Skocz do zawartości

[E46] KOBRA 325Ci Cabrio


Kobra666

Rekomendowane odpowiedzi

Spas widać, ze poprawiony, co na pewno cieszy oko :) Ale osobiście bardziej mi sie tu widziały ciemne kierunki. Raz, ze pomarańcz mi kompletnie nie siedzi do srebrnego lakieru, a dwa ze nie współgra to z tylem. No ale gusta i gusciki :) ma cieszyć Twoje oko, to najważniejsze. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :mrgreen: mi osobiście podobają się pomarańczowe kierunki, ożywiły trochę auto tył bym zobaczył jak wygląda z pomarańczem ale kupować lampy za pareset złotych do sprawdzenia to szkoda. Zaciski bym chciał większe ale tez chyba duże koszta, na tą chwile odpada. Spać poprawiałem pare razy jeszcze żeby jakoś to wyszło :grin: 

 

:P

F7109498-6A67-445D-B6B9-C744F25B57F7.jpeg

78771DA8-853B-4102-87E1-907B5687A00B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają te pomarańcze. Można jeszcze dorzucić folie na tylne kierunki, żeby było jednolicie.

Dnia 28.04.2020 o 00:08, Bartas napisał:

Ładnie siedzi, podoba mi się, ale...
Kierunki albo jedne, albo drugie no i przy tak wklęsłym i dużym kole, aż prosi się o męski hebel :mrgreen: np. taki set z F30 M-Performance (340i) powinien podejść bez większych przeróbek...

Pzdr,
B.

No niestety trochę rzeźby jest, aczkolwiek polecam. Stosunek ceny do efektu bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisnia135i dokładnie :D hahahah

 

11 godzin temu, Bartas napisał:

Co tam jest do rzeźbienia? Z ciekawości pytam ;)

W tarczach z Opla Insignii 337mm trzeba roztoczyć otwór centrujący, można przenieść śrubę ustalającą i trzeba zastosować podkładki 2mm między zacisk a zwrotnicę.

 

przepraszam za post pod postem, kliknąłem edytuj > cytuj > zapisz. patrze, a tu drugi post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...