Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciszenie już prawie gotowe, są małe różnice względem oryginału ale myśle że jak na mój pierwszy raz to wyszło całkiem dobrze 

66aa1d5218fa81c9med.jpg

e88e0c835c9c9e84med.jpg

8af1f7107a14265cmed.jpg

Założyłem też nowe kratki i od razu lepiej wygląda podszybie 

d20f0544bbcd7a95med.jpg

683cf035e1158d3fmed.jpg

Teraz czas na przykrecenie tuneli i można montować dywan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli powoli do przodu

Założyłem szybę czołową wraz z nowym klinem. Mydło + stara karta na stację = 45 min roboty 

52b959ceed6d7d3bmed.jpg

Doczyscilem też boczki które kupiłem i w zależności jaki odcień skóry finalnie wpadnie to będą albo szyte na nowo albo uzupełnię malutkie pęknięcia płynną skóra i zostawię oryginał. 

db809fc4b451de59med.jpg

Ogarnąłem też 3/4 przewodów i wtyczek i tym sposobem deska już na miejscu 

f082dbd74da610a9med.jpg

 

C. D. N...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 27.12.2019 o 21:08, landcar napisał:

Jak postępy nad autem

Aktualnie kompletny brak czasu.

Aczkolwiek mam już kupiona cała skórę (2 błachy - 4,5m +6,75m) także teraz pozostaje szycie i można wkładać fotele. 

Po nowym roku będę oddawać boczki na lakierowanie i naprawe 

A z nowości to doszły do mnie akurat w wigilię nowe kierunkowskazy także miałem prezent pod choinkę :mrgreen:

Fotorelacja niebawem- najpierw nowy telefon/aparat bo na obecnym nie byłoby nic widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coś tam sobie dalej składam na spokojnie, na dniach zawias będzie ładować już na aucie. Ocynki gotowe. Wkradł się też mały błąd i...na zdjęciu widać łożyska z piasta z toprana, ale podczas nabijania coś poszło nie tak i zostały uszkodzone. I tym oto sposobem będą łożyska z febi i będzie to uwiecznione na kolejnej fotorelacji. 

5a6fee893a0c43bdmed.jpg

W między czasie kompletuje też części silnika i zregenerowalem alternator.

e3fb50e7012bb02emed.jpg

W przyszłym tygodniu mam wymianę okien w garażu więc mam tydzień żeby postawić Cabrio na koła żeby swobodnie wypchać je z garażu. 

Takze...

C.D.N...

...w przyszłym tygodniu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartas napisał:

Przejrzałem ten temat ponownie od deski do deski i jeszcze raz oddaję pokłony. To jest właśnie książkowa renowacja samochodu. Gratuluję podejścia do tematu.

Piona!

B.

Jest to mój pierwszy projekt i staram się to robić najlepiej jak potrafię, choć do najwiekszych projektów brakuje mi jeszcze bardzo dużo. Ale od czegoś trzeba zacząć, potem systematycznie będzie wymieniać się części w bardzo dobrym stanie na nowe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2020 o 17:02, Miked napisał:

Myślisz, że teraz też tak będzie? Zaczynają podchodzić naprawdę rygorystycznie do tych przeglądów, na pewno znajdzie się taki co powie u mnie na wsi luz - ale to też kwestia czasu

Ja raz pojechałem na gwincie na przegląd a pan diagnosta zagląda i mówi: "a co my tu mamy? Zmiany technologiczne?". Odpuścił temat ale jakby bardzo chciał to by pewnie narobił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...