Skocz do zawartości

[E92] Daily 325i Spacegrey by Pawel


pawel_nopl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc postanowiłem, że wrzucę tutaj moje daily. Skoro było na Chotowej, to i tutaj nie może jej zabraknąć. Zakup na spontanie na poczatku kwietnia. Przegladam regularnie ogłoszenia, trafiło się takie. Dobre pieniądze, mały przebieg, wyposażenie do przełknięcia, więc czemu nie. Osobiście troche ubolewam, że to automat, ale jako dupowóz to niech będzie. Szkoda ze nie ma szyberdachu i pełno elektrycznych siedzeń. Ale to ostatnie akurat można doposażyc. Zobaczymy. Idealna nie jest, ale trzyma sie nawet kupy.

Editions And Packages
P7RRA Dynamic Package
P7RSA Comfort Package

Comfort And Interior Equipment
S423A Floor Mats Velours
S428A Warning Triangle And First Aid Kit
S431A Interior Mirror With Automaticdip
S464A Ski Bag
S481A Sports Seat
S493A Storage Compartment Package
S494A Seat Heating Driverpassenger
S4AEA Armrest front, retractable
S4ATA Interior trim finishers black high-gloss
S4UAA Partially electric seat adjustment

Multimedia
S609A Navigation System Professional
S620A Voice Control
S644A Preparation F Mobile Phone W Bluetooth
S677A HiFi System Professional DSP
S694A Provisions For BMW 6 CD Changer

Driver Assistance And Lightning
S507A Park Distance Control PDC Rear
S521A Rain Sensor
S524A Adaptive Headlights
S534A Automatic Air Conditioning
S544A Dynamic Cruise Control
S563A Light Package
S5ACA High-beam assistant
S502A Headlight Cleaning System
S520A Fog Lights
S522A Xenon Light
S548A Kilometercalibrated Speedometer

Wheels And Drive
S205A Automatic Transmission
S217A Active Steering
S226A Sports Suspension Settings
S249A Multifunction F Steering Wheel
S2C6A BMW LA wheel, star spoke 189
S255A Sports Leather Steering Wheel

Environment And Safety
S302A Alarm System
S322A Comfort Access
S842A Coldclimate Version
S850A Additional tank for Export
S853A Language Version English
S863A Retailer Directory Europe
S877A Delete Crosspattern Operation
S885A Onboard Vehicle Literature Swedish
S8SPA Control unit COP

Individual Equipment
S761A Individual Sunshade Glazing
S775A Headlining Anthracite

Other Equipment
S9AAA Outer skin protection

 


Po zakupie, przyjechałem oczywiście na zimówkach, Styling 32 w 17 cali. 

IMG-1528.jpg

IMG-1527.jpg

 

Na szybko fotki po powrocie do domu. Wybaczćie syf w środku, ale taka kupiłem  

IMG-1624.jpg

IMG-1623.jpg

IMG-8960.jpg

IMG-5253.jpg


Na drugi dzien założylem letnie 19-calowe 225 Styling. Całkiem fajnie to siadło. Ale to napewno nie docelowe kolo.

IMG-1627.jpg

IMG-1622.jpg

IMG-1628.jpg

 

Co do planów. Gleba, kolo i nic wiecej :D Napewno trzeba doprowadzić lakier i wnetrze do lepszego stanu. Nie jest zle, dobra pielęgnacja i powinno byc dobry level up. Zastanawiam się nad ciemnymi bocznymi, przednimi szybami. Tyl oryginalnie przyciemniony na zamówienie, więc nie wiem czy nie wyrównać tego troche przodem. Nie jestem fanem, ale co zrobić. Jakieś dokładeczki, lotka i mysle ze bedzie dayli w sam raz. Może pomyślę jeszcze nad ta elektryka foteli, jednak pamięc foteli przy użytkowaniu samochodu w dwie osoby jest bardzo na plus. Zapisujesz sobie ustawienie pod kluczyk, wchodzisz i siedzisz jak u siebie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.P napisał:

Jak na razie w aucie po za zmianą kuł to nic się nie zmieniło... A kupno auta to trochę mało na założenie tematu. Czekamy na rozwój sytuacji. 

Dokładnie. Dodanie kół to nie wszystko, nawet lepszych. Czekamy na coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Gdzies trzeba zaczac temat samochodu :D Bede aktualizowal w miare mozliwosci co sie dzialo z autem.

