Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

laminat wole oryginał kupić i poszukać a nie brać 1 z brzegu...są czasem piękne laminaty w jakości oryginalnej ale kwestia jest ze szukam ori 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

nie doczytałem ze to podjeba jest :lol:

no niestety za taka cenę już by była moja, ale można używane zderzaki około 1-1.5k za szt znaleźć tylko żeby były..na początku roku był sznycel przedni ..wiem że na to trzeba cierpliwości, ale to auto to projekt na kolejne xx lat wiec mi się nie spieszy tym bardziej ze mam ori v8, ale warto wspominać bo a nóż ktoś ma coś na stani,e a ja bym miał 2 komplet na podmiankę  do v8 na zmianę :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjazd dostanie nowa wylewkę aby podjeżdżać :) ale to na wiosnę :) 

 tym czasem zamówiony zestaw na przód aby dobrze sie prezentować w bmw trends :) dojdzie po nowym roku :) PK Individual Coilovers na przod z camberami zdj podladowe :d

tył będę starał się albo zmodyfikować ramie nivo bo podobno sporo można zjechać na samym nivo w e32 a mi nie poszła jakoś spektakularnie w dól albo sprężyny nowe albo dam do sprasowania bo w nivo do góry zawsze mogę dać na sztandze ale w dol jakoś mi nie poszło tak łatwo ...a u mnie z racji stanu auta niestety albo stety nivo musi zostać 
wiec będę miał na handel nówki sprężyny ap minus 40 w dobrej cenie na przód 

73083f1e7dc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lelek napisał:

Hohoho, Mikołaj był hojny! :D

grzeczny bylem to sobie pozwoliłem :) wiec lista na przyszły rok zmalała do rantów :) bo gałki nie ma nówki wiec będę pewnie kupował 2 i ja reanimował, dywaniki nowe ale czekam na syndykatowe do e32 long, i podsufitka :) duzo nie duzo :) mysle ze do chotowej sie ogarnie o ile sie dostanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zestaw już gotowy do wysyłki po nowym roku montaż, kusiła oferta mts bo zrobili dla mnie dobrą cenę, ale jednak od wielu osób dobra opinia o zestawie od PK Individual Coilovers ze się na ich zestaw zdecydowałem 

4070f22deda7.jpg

cbd653d71190.jpg

9d11d95af191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to pierwsza wtopa zamówiłem jedyny dostępny w europie element nowy siedzenia elektrycznego tzn osłonę od strony kierowcy zewnętrzną ostatnia sztukę z magazynu , silbergrau ...a nie silbergrau hell ...i zamiast jasnej mam szary ...kiedyś go sprzedam pewnie :D czyli jednak plastiki będą odświeżane klasycznie :) 

91fff6001783.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witboy napisał:

no to pierwsza wtopa zamówiłem jedyny dostępny w europie element nowy siedzenia elektrycznego tzn osłonę od strony kierowcy zewnętrzną ostatnia sztukę z magazynu , silbergrau ...a nie silbergrau hell ...i zamiast jasnej mam szary ...kiedyś go sprzedam pewnie :D czyli jednak plastiki będą odświeżane klasycznie :) 

91fff6001783.jpg

 

Na  półkę z tym i  za   2  lata   sprzedasz 3x drożej  x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BMW-Store.pl jest ta osłona w tym kolorze ( SILBERGRAU-HELL) dostępna do zamówienia, ale ja szukając w katalogu wewnętrznym bmw nie mam wyników, czyli jakby faktycznie nie było... Zamów u nich, może mają w swoim magazynie sklepowym, bo w sumie fortuny nie kosztuje - 134,18. ;)

Temat śledzę- działaj.

Piona,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartas napisał:

Na BMW-Store.pl jest ta osłona w tym kolorze ( SILBERGRAU-HELL) dostępna do zamówienia, ale ja szukając w katalogu wewnętrznym bmw nie mam wyników, czyli jakby faktycznie nie było... Zamów u nich, może mają w swoim magazynie sklepowym, bo w sumie fortuny nie kosztuje - 134,18. ;)

Temat śledzę- działaj.

Piona,

B.

no oni tam maja więcej gratów a jak chce zamawiać to zerowe stany ;/ tak samo z osłonami chciałem nowe bo niby dostępne i grosze...a potem się okazywało ze zero, tak jak np z gałka zmiany biegów, sam mam wgląd w stany magazynowe bo jestem w bmw koneser takze sporo już części chciałem zamawiać a potem d...zbita bo nie ma zwłaszcza plastiki, ale można się miło zaskoczyć bo niektóre części w zamienniku drożnej niż w aso np spływ oleju czy rura dolotu sporo taniej w aso było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo  z placu boju gwint juz siedzi :d i to jak...problemem sa felgi nie wejdą dosłownie 5mm brakuje bo dotykają gwintu..za ok 2 godziny nówki śruby i dystanse nowe będą u mnie :) i muszę poszukać kanału by nivo wyregulować :)  

 

35695346bbdc.jpg

 

jaram się jak głupi :) wleci dystans to i felga z przodu wyjdzie bardziej z nadkola...wiec nie wiem co z rantami finalnie czy nie dam z tyłu co jest 3.25 na przód a tył dam np 3.75 albo 4 cale tylko najpierw muszę ten nieszczęsny tył ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie już wszystko siedzi na miejscu dystanse nówki rr custom 8 mm i coś się nie sprawdzają bo mam delikatne bicie na kierownicy ale to się ogarnie, wg mnie na przód własnie 0,5 cala większy rant a z tyłu no próbowałem obniżyć ale niżej tył za chiny nie zejdzie...wiec będę coś kombinował ze sprężynami pod nivo bo jest sprawne i musi zostać

tył jeśli chodzi o rant to własnie albo 3.75 albo 4 cale i będzie miodnie, już teraz przód wyszedł elegancko z tym dystansem zupełnie inne auto, ale skoro na tyle jest 3.25 to grzech z niego nie skorzystać a na tył po prostu większy zwykły rant, już teraz jest pięknie :) tylko ten tył i będę w 7 niebie :) ale nawet kolega usiadł z tyłu to samochód usiadł na sprężynie ok 1 cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartas napisał:

to zdjęcie perfekcyjnie pokazuje jak koło zmienia samochód! wręcz encyklopedyczny przykład :)

kolo gleba i nic więcej nie potrzeba :) takie zawsze było motto :) no może poza gadżetami z epoki :) ale jak piszesz to zdjęcie wszystko wg mnie pokazuje i dlatego zdecydowałem się na rh a nie na inne koła czy tez stylingi oem,  z 3 tlg można zrobić dosłownie wszystko plus klasyczny wzór i co więcej chcieć . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko wieczorne zdjęcie po spacerze z rodzinka na zabawy na wosp 

a97fcb0bf825.jpg

4b4fe9d8e568.jpg

przod ok 0.5 cm do 1 cm na regulacji w dół i będzie pełny miód :) z dystansem teraz felga tez wg mnie nawet na obecnym rancie dostała wigoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...