Skocz do zawartości

BMW E30 Cabrio (czerwony dach) --> Bartas


Bartas ZSZ

German ??  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. German ?? Nadaje się?

    • Tak
      59
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartas ZSZ napisał:

 

Hihiii :D 

A co? Wątpisz?

A że teraz się nie wyrobiliśmy? No wiadomo, że nie tak jak planowaliśmy, ale byliśmy, a to i tak uważam za sukces, przy tym co trzeba było zrobić i w jakim czasie. :P

I za to pełen szacun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartas ZSZ napisał:

A dzisiaj mam dwie na stanie i teraz zastanawiam się która do pracy :grin:

A tak na poważnie to dziś eMka detailing dostała .... :twisted: tak dla odmiany ;-)

20200624_110302.jpg

20200624_110036.jpg

20200624_110437.jpg

Niestety ale na tych fotkach tajfun sprawia ze e30 przypomina mi vw corrado :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DzikuCMS napisał:

vw corrado

 

40 minut temu, ///BoguŚ/// napisał:

traci troche vw

 

36 minut temu, Piorun napisał:

wygląda słabo

Zdjęcia jak zdjęcia, nie wiem co wy z tymi Volkswagenami .... , ale dziękuje bardzo za opinie. Napewno wezme je pod uwagę. 

41 minut temu, ///BoguŚ/// napisał:

myślałes nad krzyżami w lampy ?

Myślałem, ale mam nowe lampy ... i naprawde się wacham. Szkoda mi ich rozklejać. 

42 minuty temu, ///BoguŚ/// napisał:

myślę że na dobrych fotkach będzie to dużo lepiej wygladalo

Mi tam się wydaje , że na żywo najlepiej wygląda.  Fajnie by było jakby sie wypowiedzieli ci co widzieli ;)  

Postaram się ogarnąć jakieś dobre fotki, bo fotograf ze mnie żaden .... Hiihiiiiii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem i tak się też stało... jako że uwielbiam serie e30 tak to - wg mnie w ogóle nie pasuje stylem tuningu do tego forum, w ogóle ale to tylko moje zdanie ;) 

A jak ktoś myśli bym się pukną to proszę sobie odpalić nawet w google: Brzytwa e30 i przemyśleć sprawę w jakim kierunku to forum pcha tuning ;) 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Z przygodami, ale juz w domu. Całe szczęście cały i zdrowy. Na autostradzie przy 160 ściągnęło mi opone. Udało się wyprowadzic auto i nie wmontowałem sie w barierki, małe szkody są ale w porównaniu z tym co mogło być to pikuś. 

Zlocik i tak uważam za mega udany. Dzieki za spotkanie, za rozmowy o samochodach przy samochodach. 

Nowe znajomości zawiązane, stare podtrzymane. 

Dziekuje za pomoc na autostradzie mojej ekipie jak i przypadkowym pomocnikom którzy sie zatrzymali widząc moje klopoty, a najlepsze jest to ze koledzy wyskoczyli w koszulkach Syndykatu. Kolektyw działa!! 

To tak na gorąco. 

Pozdro dla wszystkich. 

IMG-20200906-WA0036.jpg

IMG-20200906-WA0038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2020 o 22:26, BartoszzG napisał:

pomyśl coś nad tymi oponami, co zlot Ci je ściąga, tylko okoliczności coraz gorsze ;/

 

14 godzin temu, feconi napisał:

Fajne auto, tylko opony to daj szersze na przód.

 

1 godzinę temu, Piorun napisał:

Jaka opona i jaka szerokość siedzi, że masz takie problemy z nimi ?

185/35/17 opona na feldze 8.5J. 

Po głębszej analizie chyba juz znam rozwiazanie swojego problemu.  Przy takim zestawieniu poprostu wchodzi objetosciowo bardzo mało powietrza, co powoduje dużą wrażliwość na wysoka i niską temperature co zmienia znacznie cisnienie wewnątrz. 

Spróbuje dać opone na klej do pasków i napompuje azotem. No i przede wszystkim chyba zmniejszyć prędkości przelotowe, bo też może być jedna z przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartas ZSZ napisał:

 

 

185/35/17 opona na feldze 8.5J. 

Po głębszej analizie chyba juz znam rozwiazanie swojego problemu.  Przy takim zestawieniu poprostu wchodzi objetosciowo bardzo mało powietrza, co powoduje dużą wrażliwość na wysoka i niską temperature co zmienia znacznie cisnienie wewnątrz. 

Spróbuje dać opone na klej do pasków i napompuje azotem. No i przede wszystkim chyba zmniejszyć prędkości przelotowe, bo też może być jedna z przyczyn.

Ty to z ta opona to tak na powaznie ? Sprawdzilem sobie na tyrestretch.com jak to wyglada i wyglada to jak samobojstwo, wez wymien opone na szersza bo szkoda zycia  :( :

 

8.5-185-35-R17-Nankang-2.jpg

8.5-185-35-R17-NANKANG-NS2-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blaniu napisał:

Sprawdzilem sobie na tyrestretch.com jak to wyglada i wyglada to jak samobojstwo, wez wymien opone na szersza

 

2 godziny temu, jacoo napisał:

opona się chyba nie naciągnęła tak jak powinna i z dwóch stron był niedociąg. Tutaj zdecydowanie potrzeba szerszej opony 

Nie no Panowie nie jest aż tak źle z tymi oponami. Naciągi są "normalne" :twisted:

Ale dziękuje bardzo za każdą uwage. Wszystkie biore pod uwage. 

Wiem, że mój projekt jest jaki jest i mało komu się podoba, ale za ...... opinie "Nie bo nie" ...... których jest ponad 90% ...... również dziękuje. Szanuje wasze zdanie.

 

 

118908563_3555684007815543_5274859495363417539_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartas ZSZ napisał:

 

Nie no Panowie nie jest aż tak źle z tymi oponami. Naciągi są "normalne" :twisted:

Ale dziękuje bardzo za każdą uwage. Wszystkie biore pod uwage. 

Wiem, że mój projekt jest jaki jest i mało komu się podoba, ale za ...... opinie "Nie bo nie" ...... których jest ponad 90% ...... również dziękuje. Szanuje wasze zdanie.

Takie normalne te naciagi ze malo co a E30 bys wpakowal w barierki przy 160 :/  Zeby nie bylo ze jestem kolejnym ktory mowi ''Nie bo nie'' to  tym zdjeciu widac dokladnie ze tyl jest tak jak trzeba a opona z przodu wyglada jak bys zalozyl dojazdowke :P Wywal ta opone co masz i daj 195/40 ktora na 8,5 J jest idealna i bedzie dobrze :)

20200407_151318.jpg.b830842114af0c8223982b6c777e2e9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Ja jeszcze nie schowalem na zime, więc dzisiaj skorzystalem z pogody, a nawet najbliższe pare dni zapowiadają sie dość ciekawie. :grin:

A teraz pytanie, już chyba dojarzałem do decyzji o pakiecie AERO .... myśle o MT2 ale może ktoś mi poleci jakiś inny pakiet dokładek???

20201105_143238.jpg

20201105_143045.jpg

20201105_143850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...