Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za dobre słowo ale to jeszcze nie jest to co ja chce, przód na pewno 1 cm niżej może 1.5 okaże się pewnie w tygodniu jak będę miał wolną chwile by pokręcić gwintem, ale fakt robi szum na ulicy jeśli chodzi o wygląd i o spojrzenia, ale to nie jest finalny efekt , mam problem by opuścić nivo bo jest w najniższym położeniu dźwigni i nie wiem czy to już max jest amora czy np sprężyny dadzą mi własnie te 2 cm bo są springi od hr pod nivo

Sam wygląd zewnętrzny jest bdb wiadomo to akryl wiec jakaś polerka by się zawsze przydała, ale pewnie będzie to one step by nabrał blasku na sezon wnętrze jest bdb stanie, ale ze sporo zajmowałem sie detalingiem to pewnie wypoleruje trochę drewno by nabrało większej głębi looku, na pewno dywan będzie moooocno ekstrakcyjne wyszorowany, mimo ze wszystko jest czyste itd ale chce mieć 100% pewności ze lepiej się nie da a w tej kwestii akurat się znam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gamek2 napisał:

Tak jak puszesz z przodu 1cm niżej i bedzie jeszcze ładniej

Pozdro

tez tak myślę tak jak teraz wyjechała a dokładna zabawa będzie na spokojnie dla mnie centymetr to minimum jaki chce osiągnąć musi być pięknie zgrane jak nie to delikatnie na camberze dam na bok :) i z 1 cm zrobię 2 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :) Dla mnie też z 0.5-1 stopień cambera plus 12-15mm w dół i będzie malina.

Sprężynki, które masz na początku nieco siądą - zazwyczaj ok 3-5% (ok 6-10mm). Później ten proces postępuje jednak jest bardzo powolny. Daj im się ułożyć przez 2-3 tygodnie i później pasuj :)

Na tył można dorobić sprężyny pod ori amory, choć jest to syzyfowa praca. Ogranicza nas ori skok amorka, nastawy tłumienia, wymagane naprężenie wstępne i zadane parametry niemniej jednak da się :P Napisz na fb :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia w stylu wychodze i w 3 sekundy zaczyna napier...deszcz 

przyszły do mnie nowe dywaniki szare i już bardziej jestem z wnętrza zadowolony 
7f95ee7f6e92.jpg

a89fd839ccff.jpg

8f3226d8f1cf.jpg

34f0a2c30fa3.jpg

bb8e7788f1f0.jpg

e4998a291c5f.jpg

sam gwint pracuje bardzo fajnie jest na tyle komfortowy ze dalej jest limuzynka serii 7jak przed finalna regulacja poczekam jednak pewnie do wiosny aż się wszystko ułoży, tył brakuje do szczęścia ok 2-3 cm niżej i by był pełny sztos jaki bym chciał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady zdjecia w 90% pod blokiem, i jeszcze przy zlej pogodzie do zdjec jak to sie mowi szewc bez butow...zreszta dla mnie jeszcze temu autu sporo brakuje do stanu ktory bedzie na wiosne np pranie dywanu, nowa podsufitka, ja lubie wszystko jak jest po mojemu mam nadzieje ze moja wizja podoba sie innym natomiast brak miejsca troszke mnie spowalnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś była sesja do magazynu to akurat moje zdjęcia a nie fotografa z sesji..efekty już w 1 odsłonie Bmw Trends z 2020 roku !

Sesja i artykuł będzie na zasadzie kontrastów ! Więcej info oczywiście w Bmw Trends !

aa45de488b24.jpg

69c1c446ba24.jpg

Aż sie nie mogę doczekać efektów dziś pogoda była cudowna ale niestety na sesje musiałem dojechać prawie 120 km i nie odwiedziłem myjni przed zdjęciami ;/ wiec ranty się nie świecą jak powinny i lakier tez z warstwa kurzu paro dniowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie aktualizacje- dosyć często, z klasą i finezją. Jak za starych dobrych czasów. Zawsze tu zaglądam z uśmiechem na japie, bo wiem, że się nie zawiodę :mrgreen:

