Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lapka666 napisał:

No może zamieść wszystkie modele e30 tym kolorem i podejściem... nawet z odkręconym zawieszeniem :mrgreen:

Te odkręcone zawieszenie już mi przytarło dokładkę przy wypychaniu z garażu, ale myślę już nad "niewidzialna" dokładka która będzie pod dokładka ale będzie nie widoczna a jej zadaniem będzie chronić lakier przed otarciami 

Dnia 27.06.2020 o 07:04, MAREK GERMAN napisał:

Ale pięknie to wygląda!

 

Pozdro

Pięknie będzie jak jeszcze wpadnie nowy zbiorniczek wyrównawczy pod maskę :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio już w garażu, składania ciąg dalszy 

Jako że jestem na wstępnym dotarciu to szybki filmik z lekkiej przegazowki do 3 tys obrotów 

 

Założyłem też dokładkę tył ale jak widać na zdjęciach wydech będzie musiał iść do poprawy i prawdopodobnie natne końcówki i dam je pod większym kątem. Ogólnie końcówki muszą się znaleźć około 3-4cm w lewo 

810ed15518975813med.jpg

0df526f85e2739ccmed.jpg

 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartas napisał:

Wszystko git ale tak z ciekawości, cabrio miały tylne dokładki w mtechu?
Bo jakoś mi tak dziko wygląda :mrgreen:

Piona!
B.

Szczerze to zatkałeś mnie tym pytaniem. Wiem że na pewno cabrio wychodziły w Mt2 i było to ori (wąska lampa), ale mt1 z tylna dokładką to nie wiem. Kiedyś natknąłem się na dyskusje nt. Tylnej lotki w cabrio więc jest taka możliwość że nie było ani lotki ani dokładki.

Dla mnie wygląda od razu groźniej z dokładka, jeszcze tylko wpadnie guma i znajdę jedna końcówkę i będzie kompletny tył, aczkolwiek na zimę od razy zabieram się za poszukiwania tylnego zderzaka, chyba że nie znajdę to będzie trzeba uśmiechnąć się do aso :roll:

 

@Bartas tu jest ciekawy artykuł ale o braku tylnej dokładki cisza

http://www.e30cabrio.se/mtechnic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, Bartas napisał:

Wszystko git ale tak z ciekawości, cabrio miały tylne dokładki w mtechu?
Bo jakoś mi tak dziko wygląda :mrgreen:

Piona!
B.

...też jestem tego zdania...według mnie z dachem będzie git a bez dachu gorzej ...ale to jest przy całości tego projektu szczegółpiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goryl napisał:

 

...też jestem tego zdania...według mnie z dachem będzie git a bez dachu gorzej ...ale to jest przy całości tego projektu szczegółpiwo

Lada moment zrobię sesje z dachem i bez bo fotele już prawie na ukończeniu, jeszcze naciągania zostały bo skóra nie chce tak łatwo współpracować 

632c346418c1c885med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacoo napisał:

.Dla mnie wygląda od razu groźniej z dokładka, jeszcze tylko wpadnie guma i znajdę jedna końcówkę i będzie kompletny tył, aczkolwiek na zimę od razy zabieram się za poszukiwania tylnego zderzaka, chyba że nie znajdę to będzie trzeba uśmiechnąć się do aso :roll:

Ta guma jest dostępna w Aso? Kupowałeś ją czy po prostu miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Miked napisał:

Ta guma jest dostępna w Aso? Kupowałeś ją czy po prostu miałeś?

Z tego co sprawdzałem z dwa miesiące temu to jeszcze była i koszt około 650 zł, ale ja kupiłem nowa od osoby która nie założyła jej do siebie za dużo lepsza cenę. Jeśli chodzi o narozniki to w aso już nie ma, kupiłem może z pół roku temu ostatnia sztukę ale tylko na lewą stronę,  na prawa już nie było. Problemem jeszcze była uszczelka między guma a zderzakiem bo też już jej dawno nie ma, ale udało mi się kupić uszczelkę z m6 i może się uda to spasować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 kilometry za mną...dokładka już dostala po du***, jest tak nisko że nawet z garazu nie mogę wyjechać bez obcierki 

Jutro jadę spasowac wydech a w poniedziałek detailing ostateczny 

W między czasie wymiana oleju ustawienie zbieżności 

ccd4a30ca43f2200med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bartas napisał:

Fotele nieźle obszyte. Wywalczyłeś odpowiednie naciągnięcie skóry?
Wyjeżdżając rozkładasz deski czy obcierasz mimo to? :mrgreen:

Pzdr,
B.

Fotele kolega mi obszywa i jeszcze walczy z naciągami

Problem w tym że deski nawet nie wejdą pod dokładkę, jest na prawdę mega nisko. Nie sądziłem że mt1 będzie niżej zawieszony niż Jimmi Hill który jest dość niska dokładka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

@jacoo ale przecież ty masz  tam powietrze jak pamiętam więc w czym problem z wyjazdem z garażu? Czy czegoś nie doczytałem i już go nie ma xd

Tak jest nadal, tylko problem w tym że jest ono na maxa u góry z przodu, a szkoda mi teraz kupować nowe lagi i składać je na nowo na wyżej osadzonych tulejach giwnotowanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacoo napisał:

Tak jest nadal, tylko problem w tym że jest ono na maxa u góry z przodu, a szkoda mi teraz kupować nowe lagi i składać je na nowo na wyżej osadzonych tulejach giwnotowanych 

Czyli jak dobrze rozumiem to ona stoi tak nisko na  max uniesionym przodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wisnia135i napisał:

To tera  pytanie po ch** ci air skoro i tak nie pomaga :-P hahaha:mrgreen:

Pod wcześniej setup na innej dokładce i wcześniej na innym kole wszystko było cacy. A tak jak wcześniej mówiłem - nie spodziewałem się że mt1 jest tak niski :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...