Skocz do zawartości

BMW E30 Cabrio (czerwony dach) --> Bartas


Bartas ZSZ

German ??  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. German ?? Nadaje się?

    • Tak
      59
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, gamek2 napisał:

Nie wiem ale jakoś nie przekonam się do tego dachu w tym aucie 

Nie no nie ..... wszystko na nie !! 

Koła nie ..... 

Tajfun nie ..... 

Dach nie ..... 

Opony nie .... 

Skręty nie .... 

To ja już sam nie wiem .... 

:cry:

Nie no żart .... wszystko rozumiem, to że mój projekt tak duże kontrowersje wzbudza ..... :grin: ale niestety (dla niektórych) w 1992 takie właśnie były dostepne akcesoria tunigowe ... które mnie bardzo inspirują .... B)

Może kiedyś pójde po sztampie i ... zmienie na .... 

BSS RS ... 

Black Hella .... 

Czarny dach ....

Dokładke IS Lippe .... 

Balony na felgi ... ;-)

I moze jeszcze troche do góry gwintem pokręce ... jak się zestarzeje .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

Może kiedyś pójde po sztampie i ... zmienie na .... 

BSS RS ... 

Black Hella .... 

Czarny dach ....

Dokładke IS Lippe .... 

Balony na felgi ... ;-)

I moze jeszcze troche do góry gwintem pokręce ... jak się zestarzeje .... :rolleyes:

Zapomniałeś o m techu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piorun napisał:

Zapomniałeś o m techu ;)

No właśnie tutaj, chyba nie do końca, ;-) bo jeżeli chodzi o wąską to tak ..... MT1 obowiązkowo, ale już przy szerokiej lampie to ten MTech 2 nie jest taki oczywisty ..... nie wiem czemu .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz wszystkiego tak do siebie bo jednym będzie się podobać czerwony drugim czarny a jeszcze inny założy sobie różowy dach. Tak samo jest z kołami, pakietami, frontami i innymi modami. Twoje auto jest za***iste , wykręca karki wielu ludziom ale znajdą się osoby które zrobiły by pewne rzeczy inaczej i chyba to jest najlepsze. Gdyby wszyscy zachwycali się tym samym to auta tuningowe wyglądały by wszystkie tak samo. Trzymam kciuki za dalsze modyfikacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Bartek.P napisał:

Wyciągnij z pod koca to cabrio bo pogody szkoda i fanty na miejsce wlecą ;)

Jeszcze troche, jeszcze troche.

Nie chce za szybko. Bo jak juz wyciągne to bede jeździł i nic sie nie zadzieje. A tak to się jeszcze łudze że może coś uda mi sie jeszcze pomodzić przy Cabrio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.03.2021 o 17:15, jacoo napisał:

Teraz jeszcze teraz nowa gąbka z aso ;) No i imbusik i nasadka i będzie pięknie

Gąbka już jest, reszty szukam ;)

Cabrio nadal śpi, ,bo plany się nieco zmieniły i chyba żadnych fajerwerków niestety nie będzię i mody silnika bede musiał odłożyć na kolejny rok. 

Czerwona blenda wpadnie, i przede wszystkim opony zmienie. Bardzo mi szkoda tych 185/35 ale podjąłem ciężką decyzje, że chce CABRIO wypoziomować, bo teraz troche nurkuje przodem, wiec przód nieco do góry a du** na dół. Na przód wpadają oponki 195/40 zamiast 185/35 będzie troche wyżej i tutaj bede musiał troche gwintem do góry, a na tyle zamieniam 205/40 na 215/35 wiec nieco niższe opony i licze ze uda sie zejsc jeszcze kapke gwintem na dół. 

Jeszcze jakieś kosmetyczne zmainy napewno uda mi sie zrobić i jest cień szansy jest na jakieś wieksze mody, dlatego Cabrio jeszcze pod kocem. Bo jak już wyciągne i zaczne jeździć to bedzie du**. 

20210402_122709.jpg

20210416_125626.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...