Co do kol. Kupilem z 19" i chcialem sprawdzic jak one beda wygladac. A już na drugi dzień po zakupie samochodu pojechałem po felgi do Göteborga. Także wjeżdza BBS RC 300 i 301 – czyli 8.5J i 10J 18" felga magnezowo-aluminiowa. Ale to pewnie wiecie. Tak samo ze sa megga lekkie. Opony na to wpadna 225/40 i 255/35 (odziwo, tak jak w ksiazce)

 

IMG-3341.jpg

IMG-1567.jpg

IMG-1568.jpg

 

Dnia 27.08.2019 o 18:59, Wisnia135i napisał:

Auto ładne jak i ori 19 lepsze  jak darki ^^ aczkolwiek brakuje mi tu shadow line i oczywiście "mpaka nie z winu " :) ale podstawa ładnie się prezentuję i potencjał jest :)

Mi tez, hehe. Ale co zrobisz. Rynek uzywanych samochodow jest jaki jest. Zadko kiedy pojawia sie auto ktore spelnia wszystkie nasze wymagania. Oglnie nie chcialem kupowac E92 na dialy. Czailem sie na calkiem inna karoserie i inne motorownie. Nagle pojawila sie ta, pojechalem i kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze prosi sie tez shadow :) Nie zapominajmy ze to jest daily, jezdzi codziennie. Nie wszystko na raz. Powoli do przodu. No chociaz dalem sobie miesiac czasu na "skonczenie" tego samochodu.

A tak wyszly kola. Jak widac, nie ma wielkich naciagow, jest troche miesa. Wyszlo w miare tak jak chcialem. Ale przyznam sie, poprzedni wlasciciel kol, przed regeneracja mial je na E92, wiec troche info od niego udalo mi sie wyciagnac, co do tematu opon i spasow.

Przy okazji szykuje sie juz gwincik Lowtech. Po przeanalizowaniu moich potrzeb oraz cen i mozliwosci zestawow doszlismy do wniosku ze bedzie to najlepsze rozwiazanie do tego auta.

IMG-1895.jpg

IMG-1900.jpg

IMG-1901.jpg

IMG-1898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BartoszzG napisał:

auto nie było na tym kole już na GF19?

Bylo, bylo :D Pisze w pierwszym poscie nawet. Ja poprostu nadrabiam zaleglosci

Na szybko poszly w ruch listwy. Piano Black fajnie wyglada, ale tylko na zdjeciu. Mikrorysy i przyczepiajacy sie kurz jakos mi nie robi. Dlatego wjechalo cos takiego. Jak na koszt i dwie godziny pracy wyszlo naprawde niezle!

IMG-2039.jpg

IMG-2040.jpg

IMG-2041.jpg

IMG-2042.jpg

IMG-2047.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lapka666 napisał:

Dekory super ale 18" cali do e92? Jestem na nie. Auto będzie ładne ale na syndykat nie pasuje niestety.

Nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Mniejsze kolo, wieksza gleba – kto co lubi :razz: Nie zapominajmy, ze to auto jest do jazdy na codzien. E92 bedzie robic w roku ok 20k km.


Lecac dalej szlakiem: kolo, gleba i nic wiecej – wpadlo kilka pomocnych gratow.

IMG-2060.jpg

 

Szybka przymiarka spoilera, na sucho :p 

IMG-2056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2019 o 15:22, asmo napisał:

Mi sie podoba, kolor, felgi, styl itd - praktycznie to samo co u mnie :D

Pomysł z 18 w e92 dla mnie tez ok, wiecej opony jeszcze nikomu nie zaszkodziło :P

Powodzenia!

Milo ze sie podoba :D 
Co do kola, jestem zdania ze nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Inspiruje mnie takze motorsport, wiec troche gumy nie zaszkodzi, tym bardziej na daily.
Wizja jakas byla i widzialem podobne rozwiazania. Moim zdaniem 18 cali przy dobrym spasie (a o tym kiedy indziej) siada tez calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2019 o 11:32, lapka666 napisał:

Felgi są tak czarne, że nie wyplakowane opony psują wszystko ;) Sama buda i kolor bajka. Zrobisz lepsze foty to się zobaczy.

Hehehe, dokladnie tak bylo :roll::mrgreen: Strasznie brudne byly jak odbieralem od wulkanizatora...

Im nawet szybkie mycie pomoglo.

IMG-2184.jpg


IMG-2183.jpg

 

Dnia 11.09.2019 o 22:40, Makej napisał:

Zmien kolor dekielkow na czarny, bo razi ten czerwony w oczy i wogole nie pasuje tutaj. Tak na marginesie, tez mam auto w tym kolorze. Jedynym odpowiednim kolorem do Spacegrau jest czarny. ;-)

Czy ja wiem czy nie pasuje. Napewno kontrastuje i wyciaga dosc czarna felge. Zobaczymy jeszcze. Jest jeszcze kilka planow na to.
Kolor auta jakos specjalnie mi nie robil, ale z biegiem czasu i nabieraniem czarnych elementow co raz bardziej robi robote :-D 
U Ciebie tez tylna szyba czarna z fabryki?

IMG-2244.jpg



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...