Skocz do zawartości

[e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.


Brodi97

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, ale też to muszę napisać. Ori lampy są idealne. Z aktualnymi wygląda to mega słabo i najgorsze co mogłeś zrobić to te ringi i bixenon. Ori lampy w dobrym stanie świecą wystarczająco dobrze i wyglądają mega estetycznie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, wiedziałem że moga budzić kontrowersje, ale no az takiego negatywnego odbioru to sie nie spodziewałem... :)

No cóż... kazdy ma prawo do własnego zdania, które oczywiście szanuję. :-P Po to ten post napisałem, aby poznać innych opinie, no i o to mi chodzilo :)

Lampy zostają, tak czy siak. Auto robione pode mnie, a dla mnie one biją na głowę seryjne, ale gust jak du**, każdy ma swój :roll:

Pozdro 

 

Edit:

Tak patrzę na te lampy jeszcze raz, na spokojnie i zastanawiam sie co wam w nich nie pasuje? Czy kilka elementów pomalowanych na czarno? Ringi, które sa oryginalnie w aucie, z tym ze w troszkę innym wydaniu? Bo argumenty, ze "najgorsze co mogłeś zrobić to ringi i bixenon" sa dla mnie conajmniej niepoważne i śmieszne :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Brodi97 napisał:

Tak patrzę na te lampy jeszcze raz, na spokojnie i zastanawiam sie co wam w nich nie pasuje? Czy kilka elementów pomalowanych na czarno? Ringi, które sa oryginalnie w aucie, z tym ze w troszkę innym wydaniu? Bo argumenty, ze "najgorsze co mogłeś zrobić to ringi i bixenon" sa dla mnie conajmniej niepoważne i śmieszne :lol:

 

Miałem pisać to samo, co zrobiłeś z odbłyśnikiem długich ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Flakuu napisał:

Miałem pisać to samo, co zrobiłeś z odbłyśnikiem długich ? 

Pomalowany jest na czarno. A to ze względu na to, że jest soczewka bixenon i długie + mijania są juz w soczewce, wiec odbłyśnik od długich jest niepotrzebny, a ze względow estetycznych pomalowany został na czarno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Brodi97 napisał:

 

Edit:

Tak patrzę na te lampy jeszcze raz, na spokojnie i zastanawiam sie co wam w nich nie pasuje? Czy kilka elementów pomalowanych na czarno? Ringi, które sa oryginalnie w aucie, z tym ze w troszkę innym wydaniu? Bo argumenty, ze "najgorsze co mogłeś zrobić to ringi i bixenon" sa dla mnie conajmniej niepoważne i śmieszne :lol:

 

Dobra to tak na poważnie bez obrazy, ale powiedz co Tobie się w tych lampach podoba ? Czarna plama i dwa białe kółka ala ringi w środku? Ich barwa jest okropna i tak jak napisałeś każdy ma swój gust, ale jak możesz patrzeć na ori i na swoje po czym uważać, że Twoje są lepsze to raczej nie ma o czym dyskutować. Za przeproszeniem jeśli to przejdzie na GF to świat kończy się. Wszystkie poprzednie mody były fajne i dobre, ale to już jest przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LPWR napisał:

Dobra to tak na poważnie bez obrazy, ale powiedz co Tobie się w tych lampach podoba ? Czarna plama i dwa białe kółka ala ringi w środku? Ich barwa jest okropna i tak jak napisałeś każdy ma swój gust, ale jak możesz patrzeć na ori i na swoje po czym uważać, że Twoje są lepsze to raczej nie ma o czym dyskutować. Za przeproszeniem jeśli to przejdzie na GF to świat kończy się. 

Stary, a no nie ma o czym dyskutować bo sobie sam przeczysz. Najpierw piszesz, ze kazdy ma swoj gust, a potem pytasz jak mi sie to moze podobać? I jak ja z kims takim mam prowadzić jakikolwiek dialog? A co do konca świata, to chyba juz Ci sie skończyl... bo selekcję również przeszła podobna e39 do mojej, na której te światła juz byly w zdjęciach zgłoszeniowych... :)

Wyraziłeś swoje zdanie? ok szanuję... :) nie mam żadnej urazy, ale życiowe wywody zostaw juz dla siebie i uszanuj moje zdanie, tak jak ja uszanowałem Twoje. A jak masz z tym jakis większy problem, to przyjedz na GF i z chęcią porozmawiam o tym na zywo, ot tyle co mam Ci do powiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Brodi97 napisał:

Stary, a no nie ma o czym dyskutować bo sobie sam przeczysz. Najpierw piszesz, ze kazdy ma swoj gust, a potem pytasz jak mi sie to moze podobać? I jak ja z kims takim mam prowadzić jakikolwiek dialog? A co do konca świata świat, to chyba juz Ci sie skończyl... bo selekcję również przeszła podobna e39 do mojej, na której te światła juz byly w zdjęciach zgłoszeniowych... :)

No niestety trzeba jakoś żyć. Podobna sytuacja u Ciebie, bo nie rozumiesz co się ludziom w tych lampach nie podoba 

Cytat

Tak patrzę na te lampy jeszcze raz, na spokojnie i zastanawiam sie co wam w nich nie pasuje?  

