ochotkami znad Wisły ;/ jak bym dalej mieszkał u ojczulka w domku gdzie jest kosteczka przed domem i myjka to auto by się błyszczało jak psu...a tak nie jest zle..ale ja mam specyficzne podejście do czystości auta 

 

50080860006_12a9da236f_h.jpg

50081106592_a41021227e_h.jpg

50080860096_cdd3a39ddf_h.jpg

50080282168_ea68e3cc1a_h.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...