Skocz do zawartości

[e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.


Brodi97

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, AdRRian napisał:

Zrób lekko ciemniejszy środek niż resztę koła, będzie się elegancko rancik odcinał.

Tak właśnie planuje, myślę nad srebrem w drobnym/średnim ziarnie z domieszką brokatu. 

2 godziny temu, ryyyan napisał:

Rób złoty. Będzie śmiesznie przynajmniej xd

Generalnie przeszła mi przez głowę taka myśl, przez e39 Venoma, który miał złote Oz Mito i o dziwo było to dobrze odebrane tutaj na forum... ;)

Pozwoliłem sobie zapożyczyć zdjęcie od niego z tematu. I mimo koloru rotora, było dużo pozytywnych komentarzy. Stąd też wkradła się u mnie wątpliwość, jakby to siedziało na moim kole, w mojej budzie i to tyle. Ale już mi przeszło, utwierdziłem się w przekonaniu, że srebro będzie lepszym rozwiązaniem i decyzja podjęta. :razz:

20190427-143928.jpg.d3abefdab334e59f4a2d9205b8af5a47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryyyan napisał:

Ja bym zrobił złote, ale ja tam nie słucham  sugesti forumowiczów xd

Nie rozumiem za bardzo chyba kontekstu wypowiedzi, piszesz to z sarkazmem czy na poważnie?

Ja generalnie też robie auto po swojemu i tak żeby mi się podobało, ale czasami lepiej zapytać i sie utwierdzić w swoim przekonaniu? To chyba normalne, że jesteśmy ciekawi opinii innych, tym bardziej jeśli motywem przewodnim modyfikacji wizualnych auta jest "german style". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ryyyan napisał:

Poważnie mówię, złoty pasuje do tego koloru. U mnie.na kolor rotoru w e36 tez psioczyli A koniec końców każdemu się podoba

 

No ja pójdę w srebro na ten sezon. Potem po sezonie, po prostu zrobię sobie jedną felgę plastidipem (guma w spreju) i zobaczę jak to będzie wyglądac, też dobre rozwiązanie wydaje mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak je kupiłem mówię co to za choinka będzie hehe ale nawet do niebieskiej budy się podpasowały w sumie złoto i do czarnego i do białego pasuje, ale też preferuje klasykę chrom lub srebro w mocnym połysku ; ) ale ten złoty mi nawet się podobał powiem szczerze.

A co do Mito felgi są na sprzedaż 6k dla osoby zdecydowanej z forum zrobię lepsza cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CrAsH napisał:

Też jak je kupiłem mówię co to za choinka będzie hehe ale nawet do niebieskiej budy się podpasowały w sumie złoto i do czarnego i do białego pasuje, ale też preferuje klasykę chrom lub srebro w mocnym połysku ; ) ale ten złoty mi nawet się podobał powiem szczerze.

A co do Mito felgi są na sprzedaż 6k dla osoby zdecydowanej z forum zrobię lepsza cenę.

Dokladnie tak jak mówisz kolego. Dlatego też pomyślałem o tym kolorze u siebie, bo moim zdaniem też wyglądało to bardzo "ok" u Ciebie. Ale ja postawię mimo wszystko na srebro. 

A no i sam myślałem, żeby wziąć je od ciebie, a tym bardziej teraz z taką ceną, bo jest naprawdę atrakcyjna i dziwie się, że jeszcze je masz... ale trafiły mi się riale w 19calach, więc tak już zostało.

Bo mimo wszystko do daily 19nastki są bardziej praktyczne. Miałem rondle 18 i nie dało się jeździć, bo o wszystko haczyłem plastikami w podwoziu, gdyż są one troszkę niżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, dejw napisał:

Dawaj srebro jak rozmawialiśmy, klasyczne srebro zawsze będzie pasować a po co potem masz poprawiać. 

Czekam na foty na szerszym rancie zapowiada się ciekawie. 

Tak właśnie zrobię mordeczko.

Jeszcze jedynie tylko się zastanawiam czy rotor w proszek, czy normalnie pistoletem(zapomniałem jak się na to fachowo mówi) i no jakie ziarno na nie dać, ale to na spokojnie się wyjaśni jak zobaczę próbniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, tak jak wcześniej wspominałem mam do ogarnięcia blachę u siebie w aucie i właśnie wracam od mojego blacharzo lakiernika i doszliśmy do wniosków, że za dużo tego wyszło bo mam do roboty:

- wstawienie 2x nowych progów 

- usunięcie rudej z dołów drzwi

- usunięcie purchelków z tylnich błotników 

- usunięcie rudej z tylnej klapy 

- malowanie maski bo jest cała w odpryskach

Więc stwierdziłem, że jak tyle jest do roboty to lecę z tematem na grubo i maluję całe auto. Oczywiście w ten sam kolor nadwozia, czyli AVUS BLUE.

