Skocz do zawartości

[E39 M5] Fuel Destroyer by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Miło było poznać pogadać chwilę, dźwięk piękny urywa łeb, Panie z fot też niczego sobie hehhe 

 

A z tamtym tematem nie fart jak ujjjj Karramba mi opowiadał co nieco 

Dzięki,  również miło poznać,  super Gość z ciebie . W temacie już działam,  będzie dobrze 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
3 godziny temu, Lelek napisał:

Musisz mi się kiedyś @ryyyan dać przejechać! :shock:

Musisz z moja dziewczyna pogadać, bo ona tym jezdzi na codzień. I ja sam muszę pytac o zdanie jak chce sie przejechac xd. Ogólnie auto bedzie modyfikowane, ale będzie modyfikowane przez nią. Więc nie będzie po sydykatowemu A bardziej racismowemu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ryyyan napisał:

Musisz z moja dziewczyna pogadać, bo ona tym jezdzi na codzień. I ja sam muszę pytac o zdanie jak chce sie przejechac xd. Ogólnie auto bedzie modyfikowane, ale będzie modyfikowane przez nią. Więc nie będzie po sydykatowemu A bardziej racismowemu 8)

To już może być argument rozwodowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2019 o 22:05, ryyyan napisał:

Ogólnie auto bedzie modyfikowane, ale będzie modyfikowane przez nią. Więc nie będzie po sydykatowemu A bardziej racismowemu 8)

Jak coś to będę miał do sprzedania swój gwint ST Suspensions po niskim przebiegu. Jakoś w  styczniu chce go wymontować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryyyan napisał:

Tutaj będzie albo kw3 albo powietrze, z naciskiem na powietrze 8)

Naklejki i inne.. Naprawdę szkoda auta. To jest m5 e39! Z tym co zrobiłeś z e36 powinieneś trzymać rękę na pulsie żeby wioski nie było. Zresztą i tak nie pozwolisz na to pewnie. Dźwięk w tunelu tak jak ktoś wyżej napisał jakby się wrota piekieł otwierały. Aż ciary przechodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, ryyyan napisał:
19 godzin temu, patrykm88 napisał:

Naklejki i inne.. Naprawdę szkoda auta. 

Szkoda to umrzeć zbyt szybko:P

Najwięcej na temat powietrza mają Ci co na nim nie jeździli, a jest to świetny kompromis żeby zapier***ć i dobrze wyglądać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacoo tu takie słowa nawet  nie powinny paść, a powietrze do m5!? Zapierdalales jacoo na powietrzu w m5 albo w innym m? Jeżeli jest taki zamysł na auto to o on w ogóle nie powinien się znaleźć na syndykacie. To chyba proste. Jeszcze powiedziane że będzie w klimacie racesim. Zapraszamy na inne forum! Tutaj uznania nie będzie! Nawet nie ma co dalej dyskutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryyyan napisał:

Ale wy się spinacie, mam beke xd xd spokojnie . Jeszcze elita wpadnie ;)

Dziwię się że wogóle gadasz takie bzdury. Bo to do Ciebie nie podobne po tym co zrbiloes z e36. E39 m5 to auto które zasługuje na szacunek bardziej niż wiele wiele  innych m. Pozdro i czekamy na kw v3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, patrykm88 napisał:

Jacoo tu takie słowa nawet  nie powinny paść, a powietrze do m5!? Zapierdalales jacoo na powietrzu w m5 albo w innym m? Jeżeli jest taki zamysł na auto to o on w ogóle nie powinien się znaleźć na syndykacie. To chyba proste. Jeszcze powiedziane że będzie w klimacie racesim. Zapraszamy na inne forum! Tutaj uznania nie będzie! Nawet nie ma co dalej dyskutować 

Bez spiny- Ja nie mówię że to ma tu zagościć tylko że nie jest to szajs i tandeta na którym nie można poginać. Wiadomo że gwint to gwint i tu nie ma dyskusji o jego właściwościach jezdnych  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...