Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Wisnia135i napisał:

@jacoo tylko błagam, ogarnij koło tak aby już nic nie rysowało błotnika, bo jak na molo zobaczyłem,jak po posadzeniu auta koła rwą ci nowiutki lakier na  błotnikach to się życiem załamałem :-(

Wiem wiem, nawet ostatnio myślałem nad gwintem, albo tym systemem gwint+poduszka. Dużo zależy od tego jak zacznę budowę domu i jak zrobią mi drogę dojazdowa do garażu. 

A co do molo to mam nadzieję że Juz wszystko będzie poprawione na sezon, a jak ktoś jeszcze pamięta co było nie tak to chętnie dowiem się co mam poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacoo napisał:

Wiem wiem, nawet ostatnio myślałem nad gwintem, albo tym systemem gwint+poduszka. Dużo zależy od tego jak zacznę budowę domu i jak zrobią mi drogę dojazdowa do garażu. 

A co do molo to mam nadzieję że Juz wszystko będzie poprawione na sezon, a jak ktoś jeszcze pamięta co było nie tak to chętnie dowiem się co mam poprawic

Aa to spoko, no ja pamiętam że, pod maską cos bylo i aby kable zakryć na grodzi to od m3 plasticzek kupić to wtedy to schludnie wygląda i chyba aku do bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i zaczynamy jeden z najtrudniejszych etapów projektu - pasowanie felg...

Na początku był strach że ledwo co rant wejdzie ale podniosłem regulacje i się okazało że 3" wchodzą na milimetry od lagi i zostana na przodzie. Myślę że trzeba dołożyć jeszcze z 5mm dystansu i będzie Perfekto. Na tył myślę że 3,5" powinien być okej, chociaż jakby tak 4" włożyć? Bębny przód i tył 6j 

A na aucie wygląda to tak:

b7563c8fbef00ce8med.jpg

ef6985d57a4deb60med.jpg

8675cb8af212b21cmed.jpg

ce6f06fc2d42f63fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LPWR napisał:

 Może nie ładnie, ale masz coś takiego. Jakbyś chciał mieć lepiej zrobione to prosiłbym zdjęcie w lepszej rozdzielczości.   :)

 

eee30.jpg

Dzięki ;) nerka na pewno musiałaby zlać się z atrapami, tak jak widać na foto to średnio mi to leży. Muszę sobie skołować drugi zestaw lamp i ciemnych kierunków i zobaczyć jak na żywo to będzie wyglądać 

 

Znalazłem jeszcze w garażu dystans 8mm i już wiem że 5mm dystans będzie idealny bo 8 jest ciut za duży 

912f3ed8db42dd46med.jpg

b7539fc1d63dc0d8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myślę ze 2.5 i 3 cale to max na e30, da się upchać 3 i 3.5 ale to juz delikatnie chore kąty i żeby po założeniu opon nie było pokraki,   rant dość wystaje z tyłu nie wiem jaką oponę tam włożysz zeby łatnie się to wyłozyło do budy 195? przemyśl jaco dwa razy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piorun napisał:

Myślę, że 3,5 to maks na tyle. Ba 2,5 i 3 by styknęło spokojnie, żeby nie wiadomo jakich kątów  nie robić.

Na 90% siadzie 3,5" na tył i powinno być idealnie bo teraz na 3" rancie musialbym dać i tak około 1cm dystansu żeby felga wyszła trochę z nadkola 

11 minut temu, M3DYK napisał:

tez myślę ze 2.5 i 3 cale to max na e30, da się upchać 3 i 3.5 ale to juz delikatnie chore kąty i żeby po założeniu opon nie było pokraki,   rant dość wystaje z tyłu nie wiem jaką oponę tam włożysz zeby łatnie się to wyłozyło do budy 195? przemyśl jaco dwa razy  

Katy w sumie będą takie same jak miałem na poprzednim kole, bo z tyłu kąt zrobi się sam obniżeniem a z przodu i tak mam na maxa Cambery ustawione 

Opony myślałem żeby dać 205/40 przód i 215/40 tył . Przód finalnie byłby 9,5" a tył 10" 

Na zastanowienie się mam jeszcze co najmniej dwa tygodnie bo dopiero w marcu będę zamawiać ranty, a opony pewnie w kwietniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Już w przyszłym tygodniu, będzie ten dzień w którym wyjadę przed garaż :twisted:

Pozostały pierdoly do skończenia, w tym jedna dosyc spora... Opony nie naciągnęly się na przód tak jak miały i trzeba powtórzyć zabieg bo zrobił się lekki nie dociąg 

ae8fc8274809d117med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...