A wszystko inne pójdzie w czarny połysk, czyli:

-dokladka zderzaka przód

-dyfuzor tyl

-listwa na klapie od m5 

-caly shadow line wraz z słupkami 

 

Także auto wyjedzie dopiero w maju złożone tak jak być powinno, czyli z:

-nowym lakierem

-lusterkami od m5

-nowymi przednimi przerobionymi na bixenon "black hella" lampami (których przeróbkę mam już nagraną na 20 lutego) 

-zmienionym wnętrzem

-odnowionymi felgami w nowych szerokościach 

Jeśli uda się przejść selekcję, to mam nadzieję, że zobaczymy się w Chotowej. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, u mnie w dalszym ciągu oczekiwanie na lakiernika, ale nie próżnuje i takie frykasy do mnie dotarły :

Lusterka od wersji nadwozia m5, ktore rzecz jasna pójdą w kolor nadwozia:

IMG_20200212_195532_407.jpg.e91becf44e099053fb75e1efa011e5a1.jpg

IMG_20200212_195442_806.jpg.fff8980697a1143fca09f12cb7a23384.jpg

 

No i troszkę większy rarytasik, mozna powiedzieć ze jest to powoli bialy kruk, bo towar bardzo deficytowy (kto siedzi w temacie e39 to wie), a mianowicie ori black hella, których na rynku jest jak na lekarstwo:

IMG_0085.jpg.5d039fa29176e932f8fa0384b62d979f.jpg

IMG_20200212_200648.jpg.1fef9964774415f7fd3e3e4f96e286f0.jpg

IMG_20200212_193943.jpg.581acd597aaeac026f45c3d6da14013c.jpg

 

Zdecydowalem sie na nie z tego względu, iż na dniach jade na regeneracje/przeróbkę przednich lamp i cale środki beda pomalowane na czarno, wiec stwierdziłem, że bedzie to sie fajnie komponować w komplecie :)

Powoli do celu, a celem jest oczywiście Chotowa :) Na którą sie dostałem, z czego bardzo sie ciesze i działam dalej, aby sie godnie reprezentować :)

Teraz czekam za nowymi rantami, ktore juz powoli podobno schodzą z taśmy od producenta i na dniach powinny byc juz u mnie (w końcu) :x

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, goryl napisał:

Lampy piękne, chyba najładniejsze z poliftowych 

Dzieki, tez mi sie podobają. Biale mi sie znudziły i jest ich pełno wszędzie, pomarańczki mi nie będą pasować do lakieru, a myślę ze te będa idealnie współgrać z przerobionym przodem i dodatkami na karoserii, które beda w czarnym polysku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nic spektakularnego, ale jednak jakas tam kolejna zmiana, moim zdaniem na plus :)

Z racji tego, ze moje lampy były w stanie agonalnym i wgl nie dało się na nich jeździć po zmroku, bo soczewka, klosze, żarniki i odbłyśniki byly mega dojechane, to zdecydowalem sie na regeneracje lamp.

Stare:

lampy-bmw-e39-polift-bialy-kierunek.jpg.c9a170fcddb18e37ff872e508bdfdf18.jpg

A tu nowa ich wersja:

IMG_20200220_143422.jpg.6decb4be0a34b051eb97358f42121986.jpg

A tak wyglądają na aucie:

IMG_20200220_172703.jpg.602daa9b85a75915c0c80192edf3f09a.jpg

IMG_20200220_172708.jpg.b293bff7002bf356a39a98666bf1aa31.jpg

 

A tak świecą:IMG_20200220_184434.jpg.ed9e3136050eff46c3e1231543a559c1.jpg

IMG_20200220_173926.jpg.a989603146551eb7711b4617f370cae2.jpg

Lampy zostały przerobione na bixenon, wstawione ringi smd, nowe klosze i lakierowanie całego wnętrza na czarno, czylii takie ala black hella. 

Z racji tego, ze tyl kupiłem black hella to i przód myślę, ze bedzie idealnie z nimi współgrał :)

Z przodu jeszcze dojdzie czarna dokladka, wiec myślę ze całość będzie fajnie wyglądać. :)

Zapraszam wszystkich do dyskusji, bo z chęcią poznam wasze zdanie na ich temat. :)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brodi97 zmienił tytuł na [e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.
  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...