Skocz do zawartości

[E46] KOBRA 325Ci Cabrio


Kobra666

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, feconi napisał:

Zazdroszczę zakupu... Jak przypomnę sobie ile ja dawałem w ASO za swój to mi się źle na sercu robi

Tez sprawdzałem to ceny są z kosmosu :shock: jeszcze mam dostęp do osłon przeciwsłonecznych czarnych ale nie wiem czy takie rzeczy ktoś kupuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio miałem niesamowitego farta kupiłem radio 2din jeszcze z folią na wyswietlaczu i półkę za całe 250pln :DB) normalnie sama półka tyle kosztuje haha jutro montaż. Samochód całkiem dobrze wyglada a nie chcecie mnie wpuścić na GF <_<

177FAF21-3549-49E0-866D-D5314B8BFD04.jpeg

EBEC8C1B-2301-43C6-923A-9F1EA9F9E49A.jpeg
 

zamontowałem to radio ale nie wiem czy do niego nie potrzeba jeszcze jakiejś ramki bo delikatna szczelina jest miedzy radiem a deską. Podświetlenie jest idealne jak ori :)

E127E485-5E4D-4F3D-B0EA-02966B7C49B0.jpeg

D671399C-1CA1-441C-9F56-8108F576767A.jpeg

8C709E92-AB47-4834-9369-590FC60073EA.jpeg

20449A19-5F6A-4784-BD2B-0E218B5BDAEA.jpeg

15098033-5A6F-49DD-85C0-B9111E4B2E52.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Przed chwilą, Hazel napisał:

@Wisnia135i Czemu, niektóre są bardzo ładne jak 135 czy 225.  Nie mówie, że sam bym je założył do projektu, ale do zwykłego auta jak najbardziej

Ale ja nigdzie nie napisałem  że ori stylingi  są brzydkie :)chodzi mi o to że jak już zmienia   kolega   koło  to myślałem że  coś skręcanego wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu kiepsko to wygląda, zrobiłbym trochu mniejszy naciąg i wyższy profil oraz dystans, zeby to koło było masywniejsze, z przodu naciąg jest ok ale nie wiem czy profil za mały bo koza jak dla mnie a zderzakowi do ziemi wiele nie brakuje :)  jeśli będziesz zmieniał opony to dobrze się zastanów jakie szerokości i profil wybierzesz zeby lipy nie było, bo w dobrym spasie i glebie często pomaga trochu większa guma  , cabrio mi się podoba, piona ;d  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło o wiele lepsze niz wcześniejsze i zaczyna to juz fajnie wyglądać, czysto i schludnie. Ale ewidentnie caly końcowy efekt psuje spasowanie, tak jak chłopaki wcześniej juz napisali. Musisz cos pokombinować, bo teraz wygląda to słabo niestety, a auto ma potencjał :) Nie wiem czy dobrze widzę, ale tył wydaje sie byc ciut bardziej schowany niz przód. Ewidentnie coś tu nie gra, musisz sie zastanowić co, moze Ci ktos jeszcze coś doradzi odnośnie spasu. Ale jak to poprawisz, to na pewno będzie lux.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że strzeliłeś sobie w kolano z 18" kołami. patrząc na fotki jak spasujesz wszystko jako tako żeby japy nie było to zderzak będziesz miał na ziemi. kolejny raz się utwierdzam, że do e46 musi być 19". Jedyny ratunek jak wyżej koledzy pisali w innych oponach. Można by spróbować przód 205/40 tył 235/35.

p.s. kierunkowskazy z przodu jakąś folią oklejałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kierunki folią okleiłem. Dzisiaj trochę tył spróbuje skręcić ale nie wiem czy będzie coś z tego bo nie mam klucza do gwintu :-x opony przód są według mnie dobre tył mogłem dać 225/40 ale to tylko opona xD. Tak jak BartoszzG pisze 19 do e46 jest idealna ale chciałem ten 69 to teraz muszę kombinować haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przednia opona szerokość ma ok, ale profil pod 18" w E46 trochę za mały. Jakby było 205/40 mógłbyś zostawić zawieszenie pare mm wyżej a wizualnie by się dobrze zgrywało. Oczywiście można spasować wszystko na tych oponach które masz, ale jazda będzie udręką. Klucz do gwintu zbędny. śrubokręt, młotek i kręcisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...