Skocz do zawartości

BMW E30 Cabrio (czerwony dach) --> Bartas


Bartas ZSZ

German ??  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. German ?? Nadaje się?

    • Tak
      59
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.04.2020 o 22:25, Miked napisał:

Rob swoje i tyle ;) 

Zrobie ;)  Zobacze :roll:

Dnia 27.04.2020 o 22:25, Miked napisał:

ale wiedz ze ja tez jestem na nie

Dzięki za opinie ...

Dnia 27.04.2020 o 22:25, Miked napisał:

Wg mnie te tajfuny to są jeszcze ostatki  tjuningów gdzie czesc ludzi akceptuje a czesc nie ale ich juz jest coraz wiecej...

Jak dla mnie Taifun to jest właśnie Wyższa Szkoła Tuningu, do której trzeba dojrzeć. :cool: Jak do dobrego Whisky  ;) ...  :mrgreen: Naprawde 

 

Dnia 27.04.2020 o 23:18, jacoo napisał:

Tez kiedyś myślalem o tajfunie, ale nie kosztem intensywnego mycia które myślę dodaje nawet większego pazura na froncie 

Intesywne też jest dobrym tematem jak najbardziej :cool:  tylko nie porównywałbym jednego z drugim ;)  chociaż ..... intensywne na Taifunie ..... to by było coś !! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

Zrobie ;)  Zobacze :roll:

Dzięki za opinie ...

Jak dla mnie Taifun to jest właśnie Wyższa Szkoła Tuningu, do której trzeba dojrzeć. :cool: Jak do dobrego Whisky  ;) ...  :mrgreen: Naprawde 

Być może, a nóż akurat finał będzie jak jeszcze nigdy dotąd nie próbowana whiskey ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że GermanFest się nie odbędzie. Żałuje bardzo ...... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :roll::roll:

Taka zamiana ....... Cabrio w końcu na warsztat trafiło, ale zastępcze  ....... takie jak powinno być ...... tej samej klasy ;) 

Może w końcu barany wpadną? Może front? Chociaż zobacze jak wygląda. 

Na bank zmiana chłodnicy na większą, bo miałem jakąś małą od e36 i nie dawała rady ??? .... naprawa (zmiana) wiatraka (wisco) - miałem spięte na stałe (strasznie się kurzyło), olej, filtry i ogólny przegląd. 

 

20200528_105153.jpg

20200529_111701.jpg

received_1680887455420244.jpeg

20200528_152853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2020 o 00:22, jacoo napisał:

Itb też od razu będzie zakładane? 

No nie wiem własnie. 

Straciłem trochę motywacje ..... chciałem zeby na GF wszystko było, ale  zobaczymy. 

Narazie dopasowywanie filtra oleju, dobór najlepszego. 

received_250483652719979.jpeg

received_295620274798610.jpeg

received_299125114432935.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.06.2020 o 19:14, Łukasz ///3 napisał:

pokaz ten front bo mam mieszane uczucia ;-)

 

Dnia 9.06.2020 o 20:28, jacoo napisał:

A co z silnikiem? 

Troche mnie nie było, ale już się ogarniam. 

Więc tak, bardzo późno się dowiedziałem, o tym, że jest coś co zostało odwołane. Po bardzo krótkiej naradzie zapadła decyzja, składamy na tym co jest i jedziemy, a że w perspektywie 800 km w jedną strone to nie ryzykowałem z gaźnikami, ale już wiem że na bank byśmy nie zdążyli, zanim pozbierałem wszystko od ludzi to też troche minęło, oczywiście nie obyło się bez niespodzianek i składanie okazało się nie tak przyjemne jakby się chciało. Reasumując pod maską niewiele się zmieniło, tylko w sumie porządek, wyleciało wisco i tyle ( Teraz na spokojnie zabieramy się za gaźniki ) - w sumie pod maską jeszcze barany wleciały od Schmiedmana - nie polecam - trasznie źle spasowane, w ogóle nie pasują, musieliśmy nacinać, doginać i spawać, co prawda ładnie omijają filtr oleju i można zastosować ten większy ale mi wychodziły w podłoge i nie można było X-pipe w ogóle zamontować. Naprawde duzo czasu straciliśmy żeby to zamontować. 

Co nowego później, oczywiście Taifun. To już sami oceńcie jak wyszło. 

No i jeszcze wleciał jeden fant, udało się to zgrać przed wyjazdem. Licznik od M3, a też to nie było łatwe, bo z 4r na 6r to jeszcze temperatura oleju, ale znalazłem magika i ogarnoł wszystko, prędkość i wszystkie parametry się zgadzają :cool:  czujnik temperatury oleju zatopiliśmy w korku spustowym.

Chcąc pojechać presja czasu naprawde była ogromna. W planie był wyjazd o 6 rano, wyjechaliśmy o 16 i dojechaliśmy po 24 na miejsce, jeszcze przed samym wyjazdem, już spakowani tankowanie na droge a tu chłodnica wybuchła, zagotowała się. Więc na cepeenie jeszcze raz odpowietrzanie. 

Oczywiście po drodze coś zaczeło pierdzieć, okazało się że, wydmuchało uszczelkę pod kolektorem, masakra z tymi Schmiedmanami ..... ale teraz jak juz ogarniete to dźwięk to rekompensuje ...naprawde epicko gada. 

 

To tyle na teraz. Jak coś to pytać. 

104244902_3249839671702916_1458894793385791617_o.jpg

DSC07920.jpg

20200616_155721.jpg

20200616_155702.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ///BoguŚ/// napisał:

te nakladki helli z lamp bo wprowadzają jakiś chaos w front auta .

 

15 godzin temu, goryl napisał:

Tak jest!!zdecydowanie bez zaślepek

 

11 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Zgadzam się zdjąć te nakładki

Zaraz zrobie jakieś zdjęcie bez nakładek, bo nawet takiego jeszcze nie mam. 

9 godzin temu, Blaniu napisał:

Na normalnych lampach bylo o niebo lepiej :/

 

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Też mi się tak wydaje

Dzieki za opinie, akurat w tym przypadku to było wiadome, dzięki za opinie :wink:

 

3 godziny temu, Bartek.P napisał:

A na Molo się wyrobicie??? :twisted:

Hihiii :D 

A co? Wątpisz?

A że teraz się nie wyrobiliśmy? No wiadomo, że nie tak jak planowaliśmy, ale byliśmy, a to i tak uważam za sukces, przy tym co trzeba było zrobić i w jakim czasie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...