Skocz do zawartości

[E92] Daily 325i Spacegrey by Pawel


pawel_nopl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.09.2019 o 12:32, BartoszzG napisał:

Jesteś pewien, że 325i ma 3 litry pojemności? Wiem, że 328i na USA miały faktycznie 3l i moc obniżoną do 230 paru koni w stosunku do 254 z europejskich 330i (chociaż niektóre źródła podają, że BMW zastosowało oznaczenie 328i aby zróżnicować modele ze względu na inne paliwo używane w USA i EU) ale europejskie 325i ma w dowodzie wbite 2.5l pojemności. 

@Wisnia135i 330i na pośrednim wtrysku miało 254 KM i szły tylko w sedan i kombi prelci, a 330i na bezpośrednim mają 272 i idą w sedan/kombi lci + coupe cabrio.

Dokładnie tak,  kolega pawel_nopl "fajnie" wprowadza w błąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2019 o 16:30, Wypych napisał:

Dokładnie tak,  kolega pawel_nopl "fajnie" wprowadza w błąd :D

Nikt nikogo nie chce wprowadzac w blad. Znajac marke, wiemy ze takie "anomalia" to nic nowego. Nazwenictwo modeli nie do konca oznacza jaka jednostka silnikowa znajduje sie w srodku, poniewaz tu bardziej chodzi o jej osiagi. Dlatego co czesto, a w tych nowych to praktycznie wszedzie, stosuje sie te same/podobne jednostki z odpowiednio dostosowanymi osiagami do modelu. Popatrz na E9X 318i ktore wyszlo z 2.0l silnikiem spotykanym tez w 320i i wachaniami osiagow miedzy 129hp a 170hp. Faktem jest, ze w E92 325i jak najbardziej siedziala 3.0l jednostka ograniczona podzespolowo/komputerowo.

Uspokoje was, i powiem ze podnoszenie osiagow w tym projekcie to bardzo drugi plan. Nie jest mi to potrzebne do jazdy na codzien, ale wiadomo, ze fajnie by bylo cos podlubac. Zobaczymy. Jak znajde wolna chwile, moze sie z tym pobawie. Jak narazie E92 jest ujezdzane, a w priorytetowej kolejce garazowej czekaja inne samochody :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
17 godzin temu, kalbi napisał:

Dobrze to wszystko siedzi :-D

 

17 godzin temu, lapka666 napisał:

Świetny masz pomysł na auto. Fajnie to wygląda i mega dobrze siedzi to koło do charakteru. 

 

Cos tam wyszlo na szybko :D Ostatecznie, po zdjeciac podnioslem troszeczke tyl i moim zdaniem wygladala duzo lepiej.
Nie jestem jeszcze zadowolony z prozdu samochodu. Mysle co tam zrobic, ale nic specjalnego nie przychodzi mi do glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...