Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Maciek napisał:

wyśmienicie

 

customowy rotor zawsze możesz sobie zrobić jak będziesz chciał odmiany

raczej zostanie ewentualnie nowy lakier na rotor i bęben, jeśli tymi felgami będę się bawił w przyszłości tzn ranty na Radinox :) 

Teraz z zakupem auta i doprowadzenie go do ładu mechanicznie a bardziej wycieki z silnika które trzeba było zrobić, teraz felgi oraz springi na przód bo z tyłu nivo opuszczę troszkę $$$ poszło w ciągu miesiąca :D do tego program jest zrobiłem co mnie cieszy zmiana charakterystyki momentu ze od dołu już jest moc bo mam skrzynie i moduł usa przez co nie mam programu sport...lakierniczo jest bdb+ zero rdzy itd, wnętrze tez super poza dywanikami wiec tylko dbać :) no i smaczki własnie jak felga :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Koło fajne aczkolwiek do tej budy jeszcze w  longu będzie za  mało 18 cali...  19 była by idealna  a tak  będzie niedosyt...

Całkiem możliwe, ale dajmy właścicielowi się o tym przekonać jak wsadzi 18 do tej budy - zawsze można sprzedać.

Nie mniej koła same w sobie w E32 w białej budzie to dość ciekawe połączenie, czekam na zdjęcia jak już to siądzie (i na 19 jak już się przekonasz, że mogło by wejść więcej " :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie o to chodzi 19 moze i by sie chciało ale to nie ten $$$ wiec napewno docelowo to i tak 18 miał być styling 37 a jest rh xd

a u mnie trzeba pamiętać ze jest biała buda a nie czarna, czy inny kolor, dlatego wg mnie siadzie dobrze ..przekonamy się bardziej mi chodzi o rotor ale wg mnie klasyka zawsze na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KAWUŚ napisał:

Jak znam Witka to raczej na e32 żałował $ nie będzie, a i pamiętam jego dawne auta, i myślę że projekt pójdzie w dobrym kierunku. Pozwalam sobie załączyć poglądowe foto ;)

9f79fed277d34f9bmed.jpg

oj stare foto :) ale faktycznie droga która będę szedł jest raczej ta która będzie zmierzała do elite  :) :)  ma być soczyste oem+ a nawet lepiej :) 

 

Kawuś już na auto poszło tyle $$$ ze głowa boli i nie mowie o felgach, ale o to ze nawet drobiazgi chce robić a do tego trzeba też czasu bo u nas w aso i innych zapewne też nawet jak cos jest dostępne to czas 10 dni :) a to zerkam to tu to tam i a to spinki brakuje, a to czegoś innego cały czas się uzupełnia by wszystko było tip top..mogłem mieć lepsze vinowo sztuki z m70, ale były to takie szczury ze na zdj ok może i by były och ach ...a potem na żywo z bliska na zlocie był by wstyd dla mnie bo nie chodzi o cudne zdjęcie tylko o stan auta...a to chyba nie o to w tym chodzi by tylko na zdj było soczyście:) dlatego jest jedynie m60b40 z programem :) natomiast usa plus stan robi robotę na naszym płockowie :) mega dużo osób się ogląda i się zatrzymują by zobaczyć auto, policja tez zatrzymuje nie ze względu na brak tablicy,tyko ze chcieli zobaczyć jak to wygląda z bliska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbak napisał:

Widziałem ją na zlotach YT i właśnie brakowało jakiegoś takiego wykończenia, felgi. Teraz będzie grubo :)

dzięki stan auta jest serio meega na tle innych e32 często za gruba kasę...tylko własnie zawsze pełen oem. teraz będzie oem plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiedz ze coś się dzieje :)
dziś wstawienie na obniżenie jutro powinno być do odbioru :)
koła czekają na obniżenie i będę wtedy myślał nad oponami, z przodu jest 8.5 cala i już myślę żeby zapodać z przodu co najmniej cal większe ranty radinox 

2ea87b085a07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód już na 100 % w przyszłym roku tzn w przyszłym sezonie zmieniony na radinox, będzie o co najmniej cal większy bo przód będzie za mało te 8.5j obecne, wiec wyjdzie 9,5 przód tył jeszcze się okaże przy okazji oczywiście malowanie rotoru i bębnów:):) jeśli myśleliście ze felgi to już koniec zabawy z tym elementem samochodu to byliście w błędzie :) rh są po prostu baza...a auto jest na wiele lat kupione :)

 

co do tego jak to siadzie na 99% jestem przekonany ze będzie fajnie już na końcowych rantach, ale nawet teraz będzie lux tak mi się zdaje :)

 

natomiast dziś tylko springi będą robione, spływ oleju ten zakuty taki co do miski jest bo leci i to ostro z niego oczywiście ori aso wleci, oraz inne głupotki przy okazji przegląd hamulcy tzn okazało się ze zero rantu i sama tarcza super jakości bo nie rdzewieje, wiec wsadzony nie jest żaden shit a klocka tyle ze hoho z moja jazda 3-4 tys km w rok to co najmniej parę sezonów pojeździ :) 

 

gumy wpadną chińczyki w przyszłym tygodniu z racji małych prędkości jakie te auto będzie jeździło i oczywiście guma musi być miękka by pod przyszłe ranty była ok oczywiście nówki sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeby nie było tak różowo ...olej który leciał z węza szedł na mocowanie wahaczy...efekt ? guma się rozwulkanizowała..a żeby było śmieszniej nie dawno sam bylem na stacji diagnostycznej zęby przejrzeli zawieszenie...walka będzie dokończona jutro, bo miały być jakieś lepsze obydwa wahacze a nie jakieś chińskie :) a przysłali ze sklepu dwa ale lewe :d a ja robię od razu lewego i prawego ale no co jutro jak zrobię małe zlecenie będę mógł odebrać auto :)

 

a z innych spraw jeszcze u poprzedniego wlasciela BMW brało udział w paru nagraniach :)\


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B8FKhAiUGi0&feature=emb_title[/youtube]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i motorówki już nie ma, wysokość prawie ok jak dla mnie z 1cm niżej i by było ideolo :) ale ten cm pewnie się uklepie, bo nówki sprężyny a nie jakieś stare :) wiec myślę że będzie cacy bo to niby minus 40 do minus 60 a mam najcięższy silnik pod te sprężyny wiec no zobaczymy :)

spływ oleju z aso wymieniony, z powodu lania na mocowanie wahacza oleju ze spływu dwa wahacze dolne wymienione, oraz gumy stabilizatora za jednym zamachem :) wiec mechanicznie już jest tip top jak chciałem.

zdjęcie z kalkulatora w przyszłym tygodniu na rh wejdą opony i będą lepsze foty

0bf9aca8d300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę szybkich zdjęć od soboty jak i dziś pogoda szaro buro ponuro to i zdjęcia z d....ale widać tą lekką zmianę w zawieszeniu, na szczęście to już będą ostatnie zdjęcia na tych felgach :)

1512ef8de36b.jpg

44bb8830dc41.jpg

966c29f3c0b3.jpg

9ca5c868ac51.jpg

do środy powinny być już opony 235/40/18 na te moje 8.5j i 10j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...