Skocz do zawartości

[E39 M5] Fuel Destroyer by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

Hello World

Parę tygodni temu nabyłem swoj wymarzony samochod , M5. Auto z ameryki , po drobnej kolizji , calkowicie bez korozji , z nowym lakierem( malowanym w juesej i o dziwo wyglada ladnie) z przebiegiem 160 tys kilometrow. Czarny bandyta z przyciemnionymi wszystkimi szybami oraz caly seryjny.  Plan na auto jest prost, top seria ktora daje radosc.

Po zakupie
cL9Imnu.jpg

 

Po naprawie

DFVLSgU.jpg

 

Pierwszy mod jaki wykonałem to przełozenie felg ktore mi zostaly po 535 , bo na chrom shadow to auto powinno stac a nie na matowej czerni ktora zlewa sie z calym autem.

 

Tutaj jeszcze obok siebie :cry:

 

ZbayI79.jpg

 

Auto dostalo podstawowy pakiet : Filtry + olej 

 

fxoLDeC.jpg

 

Samochod seryjnie cichutki , tak cichy , ze nie moglem tego zdzierzyc . Dlatego zrobilem jej mala modyfikacje wydechu . xpipe + klapy na koncowkach .

V3mOHiv.jpg

3PGztOM.jpg

iRPSqXU.jpg

LPXLg5R.jpg

Gada to pieknie , ale lewe fifki do poprawy, krzywo!
 

Na dzien dzisiejszy samochod prezentuje sie tak i na razie takim pozostanie , wszystkie najblizsze modyfikacje bede uzupelnial na bierzaco :)

DMHFQSe.jpg

GEkx3gm.jpg

 

v8isLQK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Thepiekarz napisał:

No to jak to ma być top seria to działy pomylone. A tak to samo oznaczenie M5 robi rozp..rdol i nie ma co dużo pisać ale powoli do celu i widząc co dowaliłeś z E36 to nie ma co nawet myśleć że tutaj będzie lipa. 

Nie pomylił działów. Admin musi temat przenieść do Top Serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade! Nie zapominamy ze modyfikowanie samochodow wywodzi sie z motorsportu  :D Jestem zdania, ze jak najbardziej mozna zrobic nieuposledzonego germana. Szkoda zeby takie M5 utracilo na wlasciwosciach jezdnych tylko po to zeby wygladalo. To auto moze jedzici i wygladac. Ma do tego dobry potencjal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto,  M5 w E39 zawsze było moim marzeniem mam nadzieję że się kiedyś ziści. Przepiękne brzmienie V8, ponadczasowa linia, czego chcieć więcej.
Tak jak u Dawida było widać dobre kółko i autem można było zapierdzielać a i karki wykręcało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2019 o 09:05, ryyyan napisał:

To auto ma za***rdalac , jakbym zrobił germana to nie wykorzystam potencjału samochodu . Aczkolwiek nie mówię nie   , czas pokaże , bo to zawsze się tak kończy xd

 

Chcesz się założyć? ja na niby miekkich rh xd latałem bokiem na spasach do chotwej jak pierwszy raz w życiu jechałem właśnie m5 to w 4 osoby pełen bagaż 290 km/h na autostradach szła jak po sznurku, wszystko idzie zrobić ;)  nawet germana do zapierdalania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...