Skocz do zawartości

[E39 M5] Fuel Destroyer by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, patrykm88 napisał:

Dziwię się że wogóle gadasz takie bzdury. 

E tam bzdury. Taka dygresja- Ja nie jestem ograniczony motoryzacyjnie i powietrze to żadna ujma dla mnie. E39 m5 to mój wymarzony model M więc szacunku ma u mnie pod dostatkiem. Mam kilka samochodów i każde w innym stylu zbudowane. Więc tak czy siak zrobię je po swojemu, a koniec końców będzie się wam podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.12.2019 o 12:11, Lelek napisał:

Dajmy czas Przemkowi, jeszcze nie raz zaskoczy! :shock:

 

Chyba na robione przez Niego auta nikt nie narzeka a w tym roku jeszcze daliście mu wyróżnienie w postaci ciasteczka Oreo. To jednak coś świadczy o jego pracach przy BMW. :wytrysk:

Jak już mówiłem auto tuninguje moja dziewczyna więc będzie trochę JDM'owo Xd 

Ja zakładam tylko Gwint i jakieś ciekawe koło customowe. Resztę wynalazków ona robi . Ale trzymam rękę na pulsie. Kiczu nie będzie (chyba) xd

Relacja z tuningow na yt, bo ma kanał i będzie na bieżąco aktualizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ryyyan napisał:

Jak już mówiłem auto tuninguje moja dziewczyna więc będzie trochę JDM'owo Xd 

Ja zakładam tylko Gwint i jakieś ciekawe koło customowe. Resztę wynalazków ona robi . Ale trzymam rękę na pulsie. Kiczu nie będzie (chyba) xd

Relacja z tuningow na yt, bo ma kanał i będzie na bieżąco aktualizować. 

Podasz mi link? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Ostatnie foty na zimowym setupie. Ogólnie na setupie koza i takie damskie koło. 

Gwint w drodze. Padło na KW3. Zastanawiam się jakie koło do niej założyć. Chciałbym 19" 3tlg. Może coś wydlubie customowego. Zobaczymy.  Jak na razie kilka szybkich strzałów na stacji! :grin:

NBZkQIk.jpg

xoTjNdl.jpg

ltoI1mw.jpg

rZDBG1I.jpg

tLiEEO3.jpg

KHuvujq.jpg

pQ2iJtK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że to trochę nie po Bożemu Ale mocno zastanawiam się nad powietrzem do emki. Właśnie stoję przed wyborem zawieszenia i air sni mi się po nocach. Zawsze chciałem mieć auto na powietrzu ze smiglem więc czemu by nie. Z drugiej strony przy taki  aucie szkoda wkładać takie zawieszenie gdzie później nie wykorzystam potencjału kompresora. Auto na być docelowo showcarem więc grubo myślę nad tym. Wiem, że mnie zaraz sprowadzicie do parteru, że gwint to jedyne rozwiązanie, szczególnie w tej społeczności Ale może jednak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chcesz isc typowo w "showcar event" to chcąc nie chcąc, ale Air pod tym względem jednak wygrywa. 

Tylko z koleii jeśli ma tam byc kompresor, to tak jak pisałeś, powietrze może Cie w tej kwestii ograniczać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jaki air ride i w jakiej kasie. teraz systemy są tak rozbudowane, że mogą wręcz poprawić właściwości jezdne M5'ki, a jak zajdzie potrzeba zrobić spasowanie po syndykatowemu. wszystko rozbija się o kasę. zestaw za 3000 zł będzie lipą tylko po to, żeby auto ładnie stało. ale taki airlift z czujnikami poziomowana, który w czasie jazdy potrafi minimalizować przechyły... tylko koszty 10x takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...