Skocz do zawartości

[E63] ALPINWEISS 650i LCI USA by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, BartoszzG napisał:

miejsce na rejestrację zostawiasz USA? bo widzę w google że europa ma odrobinę inne.

Tak, specjalnie ten plastik dokupilem pod tablice USA bo mam małe tablice. On jest nakladany na europejskie mocowanie tablicy. Oryginalnie zostanie czarny lub pojdzie w carbon ten plastik :)

Dotarly wydechy :) synek podziwiał zabawki taty :D

20201112_150643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bartnik3er napisał:

Masz jakis film jak to gada przy v8 bo wlasnie chce takie do mojego czołgu e53 wrzucic 

Jak poskładam zderzak to nagram jak to gada ale ogolnie pozostały cały układ jest seria i tylko troche glosniej od serii sie wydaje no ale zobacze jeszcze podczas jazdy. Chwile miałem wycięte końcowe to było dużo głośniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KUJON napisał:

To teraz czas na lusterka skoro zdecydowałeś się na fake M6  ;) 

Myślałem nad tym ale chyba jednak zostane przy seryjnych z pokrywkami w carbonie. Zderzaki m6 mi sie podobają ale lusterka już średnio... Na klapie myśle zostawić oznaczenie 650i tylko pojdzie w czarny połysk żeby pasowało do reszty detali. Dojdzie jeszcze dokladka i lotka carbon, zaciski w kolor phoenixgelb jak kiedys w e46 - mysle ze to wszystko z modów budy z zewnatrz mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dawid82 napisał:

Teraz do tego zestawu dobre tłuste koło i będzie dobrze, pomyśl nad lusterkami od m6 pod ten set aż się prosi o to teraz 

Może do przyszlego sezonu coś uda się zakupić w 20" :) z lusterkami na razie nic nie robie bo dopiero obecne zrobilem w carbonie :D taką miałem wizje no ale nie mowie ze nigdy ich nie zmienie na m6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Zakupiłem 20" OZ Racing Superleggera :D

Wymiary:

Przód 10J x 20" ET33

Tył 11,5J x 20" ET27

Po wstępnych przymiarkach myślę że będzie szeroko :) oczywiście gwint skręci się pod spasy i opona na lekkim naciągu wleci. Dekle mam do wyboru szare lub czerwone logo na customowe dekle z imitacją śruby centralnej. 

Bez tytułu.png

Bez tytułu 1.png

Bez tytułu 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widzę tu tego wzoru :sad:

Nie chce negować ale wzór rotoru i prosty rant nie zrobią tu żadnej roboty.

Szkoda bo liczyłem na więcej. Nie zrozum mnie źle ale kupno felg do takiego auta powinno być bardziej przemyślane.

Obym się mylił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było szeroko to z przodu musisz dać dystans około 25mm (bez problemu wejdzie) a jak masz gwint to bez dystansu nie wejdzie ten przód ;) Tył natomiast wejdzie ale nie będzie szeroko przez te porąbane ranty błotnika i trzeba by to rolować jak u mnie, przerabiać plastikowe nadkola i potem spokojnie dystans 15-20mm i będzie szeroko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, KUJON napisał:

Żeby było szeroko to z przodu musisz dać dystans około 25mm (bez problemu wejdzie) a jak masz gwint to bez dystansu nie wejdzie ten przód ;) Tył natomiast wejdzie ale nie będzie szeroko przez te porąbane ranty błotnika i trzeba by to rolować jak u mnie, przerabiać plastikowe nadkola i potem spokojnie dystans 15-20mm i będzie szeroko ;) 

Mam gwint d2 racing :) dystanse na pewno będą potrzebne zeby to spasować wlasnie miej wiecej tych wymiarow co napisałeś. Tylne nadkola jak coś się przerobi ;)

Godzinę temu, lapka666 napisał:

Niestety nie widzę tu tego wzoru :sad:

Nie chce negować ale wzór rotoru i prosty rant nie zrobią tu żadnej roboty.

Szkoda bo liczyłem na więcej. Nie zrozum mnie źle ale kupno felg do takiego auta powinno być bardziej przemyślane.

Obym się mylił... 

Dlugo się zatanawiałem nad tymi kołami, ciezko też w internecie znalesc fotki tych felg na e63 żeby mieć odczyt jak to siedzi... ogolnie felga mi sie podoba, sa też mega lekkie.

Mam nadzieje jednak że bedzie dobrze... jak cos w przyszłym sezonie sie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...