Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna rzecz poprawiona i czeka na montaż, zastanawiam się jeszcze czy nie przykleić folii jak było to w ori. Na boczki poszło 5 warstw farby 

Jak było każdy wie, więc pracę przygotowawcze:

0ad42f7e7a10c784med.jpg

d54cfb521b895c46med.jpg

bbb17bdfa153b76emed.jpg

I finalnie jest taka różnica 

166ffead15adee20med.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek coraz bliższy ukończenia, powoli myślę zaczyna to wyglądać. 

Z nowości: 

- obszyte skóra plecy foteli 

- obszyte skóra maskownice głośników przednich i jedna tylna (drugiej niestety jeszcze nie mam) 

- boczki polakierowane w kolor

- kierownica Nardi Torino Classic 360mm

Zapraszam do fotorelacji 

6736aea0ca61d135med.jpg

6745e8d19c92b5c6med.jpg

1a96833656c97575med.jpg

344b597c0496ea88med.jpg

f3d55a3b0ecc0c03med.jpg

fd18593bcb8803d1med.jpg

77a7c5d07f5dcf11med.jpg

Z innych zmian to nie ma już RC'ka, a jedne co mogę powiedzieć to to, że wracam do 16" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Wygląda to na ten moment dużo lepiej, jak na molo ale  tera za to ten dywan  to wygląda dramatycznie:-P

To fakt, najsłabszy element środka. Ale zlokalizowałem osobę która może mi go zrobić na nowo, chociaż zastanawiam się czy sam się za to nie zabrać i spróbować samemu go obić/okleić. Mam też stara wykładzinę więc mam na czym przeprowadzić testy ;)

30 minut temu, Americano napisał:

Chyba taki sam kolor skory jak u mnie w E39 mialem 

 

 

Bardzo podobna :D ale skubana strasznie lubi się brudzić i muszę znaleźć jakiś dobry środek do czyszczenia skóry :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brodi97 napisał:

Do czyszczenia i ogólnie pielęgnacji skór polecam od siebie colorlocuka, dla ciebie do czyszczenia lepiej sie sprawdzi wersja soft. ;)

Pozdro 

 

3 godziny temu, BartoszzG napisał:

ja po przygodzie z RRC nie zaryzykował bym zakupu produktów innych niż colourlock.

Też właśnie najbardziej myślę nad zestawem z colorlocka 

Z nowości to kupiłem sobie Darki na nowy sezon :grin:

0e67c0d8d09b8edemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz1505 napisał:

gdzie wy znajdujecie te ry szukam dość długo 16 nawet moga być same rotory i nic

Ja szukałem do siebie custom ów z ori słoneczek z e30, ale jakoś przypadkowo trafiłem na kolesia który z dwa miesiące do tyłu wystawiał rsy i zadzwoniłem do niego po czym się okazało że tamte sprzedał ale ma jeszcze jedne :grin: ma jeszcze gotowe rotory z trx 'ów 5x120, ale ceny nie znam. 

Moja rada to zawsze jak się coś widzi fajnego na telefonie czy to na fb czy na olxie itp to zawsze robić screena. Ja tak kupiłem połowę rzeczy do cabrio i w sumie cabrio też, bo chłop co je sprzedawał miał za dużo telefonów i na 3 dni wyłączył telefon i usunął aukcje, a ja zadzwonilwm po tygodniu do niego z ciekawości czy jeszcze auto ma czy już nie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Miked napisał:

Nie będziesz żałował że to 16? 

Długo się nad tym zastanawiałem, i miałem zdjęcie np. swoich RC 090 w ori kolorze i z czarnym środkiem. Przy ori rotorze felga dla mnie wydawała się zbyt duża, natomiast czarny ją ewidentnie pomniejszał i jeśli chodziło o rozmiar, wyglądało to już w moim mniemaniu bardzo dobrze. A że nie chce już ciemnego rotora to myślę że 16" będzie w pytke. Bo np. dla porównania w białej od ryyyana 17" wydaje mi się za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam w białej nie ma pakietu mt. I spasowania nie ma wogóle a wiem bo oglądałem na żywo. Czuje ze będzie niedosyt. Tymbardziej ze maz aira. Obadaj temat na tym forum baura - nie pamiętam nazyw tematu... Ma w temacie i 16 i 17 rs. Co prawda szeroka lampa ale daje duzy podgląd. 
 

ps rs a rc to dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Miked napisał:

ps rs a rc to dwa różne światy.

Wiem, dlatego też postawiłem na RSa 16" bo rant też powinien zrobić swoje. Będzie to moja pierwsza 3 częściowka, jak będzie niedosyt to myślę że nie będzie większego problemu żeby zmienić ja na 17, bo to jednak rs ;) ale jestem dobrej myśli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacoo napisał:

Wiem, dlatego też postawiłem na RSa 16" bo rant też powinien zrobić swoje. Będzie to moja pierwsza 3 częściowka, jak będzie niedosyt to myślę że nie będzie większego problemu żeby zmienić ja na 17, bo to jednak rs ;) ale jestem dobrej myśli 

Wsumie co by nie było to mega sie jaram że zobaczę to na rsie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Bbs rs tj piękne koło i do takiego projektu będzie kosa , musi być jednak szeeeeroko

Pozdro

Plan jest na 9,5 przód na 3" rancie, i tył 10 na 3,5" rancie. Będzie to mogę różnica w porównaniu do 8j które były na RC'kach

Mysle że w następnym tygodniu zabiorę się za pomiary i wtedy się wiele wyjaśni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...