Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

No i tył już prawie poskładany, zostaje mi tylko zamontować końcówki zderzaka i będzie cacy. 

No i najważniejsze - tył jest poskładany tak jak być powinien czyli między chrom a nowa gumę zderzaka ori mt1 zawitała ori uszczelka 

d8a8e54c9ea376dbmed.jpg

Końcówki wydechu już też na środku wycięcia w dokładce i prezentuje się to tak:

0d0ac6dcfe5663c7med.jpg

972ea9727a7895c9med.jpg

@Blaniu Patrząc od góry wydech jest praktycznie na równo z guma zderzaka 

W poniedziałek detailing, w następnym tygodniu fotele i z dniem 23.07 kończę modyfikacje na ten Sezon i zaczynam czerpać radość z jazdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc cabrio ma już dla mnie wartość sentymentalna. Wszystko złożone dosłownie na ostatnią chwilę. 

Przed złożeniem środka cabrio odwiedziło studio detailingowe które pokazało na co stac lakier 

3e0291f869f775afmed.jpg

f394c0adbfa11473med.jpg

No a tak się prezentowało wczoraj 

5ddedb0ffb138750med.jpg

50c13b7e56f77e9emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wojtek-e30 napisał:

Jest świetnie ale czarne środki w feldze psują efekt jeszcze większej świetności ;) 

Tutaj się zgodzę z @wojtek-e30 zmień kolor środka felgi i będzie miazga.

Gdzieś na facebooku przewinął mi się urywek z bramy chłopaków, którzy Cię prowadzili :)




Moje zdanie o aucie znasz! :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtek-e30 napisał:

Jest świetnie ale czarne środki w feldze psują efekt jeszcze większej świetności ;) 

Na cabrio ogólnie jest jeszcze festiwal kolorów, bo klapa dachu została czarna a musi być w kolorze foteli. Tak samo jak boczki które trzeba będzie obszyć albo przefarbować i rączki drzwi. 

Z felgami też się zgodzę bo już dłuższy czas w planie był powrót do ori koloru (nawet chyba gdzieś wcześniej na forum o tym pisałem) ale czas już nie pozwolił tego zrobić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacoo napisał:

W tym sezonie nie wiem czy zabiorę się za felgi ale na następny na pewno będzie to ogarnięte, a może nawet i wskoczy jakieś 3tlg :-P

Racja koła można zostawić na następny sezon a przez ten nacieszyć się dopiero co złożonym autem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W końcu nadszedł czas żeby polutować wiązkę intensywnego mycia i ogarnąć wszystkie żarówki 

a55af71c6817b305med.jpg

Został tydzień żeby wymienić olej, ustawić ponownie zawory, ogarnąć do końca elektrykę bo gdzie nie gdzie coś szwankuje i jeszcze coś tam się znajdzie widzimy się na molo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bartek.P napisał:

Cieszę się że będę mógł zobaczyć na Molo to zacne cabrio 8-)

Zacne będzie za rok, może dwa :-) jest parę rzeczy które trzeba poprawić a które że względu na czas i dostępność nie byłem w stanie ogarnąć 

Na pewno do wymiany mam

- listwy drzwi i tylnych błotników (brak w aso) 

- uszczelki szyb i klapy dachu

- zderzaki przód i tył 

- osłony słoneczne 

- lampy tył bo sa pajączki 

.. I przede wszystkim boczki bo psują cały środek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze Melo, pierwszy Syndykat, pierwsza trasa i 500 km cabrio - wrażenia jak najbardziej na pozytywne . Dzięki za rozmowy i zbite piony. 

Teraz mam trochę czasu na poprawę mankamentów i rzeczy które były robione na szybko żeby zaliczyć zlot. Żałuję że nie mogłem zostać na noc, ale następnym razem nie ma innej opcji jak 3 dni melanżu 

Najbliższy czas to na pewno:

- dopracowanie wnętrza czyli boczki do obszycia i dywan do odświeżenia 

- nowe uszczelki szyb 

- lepsze listwy boczne

- odświeżenie felg i zmiana rotoru felgi na ori lakier 

Foto zapożyczone z fb :-D

31009283874e10d5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem  i kolor auta mega dobrze siedzi, z daleka auto swietne ale  po fotach na forum jest to projekt którym najbardziej się rozczarowalem...  to wnętrze, uszczelki  i takie małe mankamenty na żywo psuja cały efekt a auto ma mega  potencjał jak dla mnie, te błotniki  to już z tyłu ogarnij bo, zara ci ruda zacznie łapać a szkoda  bo, dopiero malowana...

Koniec końców właściciel pozytywny gość a auto powoli się ogarnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...