Skocz do zawartości

[F10] M5 Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Oby tylko nie było wlasnie takiego efektu bo to będzie porażka jak dla mnie.

Mi się podoba mam to w F80, ale może być inny dźwięk jak posłuchał to zdecyduje czy zostawić czy usunąć bo jest taka opcja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikael napisał:

Mi się podoba mam to w F80, ale może być inny dźwięk jak posłuchał to zdecyduje czy zostawić czy usunąć bo jest taka opcja :) 

Nie no spoko ja tylko napisałem swoje zdanie i mi taki efekt się nie podoba wogóle. I właśnie F80 twoje mi się podoba ale ten dźwięk mi nie siada. I nie ma co więcej dyskutować zrobisz program oraz resztę i wtedy zobaczy się jak ta M-ka będzie gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Nie no spoko ja tylko napisałem swoje zdanie i mi taki efekt się nie podoba wogóle. I właśnie F80 twoje mi się podoba ale ten dźwięk mi nie siada. I nie ma co więcej dyskutować zrobisz program oraz resztę i wtedy zobaczy się jak ta M-ka będzie gadać :)

Popcorn w rządowej 6 a w V8 to dwie różne rzeczy. Poczekajmy na efekt końcowy,  nie ma co psioczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeszcze nie udało się nagrać dobrego filmu ale powiem tak jest petarda :D

a w między czasie kolejne elementy układanki, podstopnica i nakładka na kierownice   Mperformance 

mną Święta przyjdą dekory od Mikołaja i kiera w alcantarze i środek będzie gotowy :) 

 

95791245-CDE9-4B46-87C6-12E341740844.jpeg

6C33CE38-39E3-4E6E-A264-A5DD716FAB17.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatni tydzień w PL

troche się działo z M5

szybki servis filtry,  oleje i świece. Przy okazji wleciały dedykowane sprężyny H&R -25 i -15 myślę ze tak zostanie bo to jednak auto do zap#%^*nia :D

Przymiarka ACSów, konwersja z 20” na 21” 10 i 12” szeroko

i na koniec pomiar mocy, hamowania się trochę przypaliła ale udało się zmierzyć za 3razem 700km i 950nm, 100-200 około 6s ale zmierzę to raz jeszcze na szerszych oponach bo 295 już nie wystarczają :D 

5C34ED17-C774-498E-A6BE-AEE26B06A7E5.jpeg

60F3E689-7DEA-4FDC-9673-6ECFB084328A.jpeg

A80B2FB6-BC51-42E8-A4F4-0B8E1F68E34C.jpeg

95D36E49-3007-47E3-B892-7D9C59F63E9F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

tak M5 pięknie przyspiesza także jest bardzo bezpiecznie podczas wyprzedzania 

gorzej z ruszaniem bo na pełnej piz*#*ie do 4 biegu miota Nią jak szatan, mysle ze na przyszły sezon jak wleci 325 na tył to objawy ustąpią  :D  Ale dozując mądrze gazem jest naprawdę przyjemnie nie wspomnę o dźwięku, ten z filmu wyżej to może 30% tego co się dzieje na żywo 

ostatnim modem jaki chce jeszcze zrobić przez zimę to dolot 

 

66D7424D-2967-4845-A17D-7097FE38C581.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lapka666 napisał:

Ale ta firma robi doloty. O masakra. Boże jak to wygląda!!! Fajnie, że gamek ma konkurencję właśnie w Twojej osobie. Będą dwa dziki na najwyższym poziomie bez kompromisów.

No dolot robi robotę słyszałem na żywca u gamka i robi rozp..rdol ale dodam jeszcze że ten dolot ma AMERICANO w M5 :) I u jego też pewnie robi dobre zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny model. Moc jest oszalamiqająca, aż niesłychana, to musi być naprawdę bardzo szybkie BMW. Zapewne szybki "start ze świateł" nie jest łatwy, balansowanie pomiędzy przyspieszeniem a trakcją wymaga już wyczucia samochodu. Tempo zmian i kierunek zasługuje na uznanie! Pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...