Skocz do zawartości

BMW E30 Cabrio (czerwony dach) --> Bartas


Bartas ZSZ

German ??  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. German ?? Nadaje się?

    • Tak
      59
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ///BoguŚ/// napisał:

Ile ludzi tyle opinii jak dla mnie to jest dobrze , Tylko wstawilbym krzyze żeby byl ciemny front . Cos w tym guście . 

 

https://images.app.goo.gl/rgvu78BBZuknL1ve7

Tutaj jest pakiet zendera i wygląda to bardzo dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Michaś 523i napisał:

Dla mnie Dzik ja uj na tym froncie z Mtechem

W sumie masz rację tutaj też dzik jakich mało 

https://m.olx.pl/oferta/grill-atrapa-golf-1-mk1-tajfun-zender-kamei-tuning-CID5-IDAvWR6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lapka666 napisał:

Łukasz serio porównujesz jedno z drugim? :?

Chyba dla przekory...

Dla mnie sto razy lepiej siedzi z mtechem niż z zenderem.

pce5onfc78d21.jpg

Z zenderem nawalone jest żeber i bez sensu wygląda.

1465594484_by_gumis099_500.jpg

Widzisz i tutaj sprawdza się stwierdzenie że każdy ma inny gust, czarna szeroka lampa widziałem na żywo i mt1 (nie ta na foto) też widziałem na żywo z tajfunem dla tego nie oceniam tego z zdjęcia a z tego co widziałem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze fajna dyskusja ... ile osób tyle opinii nt Taifuna ... :cool:

Mam nadzieje, że u mnie Taifun dobrze siądzie na projekcie, jak narazie z IS LIPPE chce go zobaczyć ( tak delikatnie). 

Jak nie będzie coś grało pomyślimy nad pakietem .... Myśle tutaj chyba nad ACS .... :roll:  z tym spóbuje to zestawić. 

12 godzin temu, ///BoguŚ/// napisał:

Tylko wstawilbym krzyze żeby byl ciemny front

Myślałem nad tym,  i ...... mam coś specjalnego .... aby ściemnić front ..... mam nadzieje że będzie dobrze  ..  (Chociaż te moje specjalne fanty nie zawsze zdają tu egzamin ! Hiihiiii )

10 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Taifuna w e30 raczej bym porównał jakościowo do Rallye ... :wink: Jak już gulfa II przywołałeś.

 

razem bmw i golf ed5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PiotrekE36 napisał:

Zakładaj jestem ciekawy jak będzie wyglądało 

A co ja mam powiedzieć ?? Sam już nie mogę się doczekać ... ale wszystko po kolei .... już niedługo ! 

5 godzin temu, Bartek.P napisał:

Ta statuetka z molo to chyba bank odblokowała

Ja bym to inaczej nazwał .... ;)  "Zmotywowała" - dała kopa do działania .... 

2 godziny temu, ///BoguŚ/// napisał:

Bardzo dobra decyzja, czekamy na dalsze aktualizacje 

Będą ... będą ... :twisted:

5 godzin temu, Bartek.P napisał:

Już jestem ciekaw jak to siądzie

Ja też ja też .....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, e30 to ostatnia generacja bmw "3"na okrągłych lampach i to jest piękno samo w sobie... a jak już wkracza porównywanie do golfów (nie mam nic do nich) i rywalizacja z vw to już lampka się zaświeca że coś idzie nie tak jak powinno...  acz kolwiek klasyczne hasło obroni się zawsze... "moje auto, robie jak mi się podoba" - i to też trzeba szanować bo nie każdy  ma hajs, zapał i jaja by to robić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Miked napisał:

Panowie, e30 to ostatnia generacja bmw "3"na okrągłych lampach i to jest piękno samo w sobie... a jak już wkracza porównywanie do golfów (nie mam nic do nich) i rywalizacja z vw to już lampka się zaświeca że coś idzie nie tak jak powinno...  acz kolwiek klasyczne hasło obroni się zawsze... "moje auto, robie jak mi się podoba" - i to też trzeba szanować bo nie każdy  ma hajs, zapał i jaja by to robić ;) 

Tez wole e30 na klasycznym przodzie. I nie założłbym tajfuna. Nie mniej jednak jestem ciekaw jak to siądzie. Czekam na foty. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 26.04.2020 o 01:18, Miked napisał:

Panowie, e30 to ostatnia generacja bmw "3"na okrągłych lampach i to jest piękno samo w sobie... a jak już wkracza porównywanie do golfów (nie mam nic do nich) i rywalizacja z vw to już lampka się zaświeca że coś idzie nie tak jak powinno...  acz kolwiek klasyczne hasło obroni się zawsze... "moje auto, robie jak mi się podoba" - i to też trzeba szanować bo nie każdy  ma hajs, zapał i jaja by to robić ;) 

Nie wiem co mam ci odpisać ... :?::?: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob swoje i tyle ;) ale wiedz ze ja tez jestem na nie - dlaczego? Odsyłam do 1 zdania mojej powyższej wypowiedzi. 
tez mam e30 i ten ryjek na okrągłych lampkach to jest coś co ludzie teraz ratują aby można było je podziwiać przez następne xx lat bo to już nie wróci. Wg mnie te tajfuny to są jeszcze ostatki  tjuningów gdzie czesc ludzi akceptuje a czesc nie ale ich juz jest coraz wiecej... za 10 lat pewnie z tym zabiegiem bedzie jak z: czarnymi szybami, czarnymi lampami, usuwaniem znaczkow itp itd... tylko klasyczny tiuning! To zawsze będzie na TOPie ;) Myślę ze na te kwadraciaki powszechny kierowca - miłośnik motoryzacji  będzie patrzył na to dziwnie, jakby coś poszło nie tak - to taka moja opinia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...