Skocz do zawartości

[e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.


Brodi97

Rekomendowane odpowiedzi

lampy sa zrobione ok ale....w przedlifcie by to przeszło bo tam nie ma ringow...te ringi po prostu są jak jakieś okulary jasne , nie pasuje to przez to do polifta ot i cała filozofia

 

co do krytyki hejtu itd to w dzisiejszych czasach nasz nowy sport narodowy, w necie kazdy obrzuca a na zywo oj jak pięknie itd...natomiast syndykat to nie torun tylko konkretne projekty, dbałość  o szczegóły, a co do schematów...german style był wymyślony lata temu i albo ktoś idzie ta droga albo nie...kijem Wisły nie zawrócisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idąc tym tokiem myślenia, to widocznie ten kto przeprowadza selekcję, to przepuszcza projekty nadajace sie na max Toruń, a nie syndykat... :) Bo skoro takie macie zdanie na temat tych lamp, które powtarzam, nie są tylko u mnie, jesli chodzi o uczestnictwo e39 na germanfescie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Nie ma tutaj kolorowej soczewki bądź tez kolorowych ringów... To dalej są te same ori lampy, ale zmieniona barwa żarników na ciut zimniejsze światło, bo 5500k i ciut mocniejsze ringi od oryginalnych, do których będzie dołożony moduł, aby świeciły na 50% mocy, w momencie świecenia sie soczewki. Tak samo wyglądają ori ringi w e39 z led markerami, które miałem wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witboy napisał:

lampy sa zrobione ok ale....w przedlifcie by to przeszło bo tam nie ma ringow...

Nigdy w życiu!!!!to dopiero jest wiocha!!!:-D...jestem wielkim zwolennikiem przed liftów i ich lamp dlatego mam z głowy takie problemy :-D...Brodi97 włożyłeś przerobieniem tych lamp kij w mrowisko ortodoksów germanstyle'u dlatego nie dziw się komentarzom,natomiast osobiście uważam rób swoje ,realizuj swój plan i poczekaj na ocenę całości..kibicuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, goryl napisał:

Nigdy w życiu!!!!to dopiero jest wiocha!!!:-D...jestem wielkim zwolennikiem przed liftów i ich lamp dlatego mam z głowy takie problemy :-D...Brodi97 włożyłeś przerobieniem tych lamp kij w mrowisko ortodoksów germanstyle'u dlatego nie dziw się komentarzom,natomiast osobiście uważam rób swoje ,realizuj swój plan i poczekaj na ocenę całości..kibicuję

No i tu mamy klasyczny przykład tego co bylo u mnie powyżej. Jeden ma taką wizję, drugi inną. @witboy uważa tak, a z koleii @gorylzupełnie inaczej... :) I to jest w tym wszystkim fajne, ze kazdy ma prawo do własnego zdania i wyboru, własnej wizji na auto. Nikt nie powinien nikomu narzucać swojej ideii na siłę, ale chyba nie każdy to rozumie i ma takie podejście jak ja. :)

Odnośnie komentarzy to sie nie dziwię @goryl, a nawet sie tego spodziewałem ze moze byc różnie. Na pewno się tym nie przejmuje i dążę do tego co mam zaplanowane. Jesli projekt się przyjmie na forum czy tez wśród społeczności ludzi tworzących syndykat, to spoko, bede sie cieszyć. Ale jeśli nie, to nie bede z tego powodu płakać, bo wiem że auto bedzie mnie cieszyć i sprawiać mi radość :) A o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Pozdro dla wszystkich i oczywiście bez zbędnej napinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że jestem jedyną osobą tutaj komentującą którą razi pomalowany odbłyśnik od długich, co wygląda conajmniej jakby syn janusza się do auta dorwał :D a Wy jak jeden mąż że ringi nie są takie jak pownny, bo w sumie cottony były by dużo lepsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ty człowieku dalej męczysz du**? Syn Janusza to może Cie robił cwaniaczku ;) zważaj na słowa bo powoli zaczynasz wjeżdżać na moja osobę, a na to sobie nie pozwolę. Jak masz jakieś większe "ale" to z chęcią wyjaśnię to z Tobą, ale już na osobności i już poza forum. Albo zacznij lepiej dobierać słownictwo.

Ogólnie to widze, ze boli Cie to straszliwie... Nie wiedząc dlaczego? Gardze takimi osobami jak Ty... Wielkie pruj du*y w necie, a przychodzi co do czego to "lamusy du*a cicho".

Albo mam jeszcze inny pomysł. Jak masz z tym jakis naprawdę większy problem i ból du*y, to napisz skarge lub jakies zażalenie na prv. do Kujona, jako głównego przedstawiciela syndykatu, moze on Ci z tym jakoś pomoże. ;)

Bez pozdrowień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy człowieku bo przy niedzieli na zawał zejdziesz, chodziło mi tylko o to że do ringów się wszyscy doczepili gdzie one są akurat ok :D bedzie okazja to Ci z pewnością powiem że lakierowanie odbłyśników to epic fail, ale skoro się upierasz że tak ma być to Ci przecież ich nie pochromuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2019 o 12:24, Brodi97 napisał:

Następnym małym kroczkiem, było własnoręczne odnowienie kierownicy za pomocą szablonów. A właściwie panelu multifunkcji, gdyż guziczki były wytarte, a dostanie ich w dobrym stanie wizualnym to była ciężka misja.