Z wjazdem na GF chodziło mi, że nie jest to zgodne z kanonami syndykatu, a wiec jestem w szoku.

Koniec ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LPWR napisał:

No niestety trzeba jakoś żyć. Podobna sytuacja u Ciebie, bo nie rozumiesz co się ludziom w tych lampach nie podoba 

Z wjazdem na GF chodziło mi, że nie jest to zgodne z kanonami syndykatu, a wiec jestem w szoku.

Koniec ot

A z ciekawości zapytam. Co tu według Ciebie, w tych lampach nie jest "kanonem zgodnym z syndykatem"? Bo ani nie dołożyłem ringów, ani nie wsadziłem kolorowej soczewki, co bylo juz tu na tym forum... Według Ciebie wygląda to slabo, spoko.

Ale jeszcze raz powtórzę pytanie. Nawet nie koniecznie tylko do Ciebie, ale do innych tez. Co tu nie jest zgodne z tzw. "German style" czy też "syndykat style" ? :)

Bo jak dalo się zauważyc, auto nie jest w dziale "top seria", aby drobne ingerencję w światła skreślały auto, czy stawiały je w złym świetle jeśli chodzi o modyfikacje auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brodi97 napisał:

Pomalowany jest na czarno. A to ze względu na to, że jest soczewka bixenon i długie + mijania są juz w soczewce, wiec odbłyśnik od długich jest niepotrzebny, a ze względow estetycznych pomalowany został na czarno :)

Poleciales trochę za grubo i faktycznie wygląda to chujowo, jeśli obudowę soczewki jeszcze można uznać za ok, tak pomalowanie odbłyśnika długich to już brak jakiegokolwiek sensu, mogłeś krzyże wrzucić, efekt podobny ale jednak nie taki januszowy... U mnie jest podobnie bez czarnych długich i wygląda o niebo lepiej ;)

/

received_1726750497348632.jpegWidget span

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Flakuu napisał:

Poleciales trochę za grubo i faktycznie wygląda to chujowo, jeśli obudowę soczewki jeszcze można uznać za ok, tak pomalowanie odbłyśnika długich to już brak jakiegokolwiek sensu, mogłeś krzyże wrzucić, efekt podobny ale jednak nie taki januszowy... U mnie jest podobnie bez czarnych długich i wygląda o niebo lepiej ;)

/

  Ukryj treść

received_1726750497348632.jpegWidget span

 

Spoko, spoko. Wygląda lepiej, ale dla Ciebie kolego. Do mnie wciąż bardziej przemawia moja wersja i bede sie tego trzymać :) Widziałem kilka wersji zanim swoje przerobiłem i nie bez powodu zdecydowalem sie na takie rozwiązanie. Kazdy powinien robić auto pod siebie, tego sie trzymajmy Panowie ;)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Flakuu napisał:

Po prostu ja, jak i również koledzy wyżej chcemy Ci powiedzieć, że wyszły Ci dwie czarne dziury w lampach co wygląda źle.

Ale ja potrafię czytać ze zrozumieniem, spokojnie ;)

To jest moja wizja, zaczerpnięta m.in. z projektów związanych z syndykatem, z aut które byly w poprzednich latach na Chotowej i spokojnie jakbym chciał to znalazłbym takie fotki z tymi autami :) Wiec nie mam zamiaru sie z wami spierać, bo każdy ma prawo do własnego zdania.

To jest moja wizja i tyle :) Ja poprosiłem innych użytkowników do wyrażenia własnego zdania, co oczywiście wiązało sie z możliwą krytyką, której byłem świadom i spoczko, ja lece dalej z tematem bo mam w głowie wizję końcową na to auto i jestem w 100% pewien, ze jako całość wyjdzie to nieskromnie mówiąc conajmniej dobrze... :)

Poczekajcie na efekt końcowy, a zobaczycie o czym mówię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartas napisał:

Wow, a raptem tylko dobę mnie tutaj nie było :mrgreen: Lampy spoko, ale mniej więcej 10 lat temu :lol: Kolega chyba właśnie się dowiedział dlaczego na syndykacie:

$_bmw_e36_$1496780166_by_Folley96.jpg?14

 

Pzdr,

Bartas.

Ale zagrzmiało w tym temacie.

Pozwolę sobie wtrącić moje 3 grosze. Bartas zauważ że na fotce są same E36 w tym modelu sporo ludzi robi wszystko na czarno albo daje krzyże i wygląda to spoko, wiem bo sam tak robiłem w mojej zielonce :)
Moim skromnym zdaniem problem w lampach z E39 to właśnie te zakichane ringi, które są zbyt jasne przy tak przyciemnionym środku. Czemu nie ma tego problemu w przedliftach jak miał wcześniej Americano i front wyglądał kozacko a no właśnie bo nie miały ringów. 
Sam też chciałem przerabiać je u siebie z czego mnie poniekąd wyleczyliście, spolerowałem je i wpadła powłoka zabezpieczająca.
Z racji że mam twardy klej więc musiałbym zmieniać klosze na chiński zamiennik czego chciałem uniknąć bo tak to faktycznie ja bym dał krzyż w dłubie i jedynie przy soczewce lekko ściemnić albo zostawić i byłoby ok.

