Skocz do zawartości

[E39 M5] Fuel Destroyer by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Parę dni temu zdarzył się nieprzyjemny incydent.. pozbawilem życia mała sarenke , ona pozbawila mnie nowiutkiej lampy, zaślepki halogenu, błotnika i maski. 

5TFquke.jpg

v2qYHsG.jpg

I znów lewa strona do roboty, niby nic Al Ale elementy muszę wymienić na nowe.

W zasadzie to auto idzie w niedługim czasie na nowy lakier więc mało mnie to zabolało.

 

Zakupiłem używane lampy które wymagały małego odświeżenia.

Tak to wyglądlo przed i po , dla porównania lampa pasażera która była trochę w lepszym stanie niż ta ktora detalingowalem 

HyQTgHJ.jpg

 

Wkurzylem się po tym. Spakowałem i wyjechałem w Bieszczady. Jako że Chotowa odwołana, a mijal rok Od ostatnich baletow to postanowiłem odwiedzić to pamiętne miejsce z wakacji. Jakie bylo moje zdziwienie, jak okazalo sie, ze nie tylko ja tak pomyslalem xd

HucOGoF.jpg

VmKTss0.jpg

Jbq688g.jpg

PWorCdh.jpg

op2tBUY.jpg

dZ2L1Fh.jpg

Najbliższe plany :

Gwint KW 3

Nowy lakier 

KOLO (TYLKO JAKIE?!) 

Ps. Nie chce RH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Kobita widzę nie tylko pali laka ale też driftuje :mrgreen:

image.png.a788b56844130b7604ac864da2cf093d.png

Nie wiem skąd Ty ją dorwałeś hehe.

 

Spadła mi z nieba :-D

Co do dyfuzora to mnie się podoba . Nie wygląda już tak potulnie jak za nią jedziesz .

A co do chromu, to wiesz że ja fan  chromu, cała zielona za***ana w chromie. Nerka jak na razie zostaje.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brodi97 napisał:

To moze rzadka i ciężka do dorwania Oz Futura w 19 calach? Teoretycznie nie spotkałem sie jeszcze z tym kołem, w 19 calach na nadwoziu e39, a jak wiadomo Oz Futura robi robotę na wszystkim :)image-by-item-and-alias.jpeg.eb5ad6185a40242f5778c085ad63b2ec.jpegunnamed.jpg.e422f8394d9ec909032f227e0cc8053d.jpg

Na pierwszym foto jest 19 ale na tym niżej z felgengarage to już 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...