Jeśli to nie sekret to powiedz, skąd brałeś szablony? Czy może sam je robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Ponownie ;) Po ostatniej jadce u mnie w temacie stwierdziłem, ze nie bede nic aktualizować i wstawię dopiero efekt końcowy, ale jakoś tak jak czytam te wszystkie nowe posty to i mnie wzięło, zeby zdradzić ułamek tego co sie dzieje u mnie hehe. 

Przyszły do mnie w końcu długo wyczekiwane ranty (2x3,75 r. 19) dorabiane na zamówienie prosto od producenta, za co bardzo dziękuję firmie Bażej-garage.

IMG_20200310_115722_886.jpg.ea58410f3b48960a68f561bd0a708f57.jpg

Zaczynam tez kompletować graty do wydechu, który jest tak niechlubnie tutaj przez niektórych odbierany... :)

received_560212604584549.jpeg.a5dd3660b88ec74dee0b4652e5c119b6.jpeg

No i zmieniła mi sie również koncepcja na środek, czarny idzie do zyda, a wpadają brązowe skóry z wersji indyvidual:

IMG_20200313_213855_837.jpg.24e522553544e73f187e4cf435b22ea1.jpg

IMG_20200313_213903_354.jpg.d7cf75242027e589164f06ea2a1ee228.jpg

Screenshot_20200313_213810.jpg.f47d299d066b5c2b96f14bb39cdf05ea.jpg

Oczywiście wymagają one odświeżenia zanim je wloze do auta, ale na to przyjdzie jeszcze pora. 

No i najważniejsze, cos na co bardzo czekam, a właściwie na koniec, czyli kompleksowa blacharka i nowy lakier... :)

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Jak to sie mówi psy/hejterki szczekają a karawana jedzie dalej... :)

Jak zawsze, zapraszam wszystkich do dyskusji badz też obiektywnej, konstruktywnej krytyki. :)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, atos1987 napisał:

Nowe ranty zupełnie odmienią te felgi.

Ze skórami może i fajny ruch ale mam nadzieje że tej kiery nie będziesz wrzucał do siebie..

Pozostaje czekać na efekt końcowy.

A co masz na myśli z tą kierownicą? Myślisz ze zle będzie wyglądac z całością? 

4 minuty temu, ///BoguŚ/// napisał:

Felga i lakier wiadomo kawał dobrej roboty ale wnętrze w tym kolorze jak dla mnie gniecie jaja , jak dla mnie najlepszy i najlepiej wyglądające wnętrze w e39 brązowe skórki. Czekam na kolejne aktualizacje :mrgreen:

Dzieki, tez zawsze mnie ten kolor robil, wiec jak byla tylko okazja to bez zastanowienia zdecydowalem sie na jego zakup. Myślę, ze po odświeżeniu i przerobieniu ich na elektryczne, bedzie to juz fajnie wyglądać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ///BoguŚ/// napisał:

Full elektryka albo komforty z e38 w tym kolorze tez zrobiły by kawał roboty .

Ja mam dawce elektryki jako komforty i z nich będę przekładać całą elektrykę + pompowane ledzwia chce przełożyć do tych sportów. Jedynie z czym mogę miec problem to z elektrycznie wysuwanym podudziem, ale myślę ze to też ogarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2020 o 00:47, Wisnia135i napisał:

@Brodi97 to le mans blue czy san marino ? Ale chyba san marino jak dobrze widzę?  Oby dwa robotę robią a i wnętrze idealnie będzie pasować do lakieru :)

Avus Blue, taki jak mam ori z Vinu. Nie wiem dlaczego tak wyszedł na zdjęciu, moze dlatego ze świeżo położony, ciężko mi powiedzieć, az tak sie nie znam hehe. A co do wnętrza to o tym samym pomyślałem jak je zobaczyłem. :)

Dnia 14.03.2020 o 06:18, goryl napisał:

Sprawnie Ci to idzie jak na tak duży zakres prac!! Pięknie będzie z tym środkiem  (dobrze że jednak będą sporty), rial siądzie idealnie (osobiście wolałbym 18 cali:-D),wydech będzie bez puszek?,znasz już dokładne parametry felg które będziesz pasował? 

W miare sprawnie bo zanim auto gdziekolwiek oddałem starałem sie miec wszystko dopięte no i cisne majstrów z terminem hehe :mrgreen:

Wydech zaraz za katalizatorami schmiedmann zostaje ucięty i z zejscia  na "Y" będzie wspawany X pipe, dalej beda szly dwie rury i w miejscu gdzie jest rezonator (ten duży środkowy Y) będą te dwa tłumiki przelotowe co na zdjęciu, które sa oczywiście bardzo dobrze wyciszone wełną. Dalej do samego końca beda szly dwie rury na dwie strony, które będą zakończone tylko tymi końcówkami co na zdj, czyli 2x76mm. 

Parametry felg to:

Przód 10j z 3 calowym rantem z oponami 225/35. Et -5

Tyl to 10,75j na rancie 3,75 cala z oponami 245/35. Et 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, CrAsH napisał:

Ja już wiem że będzie bardzo dobrze to wyglądać wszystko razem, tempo i nakład prac też imponujący. Czekam na efekt końcowy z niecierpliwością ✌️

Dzieki mordko! Na pewno będziesz jedną z pierwszych osób, która zobaczy auto po złożeniu na prv, poza tematem na forum hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brodi97 zmienił tytuł na [e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.
  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...