Skocz do zawartości

[E92] Daily 325i Spacegrey by Pawel


pawel_nopl

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Makej napisał:

czemu niestety?

ja wole 19" niz 20".

20" to tylko do Air Ride , ale to nie moja droga...:wink:

 20190914-155837.jpg

 

Moja droga to e90/1/2/3 minimum 19 i gwint, a jeśli chodzi o e9x m3 to minimum 20 bez żadnego powietrzna 

ac8611abd0db2021gen.jpg

a4d0f00ed8d72ac9gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Moja droga to e90/1/2/3 minimum 19 i gwint, a jeśli chodzi o e9x m3 to minimum 20 bez żadnego powietrzna 

ac8611abd0db2021gen.jpg

a4d0f00ed8d72ac9gen.jpg

Jedni wola blondynki i piersi, a drudzy zas wola czarne i pupcie.

Kwestia gustu;-)

Co do felg jestem za 19" 

20" tez bedzie, ale wyglada to jak 18" w e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi panowie :D Jeden woli 20 a drugi Airride – rozne rozwiazania do roznych potrzeb.
A ja sie tylko przypomne ze to jest moje auto do jazdy na codzien. I tak, E92 w zimie tez bedzie jezdzila, bo przeciez nie kupie sobie Passata :-P
Mialem 19". Jedzilem. Zdecydowalem ze wjedzie bardzo lekkie 18" (poniewaz jestem wrogiem masy nieresorowanej, szczegolnie w uzytkowym samochodzie). Z tego co kojarze BBS RC 300 chyba nie wychodzily wieksze niz 18", zreszta jak wiekszosc "wyczynowych" felg. 

Idac dalej, wpadly progi M3.Nastepna bedzie dokladka Aero. Do kompletu plan na znikniecie chromow oraz ciemniejsze przednie szyby.
Co do dekielkow na kolach, to rozne opinie slyszalem. Czerwone jak narazie zostaja. Zgodze sie z wami ze na foto srednio to moze wyglada. W realu jest troche inaczej. Do kompletu przydalyby sie jeszcze zloto-miedziane zaciski.

 

IMG-2279.jpg

IMG-2282.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryyyan napisał:

Ja bym jeszcze lampy na poliftowe przerobil i byloby mIodzio. Dekielki spoko,  co do zaciskow masz rację,  fajny kontrast by zrobiły. Bardzo fajne daily :smile:

Co do lamp, to jakos nie jestem zwolennikiem takiego kombinowania. No nie powiem, tylne polifty bardzo fajnie wygladaja w E92. Ale po co robic polifta z przedliftowej wersji?
Prosty przyklad, jak by ktos wsadzil polifotwe swiatla do przedliftowej E30 to slabo by to wygladalo :-P 

Zaciski musze ogarnac, narazie sa srebrne. Szukam gdzie kupic dobra farbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pawel_nopl napisał:

 Ale po co robic polifta z przedliftowej wersji?
Prosty przyklad, jak by ktos wsadzil polifotwe swiatla do przedliftowej E30 to slabo by to wygladalo :-P 

 

To jest na zasadzie e39. Przedlift slabo wygląda,  nie ma co porównywać do e30 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel_nopl napisał:

Co do lamp, to jakos nie jestem zwolennikiem takiego kombinowania. No nie powiem, tylne polifty bardzo fajnie wygladaja w E92. Ale po co robic polifta z przedliftowej wersji?
Prosty przyklad, jak by ktos wsadzil polifotwe swiatla do przedliftowej E30 to slabo by to wygladalo :-P 

Zaciski musze ogarnac, narazie sa srebrne. Szukam gdzie kupic dobra farbe.

Skoro lampy LCI Ci nie leza, bo to nie jest polift, to po co włozyłeś progi od M3 jak to nie M_ka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asmo  tak pasują p&p ale  tłoczki  lubią pękać  przy  mocnym ogniu więc warto wymienić komplet i albo wsadzić ori  tłoki plus podkładki tytanowe albo kupić tłoki  od stoptecha wzmacniane aczkowliek w  daily myślę że zwykłe ori  wsadzić bez  kombinacji  i też będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Ale  to jeśli mówimy o przodzie to nie ma opcji takiej  bo lampy poliftowe są całkiem inne...  inaczej profilowane  i nie dopasujesz  ich do przed liftówego przodu

Ja mowilem o tylnych lampach.(pewnie sie nie zrozumielismy)

Tylne polifty sa ok.ale przednie polifty jak dla mnie nie sa tak zadziorne i nie maja tej agresywnosci jak przed lift i oczywiscie nie spasuja tak jak juz napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Makej napisał:

Skoro lampy LCI Ci nie leza, bo to nie jest polift, to po co włozyłeś progi od M3 jak to nie M_ka ???

Lampy same w sobie bardzo ladne sa! A udaga bardzo dobra. To juz mowie co i jak :D Progi to faktycznie jedyny, ze tak powiem kompromisowy dodatek do tego samochodu ktory nagina moje skrzywione nastawienie do tematu mieszania komponentow.

Dlaczego zalozylem? Na zwyklych prograch wyglada biednie, a brakowalo mi troche zadziornosci. W dodatku ori progi bylby dosc porysowane wiec i tak do wymiany. M-pakietowych nie chcialem poniewaz wtedy to juz calos musialby isc w pakiet. Zalozylem progi inspirowane M3, poniewaz czasowo takie cos wychodzilo i stylistycznie moim zdaniem pasuje do karoserii. To nie miesza przedlifow z poliftami, inspiruje sie tylko wyzszym modelem. Dodam ze w zaden sposob nie chcialem z tego zrobic kopi, czy zblizyc sie do M3. To jest bezpak ktory dostal tylko kilka drobnych smaczkow – i taki zostaje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ryyyan napisał:

To jest na zasadzie e39. Przedlift slabo wygląda,  nie ma co porównywać do e30 :-?

Poczekajmy te 10 lat i zobaczymy :-P Ale nie powiem, temat mnie gniecie. Nawet na Chotowej dostalem propozycje takich lamp poliftowych, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, asmo napisał:

Coraz bardziej mi się ten wóz podoba!

Co do lamp tylnych wg mnie te z polifta naprawdę sporo dają i warto się nad nimi zastanowić!

Hamulce - może te ze 135i? są plug&play z tego co pamiętam :D

Dzieki! :D Heble jak narazie raczej zostaja oem. Mialem nawet okazje polatac tym samochodem kilka po torze i jakos nie moglem narzekac na slabe hamowanie. Narazie nie widze potrzeby inwestowania w cos wiekszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujac zabawe, nastepnym procesem byly chromy. Doszly tez lekko przyciemnione przednie szyby. Jestem mega zadowolny z oklejania.

IMG-2386.jpg

IMG-2384.jpg

 

Do kompletu poszla tez nerka. Jak narazie w fazie testowej.

IMG-2404.jpg

 

Kierunki tez juz nie mogly byc takie jasne. Wiec na szybko poszla folia. Czekam az dojada nowe, bo te prosza sie juz wymiany.

IMG-2406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow line robi robote! To na duzy plus :-D

Nerki tez w schwarz glanz musza byc, innej opcji nie widze.

Co do progow i lamp -  twoje auto rob jak chcesz, ja juz swoje zdanie powiedzialem.

Ogolnie fajnie zaczyna to wygladac. 

Szary i czarny idealne polaczenie!!! 

Aaaa... Nakladnki lusterek tez mega by robily w czarnym polysku, tak jak nerki, jak juz wyzej wspomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...