TOP SERIA na pewno, a czy PD to zweryfikuje GermanFest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa forum traktuje jak kronikę tego auta czyli nawet najdrobniejsze głupoty na plus czy na minus opisuje, co do tego gdzie by to auto sie znalazło ...nie mnie to oczywiscie oceniać natomiast wiem co dojdzie do tego auta 

- tył muszę ogarnąć obniżyć zachowując nivo wiec będą kombinowane sprężyny, dużo nie brakuje ok 2-3 cm do pełnego germana ale  w porównaniu do przodu własnie 2-3 cm brakuje

- ranty plan jest taki ze jeśli się uda obniżyć tył będą radinoxy x4, jak nie to pewnie lekki dystans na tył i zostaną te co teraz albo tył wleci szerszy a z tyłu wlecą na przód- wole opcje radinoxu

- bh na przód - u htt już nie ma nówek :( wiec opcje są dwie albo nówki depo albo przerobić 2 zestaw normalnych lamp które mam w garażu, może na początek depo wlecą żeby były nowe szkła i soczewki, a w miedzy czasie będę szukał nówek helli o ile wygląd na hb będzie mnie satysfakcjonował, a ori bez uśmiechu zostaną na półce żeby się nie niszczyły 

- tylna blenda czarna miedzy lampy albo rozmiar us albo na duza rejke 

- doposażenie brakujących spinek i innej drobnicy w aso, jak będzie cieplej i będę mógł sobie podziałać przy aucie samodzielnie braki zostaną uzupełnione, na szczęście są to pojedyncze sztuki, ale będę patrzył na stan wszystkich spinek i albo komplety albo pojedyncze będą wymieniane albo uzupełnianie

- podsufitka bo jest firanka, ciężko o fachowca żeby efekt był na prawdę jak ori a to musi być wisienka na torcie wiec ma być tip top

- wybielenie plastików wnętrza te które zżółkły od słońca na szczęście jest na to genialna metoda natomiast musi być słonecznie przez wiele dni 

- kierownica drewniana ac schnitzer na sam koniec :) 

- pakiet stylistyczny schnitzer albo hartge pod longa ale to takie białe kruki że to trwać latami może :(

czy to dużo ? i tak i nie, większym problemem jest to czy faktycznie się obniży na sprężynie...ale tej sprężyny nie ma jedyna jest od hr a kupić żeby się przekonać ze nie pasuje to lipa, a jest zestaw 4szt a samych na tył nie ma...plastiki w środku i pranie i uzupełnię spinki to wszystko sam będę robił wiec musi być z 20 stopni żeby było przyjemnie to robić,

 

w tym momencie jest kosa w każdym calu natomiast to szczegóły decydująca o całości, a ja dbam o szczegóły ale brak miejsca w garażu na otwarcie drzwi powodują że cześć rzeczy musi być przełożona do wiosny, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszła tablica na zloty Witboy czy będzie z blenda czarna czy nie to okaże się jak przyjdzie finalna wersja z ładnego plastiku bo na moim aucie jest pasowanie blend do produkcji 

329be2ef739a.jpg

no i wystartowało wybielanie plastików niestety w latach 80 stosowano brom w plastikach i dzięki niemu tak się dzieje na szczęście jest na to metoda...oto efekty czyszczenia bez długiego wystawiania na działanie chemi...a już efekt jest zdumiewający ! Plastik kolorem wróci do oryginału w przyszłym tygodniu o ile będzie słoneczna pogoda

995fff143c62.jpg

ea56a63de786.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś California miała kolejna podroż do łodzi gdzie nagrywaliśmy z Envis - Envis Works filmik do jego serii Envis na szlaku projektów...troszkę trema mnie zjadła przy wywiadzie :)  :) ale była fajna przygoda 

5e822ce6aafc.jpg

92727f0abe11.jpg

b4f7c04a70ef.jpg

3625740116a6.jpg

885c0af5579b.jpg

88b88082616f.jpg

 

no i male foto envisa bmw

 

e733194a25d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Ależ cudo!!!!! Biała e32. Piękna.

PS

Jaki to patent na żółte plastiki jeśli nie tajmnica?

najpierw mocno stezone apc, potem jak juz jest wyczyszczone z syfu na maxa to stosuje sie wode utleniona w zelu i wystawia na slonce, pare aplikacji razy np 6-7 godzin i plastiki staja sie jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...