Skocz do zawartości

[E46] KOBRA 325Ci Cabrio


Kobra666

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kobra666 napisał:

Jak by nie patrzeć to biele e92 jest elitarne 

Powiem tak Elite jest dla skończonych najlepszych projektów na tym forum a nie dla wszystkich , białe E92 nie jest w Elite , słabo przeglądasz forum!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Auto ma potencjał, nie kombinuj z takimi "wieś tuningami" lepiej zbierać na dobry zawias i koło niż na takie bzdury wydawać kasę!

 

Pozdro

Nie którzy nie rozumieją że najlepiej iść za schematem i wyjdzie na dobre tylko wolą kombinować i oczywiście można coś dodać od siebie ale nie taki mod jak z lampami. I u krisa dobrze siadło w M3 ale w tym przepadku to lipa straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Tak lecę sobie ten temat i patrzę lampy przyciemnił , ładnie wyszło ale jak zjeżdżam niżej i patrzę na te światełka czerwone to nie wierzę że można jeszcze takie "tuningi" robić, dla mnie wieś

Mam to samo odczucie-

Dla lepszego efektU za sponsorował bym sobie na twoim miejscu pizdee pod okiem- fajnie będzie z tym współgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2019 o 20:23, orzel napisał:

Mam to samo odczucie-

Dla lepszego efektU za sponsorował bym sobie na twoim miejscu pizdee pod okiem- fajnie będzie z tym współgrać

Według mnie to pi*** jesteś ty haha nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj i idź gnój z obory wywalać. Dlaczego ktoś kto obsługuje to forum trzyma takiego gościa co się nie umie zachować 

 

Dnia 21.09.2019 o 16:13, MAREK GERMAN napisał:

 lepiej zbierać na dobry zawias i koło 

Pozdro

Na początku pisałem jaki mam zawias, i nie jest to byle jaki zawias bo trochę tyś kosztował. 95 fajne koło ale można by lepsze założyć :P mam wszystkie dodatki czarny połysk czy czarna felga by pasowała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powinieneś ochlonąć troszkę i słuchać ludzi. A nie spinasz się. Była tu już taka co dojebała czarny dach w czerwonym coupe i wmawiała nam że to jest za***iste a my się gówno znamy. 

Wybór należy do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w świat Syndykatu musisz zrozumieć, że panują tutaj sztywne, stanowcze zasady,  które warto przestrzegać. Wchodząc w zakładkę PRE GERMAN masz już na samej górze opisane co i jak...

 

Powiem Ci na swoim przykładzie, byłem zawsze anty ta cała rodzina Symdykat jak mówią o nich w sieci. Wchodząc tutaj chciałem się po prostu sprawdzić, ale zrozumiałem że motyw niego w aut przez tą grupę ma naprawdę sens i te auta będą się podobać za 5-10 lat. Sam zabłądziłem w trakcie budowy auta, ale kilka słów w moją stronę i staram się prostować sytuację. 

 

Nie na każdym aucie wszytko siada tak samo dobrze jak na innym i zamiast dawać devil eyes dorzuciłbys parę pln, dałbyś krzyże lub przesłone i uzyskał jeszcze lepszy efekt na całej linii lamp. 

 

Nie gniewaj się i otwórz się na porady innych, nie jesteśmy tutaj by gardzić czy karcić tylko razem coś zbudować fajnego w motywie GERMAN STYLE.  Także głowa do góry i działaj, bo masz na czym zbudować coś co będzie się podobać ludziom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Krisa to jakoś jeszcze wygladało, ale to inna buda plus biały kolor, tu to leży jak świni siodło, nie spinaj się, krytykę trzeba przyjmować, podpuszczają Cie a ty łykasz i odpisujesz agresją, brakuje Ci luzu i pokory, słuchaj wyjadaczy jak chcesz być w tych kanonach proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lelek napisał:

Przeglądając internety natrafiłem na takie coś:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=194367

a to fajnie, że się mieszczą w nadkola. Kolega ma takie w e60 i wchodzą na styk to myślałem, że nie da rady upchnąć ich. I mam kolejne pytanie zna ktoś ADAMO Motorsport z Radomia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2019 o 20:41, Lelek napisał:

Myślisz by u nich zrobić kolektor? 

No myślałem zrobić kolektor wydechowy plus strojenie przesunięcie odcinki itp. A dlaczego pytasz?

 

Siemka mam pytanko jakie opony dać pod felgi 19” 9J i 10J? Tak żeby weszły z naciągiem w budę e46 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...