Skocz do zawartości

BMW E30 Cabrio (czerwony dach) --> Bartas


Bartas ZSZ

German ??  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. German ?? Nadaje się?

    • Tak
      59
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Bartas napisał:

Skąd "skarpety" brałeś i czy mają w ofercie właśnie opcję 6x1?

2Brally

Tu masz nawet link do pojedyńczych ;) 

https://motorsport.2brally.pl/pl/p/filtr-ITG-JS-11-do-gaznika-skarpeta/23035569

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

Zdecydowałem się na 3 podwójne skarpety na Trąbki (opcjonalnie jeszcze brałem pod uwage 6x1) ...... tylko teraz czy nie będzie za gorąco w komorze?

Nie będzie "puchło" M20 ???

Wie ktoś coś na ten temat? 

20200319_132843.jpg

A jednak postawiłeś na swoim. Tylko Mateusza szkoda, narobi się chłopak:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przez tego Wirusa niestety teminy się troche przesunęły .... 

Dzisiaj dopiero wybudziłem ze snu zimowego. Jak na tyle stania pod kocem to ładnie odpaliła, więc jestem zadowolony. 

Po 200m odrazu przeglądzik ...... przeszła bez problemu .... później nielegalna myjka i runda (już nie taka mała) :twisted: po mieście .... 

Powiem tak ... japa sama sie cieszy .... :-D niemogłem sie doczekać ...

20200407_142047.jpg

20200407_151318.jpg

20200407_162551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Te śrubki to jakiś żart ? 

No tak nie do końca ... ale znam już wasze zdanie  ;) 

1 godzinę temu, dedi napisał:

dałbym z tyłu mniejszy profil

Właśnie się tak zastanawiam .... tylko czy 195 nie będzie za wąsko .... jeszcze to przemyśle. 

 

21 godzin temu, Blaniu napisał:

Nie myslales o wywaleniu tych brewek ?

 

20 godzin temu, Bartas napisał:

tak dla przymiarki zdjął te brewki

Zdejme porównamy, zobaczymy, ale przyznam się że mam inny plan ...... 

I napewno IS Lippe ... wpada :D 

 

20200319_130913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ryyyan napisał:

Ja u siebie Mtechnika bede wkladal i Tajfun front, widzialbym u ciebie tajfuna !

Też zastanawiałem się nad pakietem - nazwijmy to - "aero" .... ale postawiłem na ITB i ....... rozszyfrowałeś moją niespodzianke .... :D Taifun !!! :twisted::twisted::twisted: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko obydwaj, że front typu "Tajfun" jest bardzo specyficzny w E30 i ciężko go zgrać z resztą auta...

 

tajfunmtechnikgoogle.jpg.81b69a5446ef8c331232c4785a2ad2e6.jpg

:lol: :lol: :lol:
Żeby nie było grafikę znalazłem w googlach :lol: - jakieś forum polskiego moddingu czy coś takiego. No kurła kabaret :mrgreen:
Poczekam i popatrzę co tam wymyślicie. W Polsce chyba ze dwie, trzy znam / widziałem z czego jedna była "nie najgorsza".

Pzdr,
B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartas napisał:

Pamiętajcie tylko obydwaj, że front typu "Tajfun" jest bardzo specyficzny w E30 i ciężko go zgrać z resztą auta...

 

tajfunmtechnikgoogle.jpg.81b69a5446ef8c331232c4785a2ad2e6.jpg

:lol: :lol: :lol:
Żeby nie było grafikę znalazłem w googlach :lol: - jakieś forum polskiego moddingu czy coś takiego. No kurła kabaret :mrgreen:
Poczekam i popatrzę co tam wymyślicie. W Polsce chyba ze dwie, trzy znam / widziałem z czego jedna była "nie najgorsza".

Pzdr,
B.

Akurat moja biała, więc może być kabaret Ale spokojna głowa, zrobię to po Bożemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bartas ZSZ napisał:

Właśnie się tak zastanawiam .... tylko czy 195 nie będzie za wąsko .... jeszcze to przemyśle. 

Profil, nie szerokość :) 

Aktualnie wygląda to u Ciebie tak:

image.png.3ba6ade57f30706441645ed5ccd97638.png

nie dość, że tył jest szerszy to jeszcze większy profil ergo opona, a co za tym idzie całe koło jest dużo większe/wyższe od przedniego

natomiast jeżeli mnie pytasz, powinno być tak (mniejszy profil z tyłu):

image.png.9181e3cf593ecd477f4b40eb80ddff43.png

lub nawet tak: w porównaniu do powyższego odrobinę szersza opona. Naciąg i wysokość opony są wtedy praktycznie 1:1 z tyłu i z przodu

image.png.3ebd585a26e63724d7d98e94d0c8fafc.png

mam nadzieję, że pomogłem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dedi napisał:

Profil, nie szerokość :) 

Super porównanie .... dzieki bardzo.  Podeślesz link ? Gdzie takie obliczenia można robić? ;) 

Niestety przy szerokości 205 nie ma niższego profilu w 17stce. Więc jak chce zejsc z wysokości to musze też dać węższą opone 195/40, ale są jeszcze 215/35/17 i tak się zastanawiam. 

P.S. nawet na prezentacji na GF mówiłem że mam z tyłu balon, to mi powiedzieli że sam jestem balon .... hihiiiii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

Super porównanie .... dzieki bardzo.  Podeślesz link ? Gdzie takie obliczenia można robić? ;) 

Niestety przy szerokości 205 nie ma niższego profilu w 17stce. Więc jak chce zejsc z wysokości to musze też dać węższą opone 195/40, ale są jeszcze 215/35/17 i tak się zastanawiam. 

P.S. nawet na prezentacji na GF mówiłem że mam z tyłu balon, to mi powiedzieli że sam jestem balon .... hihiiiii 

Link wysłany na PW.

Faktycznie nie wziąłem poprawki na dostępność opon tylko z du** wpisywałem liczby, ale to już wiesz co i jak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup. Wiem, że pierdoły, ale cieszą. 

Co prawda jeden mi tylko coś szwankuje i mnie to mocno irytuje ;) ..... ale drugi też potrzebny.

Zamontuje go jako 5ty i zrobie tak jak jest w e36, jeden przycisk od wszystkich szyb, wszytkie naraz będą zjeżdżały (przydatna funckja w Cabrio). ;) 

Nie ukrywam, trochę czasu mija zanim pokolei wszystkie szyby się opuszcza. 

20200409_165222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze coraz gorsza perspektywa tego sezonu. Przez ten wirus wszystko się opóźnia. Mój mechanik już o trzy tygodnie mnie przesunął. :angry: 

Jak narazie żadnych modów, wszystkie fanty leżą i grzecznie czekają, a przez to że nic się nie dzieje, jeszcze coś tam szukam .... :mrgreen: 

Z dzisiaj ..... pierwszy raz w tym sezonie bez .... dachu. :) 

20200422_144947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bartas ZSZ napisał:

W moim przypadku ktoś by tego nie przeżył .... Ja ..... albo mechanik .... :?::roll:

U mnie tyle że auto i tak ma wyjechać dopiero na przyszły sezon  więc czy ja będę ją miał już zrobioną w czerwcu czy liatopadzie to ogólnie żadna  różnica... tyle że wiadomo, lepiej  jak już by u mnie stała zrobiona i pomalowana  niż tam czekała  haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...