Skocz do zawartości

[E36] 318i->325i Cabriolot by SFERA


SFERA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Siema. Długo mnie nie było tutaj, lecz dużo się zmieniło... Doszło troszkę gratów do Cabriolota. 

* Nawigacja

*Poprawione pasy @Michaś 523i :grin:

*Przycisk Hifi do HK

*Podświetlenie nóg pomarańczowe

*Carbon z M3 GT

*Nowe czarne monetniki w boczki

*Przycisk ryglowania drzwi

*Przycisk PDC z E36 

Kilka fotek robionych jak zawsze kotletem. Na dniach coś zapodam. Pozdro :twisted:

IMG_20201026_231130.jpg

IMG_20201026_154747.jpg

IMG_20201020_193833_261.jpg

IMG_20201026_205026.jpg

IMG_20201026_225749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dyziux666x napisał:

Kurła wszystko ładnie pięknie ale kierownica i zwykły panel bez klimatronika tak wali po oczach że ja po minucie dostrzegłem że tam są w ogóle vadery...

Niestety. Brak klimatronika w fajnych pieniądzach. Kierownica nie przesadzajmy aż tak źle nie wygląda :wink: myślałem by właśnie środek kierownicy pomalować na czarny kolor. Bo tak szczerze teraz to "srebro" pasuje jak świni siodło B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michaś 523i napisał:

fajnie że pasy zmieniłeś :)

dobrze działasz czekam na kolejne zmiany - listwy progowe  karbon - klima - AIRBAG pasażera - radio - kiera - lusterko 

pomarańczowe podś zrobiłeś na oem secie BMW (nie mówię e36) czy dałeś diodę i ju?

 

 

Wszystko w swoim czasie. Takich funduszy nie ma by wszystko od razu wsadzić. Co do podświetlenia użyłem ori lampek z schowka pasażera :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie sztuka dołożyć sam panel nawiewu, dołożyć klimatronik to tak (; co do kierownicy no niestety ale to jest już sentyment - pamiątka. Z panelem jak najbardziej na tak lecz szukam fajnego zestawu, najlepiej gdyby klimatronik byłby w samochodzie i mógł sam zdemontować :wink: co do światełek w środku @Michaś 523i z tego co widzę to E39 pokazałeś. I gdy dobrze wiem nie było nawet takiej "opcji" w E36. Dla mnie taki dwukolorowy system nie pasuje do E36, lecz to też kwestia gustu :razz:

 

Na dniach zamontowane zostało PDC tył poliftowe:wink: 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SFERA napisał:

To nie sztuka dołożyć sam panel nawiewu, dołożyć klimatronik to tak (; co do kierownicy no niestety ale to jest już sentyment - pamiątka. Z panelem jak najbardziej na tak lecz szukam fajnego zestawu, najlepiej gdyby klimatronik byłby w samochodzie i mógł sam zdemontować :wink: co do światełek w środku @Michaś 523i z tego co widzę to E39 pokazałeś. I gdy dobrze wiem nie było nawet takiej "opcji" w E36. Dla mnie taki dwukolorowy system nie pasuje do E36, lecz to też kwestia gustu :razz:

 

Na dniach zamontowane zostało PDC tył poliftowe:wink: 

Pozdro

ta bo pomarańczowe podświetlenie nóg które zrobiłeś było fabrycznie w e36 - :lol::lol: - teraz to żeś się wytłumaczył nie wąsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...