Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj skromnie- założone wygłuszenia maski, i dwie boczne grodzi silnika. 

54efa80a371ad693med.jpg

Wygłuszenie doczekało się założenia od 2014 roku 

5bf90ccabf37b1a0med.jpg

5b70186bcd68da4amed.jpg

I na koniec odświeżone uszczelki lusterek, jak się okazało z 05.1990r.

545150bb9255ece0med.jpg

44d569d6d6e245famed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli coś tam się dzieje, zacząłem wkładać to co mam bo fundusz na zakupy na razie wynosi 0.

Dzisiaj założyłem dokładke tył, zamontowałem belkę z wahaczami. Pozostaje mi tylko kupić nowe amortyzatory i półosie i tył będę miał zakończony 

4b60d9f30a4df142med.jpg

3e309af18f6c3d30med.jpg

c2cbdfbfa04f6086med.jpg

Udało mi się jeszcze w 90% włożyć cała wiązke. 

96a10b72500d1218med.jpg

f9ec5bfcde27ec3amed.jpg

3d4d01982aabcc0dmed.jpg

fdf877250e93cf0amed.jpg

Teraz pozostaje mi wygluszyc podłogę i zregenerowac nagrzewnice i mogę zakładać dywan, kokpit, zegary, wszystkie listwy i zamknąć środek (nie licząc tapicerki) 

 

C. D. N...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

O rany!!! Ależ ten kolor rwie suty. To będzie sztos i coś czuję, że ma szansę na najlepsze e30 przez kolor. Huberta e30 red jest też diabeł ale ten mi chyba bardziej siedzi.

Xyralik robi robotę, a w słońcu to w ogóle niszczy system :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gamek2 napisał:

Kawał dobrej roboty i napewno bedzie to jedno z ladniejszych e30 na forum! Czekam na dalsze postępy ;)

Dalsze postępy w przyszłym tygodniu- dziś poszło zamówienie do aso i czekam na taki zestaw części

2d05c2b8cdab44camed.jpg

 

Oprócz tego mocno kontrowersyjny temat , otóż najprawdopodobniej będę kupować maty wygluszajace z firmy BOLL. Wielu powie że to najtańszy szajs, są lepsze itp itd ale chyba są to jedyne na Internecie maty o gładkiej strukturze, czarne i do tego bez loga producenta czyli najblizsze oryginału. Tych z aso brać nie chce bo ceny są kosmiczne a potrzeba takich 3 szt. Poza tym wygluszenie Cabrio też dużo nie da bo jak każdy wie najwięcej hałasu idzie od dachu, którego tu nie ma :mrgreen:

 

@lapka666 jeszcze czarna blenda, nowe startecki i wydech i wtedy tył będzie wyglądać jak należy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

jacoo a patrzyłeś może za matami tutaj https://www.bitmat.pl/ popatrz sobie może coś znajdziesz co cię zainteresuje. 

Sprawdzałem tam też i nie znalazłem nic co by mnie zadowolilo, druga i jedyna dla mnie opcja jeszcze była to maty stp Silver ale znowu one mają grafiki których ja nie chce. Jest to szczegół którego nie widać, nic nie zmienia a chce zbliżyć się jak najbardziej ku oryginału więc maty mają być czarne i gładkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach będę miał dalej co robić- zbrojenia ciąg dalszy ...

15e96a62e66be1f1med.jpg

c6a146dcc958aeeamed.jpg

5a128c58085b1b45med.jpg

W paczce brakuje tylko nowych kierunkowskazów, które mają zostać mi dostane w okolicach lutego 2020r. 

Kupiłem 20 szt mat 25x50 I myślę że powinno to wystarczyć.

Byłem też dziś u tapicera i oglądałem jakie ma do zaoferowania skóry i ciekawie wyglądał ten próbnik:

30edab6c521104fbmed.jpg

5f8ed727a90a4b9amed.jpg

Jutro pojadę w inne miejsce zobaczyć co ma konkurencja i potem będę się zastanawiać co dalej 

 

C. D. N...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...