Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

z aktualizacji muszę zrobić przegląd bo auto stało i okazało się ze inna data jak oc :) bo oczywiście oc przyszło na rok uwaga 184 zł miło :) z innych spraw...powoli bo powoli ale coś tam sa przychody $$$$ wiec mody znów się będą pojawiać :) oby kościoły ruszyły na całego to będzie duzo lepiej dla mnie :) bo na te chwile musialem zmienić branze za psie pieniadze...

 

na dzis był zaplanowany wyjazd z garazu aby jutro zrobić przeglad...no i aku padł, inny aku załadowany, ładowarka z funkcja odnowy aku odpalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nadszedł dzień w którym zrobiłem przegląd, akumulator był podpięty na odnowę bo się całkiem rozładował, oczywiście wszystko ok :) auto w ciągu roku zrobiło 1600 km nie mil :) no i mała porcja zdjęć, auto nie myte od końca lutego bodajże ale stało w zamkniętym ogrzewanym garażu   

49834128277_f758390005_h.jpg

49833823016_d64a17ae71_h.jpg

49833286653_2c18fcbe19_h.jpg

49833286653_2c18fcbe19_h.jpg

49833823201_8b1fe5b085_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wojtek-e30 napisał:

Zdjęcia robisz mistrzowskie przez co auto prezentuje się bardzo godnie. 

bez przesady szybkie zdjęcia przy drodze gdzie zawsze serwisuje auta i mają od razu stacje diagnostyczną, nie długo będę chciał zamontować ten custom na tył bo pieje ale powoli dochodzę do życia a to oznacza mody, np wleci nowy grill 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne gdzie zrobisz fotkę czy na drodze czy pod śmietnikiem foty wychodzą zawsze mega dobrze a auto na nich jak z katalogu.
Widać dobre oko, wprawiona ręka no i pewnie sprzęt do tego też niczego sobie musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byście się zastanawiali jak wygląda moja e32 bez filtrów ze zwykłego telefonu to dziś na myjni kolega mnie złapał 1 raz odkąd mam e32 i nie mógł wytrzymać by nie zrobić zdj :) i jak to za kazdym razem jak jestem na myjni kolejka osob do ogladania auta w trakcie wycierania :) i milion pytań o samochod 

49847151178_66424303d5_h.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i post za postem ale dla mnie dość istotna sprawa, na przeglądzie wyszło małe pocenie z okolicy miski...po jeździe nagle sporo zaczęło uciekać oleju, co się okazało wąż od spływu który był wymieniany jakimś cudem się odkręcił, oczywiście teraz wszystko dokręcone dobrze breszka i  klucz obcięty dowalony wiec lux będzie trzymać, ale jak pisałem u mnie forum to nie tylko ochy i achy ale nawet te złe rzeczy mimo że błahe to i tak o tym pisze, najważniejsze że znów sucho :) po prostu stanie auta jakoś jej nie posłużyło :) ale trochę oleju uciekło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mihau83 napisał:

Idzie kapkę dosłownie 1cm niżej zrobić dupeczkę? A tak to auto sztos. Sam jestem zwolennikiem limuzyn w białym kolorze. Zazdro

 

 

dla mnie bardzo chętnie nawet z 6 cm nizej no a tak serio to ok 3-4 i by było lux...natomiast nivo się zatrzymało na tej wysokości ;/ jest już custom należy tylko go zamontować, wiem ze niektóre niva schodzą dużo niżej, a moje nie chce nie wiem od czego to zależy natomiast moje jest 100% sprawne i od razu reaguje na zmianę wysokości tyłu nawet na nierównościach jadąc powoli widać jak nivo dostosowuje wysokość dlatego na niektórych zdj tył jest troszkę wyżej a czasem niżej   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Bartas napisał:

coco słaby, chyba że lubisz takie błyszczące opony. Niedawno odkryłem CarPro Pearl - na oponie w daily siedzi ponad 2 tygodnie! Gumę zostawia satynową i ładnie ją przyciemnia ;)
Żeś tylko jedno foto beemki dał... No jakże tak? :mrgreen:

Paaanie coco to tylko do plastików już tylko żeby go skończyć dla mnie za krotko trzymał teraz jako podbijacz po myciu i do listew, ja na większy look korzystam z b2b tez od shiny i efekt super na ok 2 tyg, 

 

a co do zdjec, w tamtym momencie podjechało e34 z  m30b35 z ori przebiegiem 100k z Szwajcarii na sportach w automacie ale totalna seria i tak się zagadaliśmy a ja potem do pracy, był jeszcze kebab na futurach i zamiast zdj wszyscy gadaliśmy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartoszzG napisał:

Ja spróbuję na początek dokupić 50mm 1.8 do swojego Canona, ten obiektyw co napisałeś to droższy od całego zestawu mojego :D

polecam na poczatek 85 samyanga nie ma co prawda af ale przy statecznych kadrach portret czy auto daje swietnie rade, a 50 to taki hmm no slabe sa te 1.8 ale daja rade od około 2.0-2.2 ja natomiast mam same sigmy arty, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, witboy napisał:

polecam na poczatek 85 samyanga nie ma co prawda af ale przy statecznych kadrach portret czy auto daje swietnie rade, a 50 to taki hmm no slabe sa te 1.8 ale daja rade od około 2.0-2.2 ja natomiast mam same sigmy arty, 

Niezły set!

Co myślisz o Olympus OMD Em10 Mark III? Kupiłem sobie set z dwoma obiektywami:

 - M.Zuiko Digital 45mm f/1.8,

 - M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3.

Zbiera dobre noty ale dopiero zaczynam z tym tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Niezły set!

Co myślisz o Olympus OMD Em10 Mark III? Kupiłem sobie set z dwoma obiektywami:

 - M.Zuiko Digital 45mm f/1.8,

 - M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3.

Zbiera dobre noty ale dopiero zaczynam z tym tematem. 

teraz 4/3 troche spada bo pełne klatki bezluster wkraczaja, co do obiektywów napewno 45 dla cb bedzie fajna do portretu a 12-200 typowy spacer zoom do wszystkiego i niczego, ja akurat pracuje tylko na stałoogniskowych obiektywach sigmy bo maja najwyzsza jakosc optyki co daje mi swobode pracy na malej przyslonie 1.4-1.8 bez obaw o jakosc zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś był mini spot Youngtimer Płock i... co prawda takie przymiarki bo po prostu mocno załadowane auto bez odpalenia by nivo nie nabiło..ale już wiem że rant jak chce o 1 cal więcej będzie prima sort <3 i aż sie nie mogę doczekać gleby finalnej na tyle aby tak jeździć na co dzień 

49926588668_22d3d0544e_h.jpg

49926588728_56992827ac_h.jpg

49926588788_5a89e42395_h.jpg

49927407362_848f509d76_h.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...