Jak Brodi pisał wcześniej ma swój plan na auto niech go skończy i zobaczymy efekt w całości jak to wyjdzie z ciemnym tyłem.
Sam widziałem kilka aut na Chotowej z ciemnymi lampami a w tym roku będzie ich więcej i aż takiej wiochy moim zdaniem nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodzi. Większość patrzy przez pryzmat samych lamp, a nie całości. A całość będzie wyglądac tak, ze front i dodatki będą ciemne, wiec myślę ze będzie to wszystko fajnie współgrać.

Ja wiem swoje, mam wizję do której dążę i mam nadzieję, ze całość rozwieje wszelkie wątpliwości, co po niektórym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Thepiekarz napisał:

Ja tam hejtować nie będę zobaczy się na GF na żywca to wtedy ocenę się wyrobi po fotach to se można gadać.

I o taką Polskę nasi przodkowie walczyli! :mrgreen: Bez zbędnych negatywnych emocji, obiektywnie, z dojrzałością... ;)

Brawo i szanuję za podejście. :)

No i dodam, ze zauważyłem iż ostatnio na syndykacie jest jakas dziwna moda na hejtowanie, jesli ktos cos robi niestandardowego, nowego czy innego przy swoim aucie. Jesli nie podąża za sprawdzonym schematem, który nie zawsze jest jedyną słuszną drogą. 

Fakt, sa stare i sprawdzone schematy, które zawsze będą na topie i będą powielane, ale trochę świeżości w niektórych tematach sie również przyda, co by nie stac w miejscu i szukać innych, nowych, czasami lepszych pomysłów badz rozwiązań. Czy tez pokazania tego, ze nie tylko stare jest dobre... ;)

Pozdro dla wszystkich obiektywnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacze na front i kur.. nie wierzę jak można było spierdolić tak te lampy

każdy wie że polift do germanu są zwyczajnie ujowe i nie pomoże im bukiet róż

ale tu to przeszedłeś wszystkie możliwości i akcje tuningowe na globie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Michaś 523i napisał:

pacze na front i kur.. nie wierzę jak można było spierdolić tak te lampy

każdy wie że polift do germanu są zwyczajnie ujowe i nie pomoże im bukiet róż

ale tu to przeszedłeś wszystkie możliwości i akcje tuningowe na globie

To jakim cudem dostawały sie inne e39 z takimi lampami na wcześniejsze GF, skoro to takie fuj i be, okropne, najgorsze, spierdolo**? :)

I jakos wcześniej to nie budziło takich kontrowersji, jak teraz? Hmm, jest mi to ktos w stanie logicznie wytłumaczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brodi97 napisał:

I o taką Polskę nasi przodkowie walczyli! :mrgreen: Bez zbędnych negatywnych emocji, obiektywnie, z dojrzałością... ;)

Brawo i szanuję za podejście. :)

No i dodam, ze zauważyłem iż ostatnio na syndykacie jest jakas dziwna moda na hejtowanie, jesli ktos cos robi niestandardowego, nowego czy innego przy swoim aucie. Jesli nie podąża za sprawdzonym schematem, który nie zawsze jest jedyną słuszną drogą. 

Fakt, sa stare i sprawdzone schematy, które zawsze będą na topie i będą powielane, ale trochę świeżości w niektórych tematach sie również przyda, co by nie stac w miejscu i szukać innych, nowych, czasami lepszych pomysłów badz rozwiązań. Czy tez pokazania tego, ze nie tylko stare jest dobre... ;)

Pozdro dla wszystkich obiektywnych :)

Mordo Ty moja tu nie jest ostatnio dziwna tendencja hejtowania a po prostu tak bylo zawsze ale ma to swoje plusy bo dzieki temu jest poziom i nie ogladamy dziwnych aut jak na Toruniu. 

Co do Twoich lamp do Dejw napisał tu wszystko w temacie. Nie wygląda to bardzo źle ale ringi robią zbyt duży kontrast. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, atos1987 napisał:

Mordo Ty moja tu nie jest ostatnio dziwna tendencja hejtowania a po prostu tak bylo zawsze ale ma to swoje plusy bo dzieki temu jest poziom i nie ogladamy dziwnych aut jak na Toruniu. 

Co do Twoich lamp do Dejw napisał tu wszystko w temacie. Nie wygląda to bardzo źle ale ringi robią zbyt duży kontrast. 

Ja nie mam z tym problemu, ze komus te lampy nie leżą, bo to normalne, ze nie wszystko wszystkim musi się podobać :) Ale zastanawia mnie po prostu to, dlaczego tak negatywnie są one teraz odbierane, a jak przychodzi co do czego, to na żywo nikt nie ma z nimi problemów. A mimo wszystko na germana dostają sie auta, które takie światła mają/miały. A jak wiadomo selekcja jest starannie przeprowadzana i to przez nie byle kogo z pierwszej łapanki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brodi97 zmienił tytuł na [e39] Bmw e39 528i Avus Blue - by Giorgioulany.
  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...