Skocz do zawartości

[E63] ALPINWEISS 650i LCI USA by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak licznik został ori ale przerobiony na wzór m6 przez profi firme bo wole żeby był dobrze wyskalowany. W e46 mialem licznik z m3 i troche to nie pasuje jak silnik kreci tylko do 6,500obr a skala jest dużo wieksza dlatego taka decyzja. Polecam firme www.wraptunefactory.pl licznik swieci i wygląda na żywo super :) diody firmy osram.

 

20200317_180126.jpg

20200317_174650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, majkel_zmc napisał:

Masz może jakiś tutorial jak to co to się z czym je? Wygląda mega profesjonalnie, a moje dekory w E46 aż się proszą o taki zabieg :shock:

Mi wystarczył wujek google i tutoriale na youtube do tego troche wiedzy i doświadczenia z roboty bo mam do czynienia m.in. z żywicą, laminowaniem i lakierowaniem. Poza tym potrzeba sprzętu lakierniczego, pomp próżniowych i innych dupereli... bez tego nie da się zrobic dobrze prawdziwego carbonu. Poczytaj, pooglądaj na yt ocb... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy juz na aucie no i efekt finalny na żywo jest super. Dotarł do mnie juz drugi komplet listw e63 przedlift i w wolnym czasie bede robił zestaw na sprzedaż :)

Do swojej e63 planuje jeszcze zrobic blende pod kierownice carbonową ze znaczkiem M.

Tak to wyszło: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartas napisał:

Bardzo fajna robota. Wnętrze wygląda bardzo dobrze, ale od razu rzucił mi się w oczy selektor skrzyni biegów. Wyróżnia się to srebro / aluminium niestety- pomyśl o tym ;)

Pzdr,

B.

Hmm rozumiem o co Ci chodzi ale jednak tak zostanie raczej bo chce cos zostawic z chromu a tym sie wyróżnia wersja LCI od przedlifta ktora miala srebne dodatki nie chrom. Nawet guzik schowka jest w chromie a w przedlifcie byl matowy srebny :p na zywo fajnie wnetrze się swieci z carbonem więc dojdzie tylko blenda na kiere i tylko tam jeszcze chrom zniknie czesciowo :) przynajmniej w tym sezonie tyle ze srodkiem planuje :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BartoszzG napisał:

jakościowo wygląda świetnie, jedyne co mi się rzuciło w oczy, że splot włókna raz idzie w jedną raz w drugą stronę, a najbardziej to widać przy selektorze, gdzie nie zgrywają się linie na ramce i popielniczce(?) 

też to zauważyłem ale będzie poprawione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BartoszzG napisał:

jakościowo wygląda świetnie, jedyne co mi się rzuciło w oczy, że splot włókna raz idzie w jedną raz w drugą stronę, a najbardziej to widać przy selektorze, gdzie nie zgrywają się linie na ramce i popielniczce(?) 

Dotarł do mnie już drugi komplet listw finalnie te dwie listwy podmienie :) teraz juz będę na to zwracał uwagę bo faktycznie fabryczne dekory zawsze mają jeden kierunek włókna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blenda na kierownice gotowa, dodatkowo stwierdziłem ze wszystkie plastiki pokryte tą zjebaną gumą robie w połysk. Wrzuce filmik jak to wyglada finalnie w dziennym świetle na dniach bo jest kozak no i temat wnetrza uważam za wyczerpany :) po swietach biore się za zawieszenie.

20200405_161319.jpg

20200407_233330.jpg

20200407_230638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki pokryte klarem ;) zawsze można przed sezonem ściągnąć te plastiki (są na wcisk wszystkie po za tymi na kierze) i przepolerować. 

2 godziny temu, Hazel napisał:

@Wilku_kbj jakiego lakieru bezbarwnego uzywasz? Jak  wiadomo czarny połysk rysuje się od patrzenia ;) 

Dyna 6000 HS

DSC02893.JPG

DSC02903.JPG

 

20200408_153203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nareszcie dotarł do mnie gwint D2 Racing ver. street po 2 miesiącach oczekiwania :) niestety do e63 nie ma w polsce zadnego zawieszenia dostępnego od ręki. Teraz czas na montaż w wolnym czasie potem geometria. Tłumienie powrotu myślę ustawić na początek w połowie potem jak już bede miał odczyt jak się na tym jezdzi ewentualnie przestawie.

20200427_171058.jpg

20200427_170916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...