Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by jacoo


jacoo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jacoo napisał:

Chyba jeden z ostatnich modeli do których idzie jeszcze w miarę dużo części kupić, bo już nie wszystkie i tak są, a ceny w przeciągu ostatnich 4 lat poszły średnio o 250%, także trzeba się spieszyć z takimi odbudowami 

 No dokładnie, mnie  bardziej bawi to że dużo części już taniej w aso wychodzi  lub nie wiele drożej  niż na  fejsbuniowych grupach alledrogo itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wisnia135i napisał:

 No dokładnie, mnie  bardziej bawi to że dużo części już taniej w aso wychodzi  lub nie wiele drożej  niż na  fejsbuniowych grupach alledrogo itp...

Haha 100% racji, najlepszym przykładem jest klapka bezpieczników - FB uzywka 70zl, alleg ro. 110zl a ASO 75. ..no ale połowie osób nawet się nie chce szukać części w serwisie i potem za głupie pieniądze kupują części z odzysku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten lakier się świeci coś pięknego, buda przygotowana pod niego tak jak powinna.
Przy takich projektach jak tu zawsze mam jedno stwierdzenie " Gdzie zaczyna się pasja tam kończy się ekonomia ".
Masa władowanej kasy o czasie już nie wspomnę ale warto bo morda się już cieszy a co dopiero będzie jak będzie cała poskładana :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dejw napisał:

Ale ten lakier się świeci coś pięknego, buda przygotowana pod niego tak jak powinna.
Przy takich projektach jak tu zawsze mam jedno stwierdzenie " Gdzie zaczyna się pasja tam kończy się ekonomia ".
 

Otóż to! Święta słowa ! Taką kawalerkę to dawno można byłoby już kupić za wkład w Cabrio  :-D 

A lakier jeszcze nie powiedział ostatniego słowa- dzisiaj leci polerka i potem jeszcze ceramika więc wtedy powinna wyjść jego magia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Ta lotka już taka zostaje bo wygląda na tym foto trochę słabo i czy zostaje jeszcze polakierowana? I tak ogólnie to niezły tluszczoch się zapowiada:)

Może wyglądać na foto słabo ale ogólnie jest w bdb stanie, tylko guma w paru miejscach miała przebarwienia od pasty bo chciałem ją doczyscic. Aczkolwiek chce ja jeszcze przelecieć taka ścierną szmatka żeby zmatowic i psiknąć czymś do gumy 

Jutro jak pozwoli czas to zabieram się wygluszenia godzi i montaż wiązki a następnie oświetlenia 

Uszczelki lamp oczywiście nowe, tak samo jak halogeny i podświetlenie tablicy 

da60728d832fa840med.jpg

W grudniu wracają kompletne kierunkowskazy do aso także lecą na pierwszą pozycję w zamówieniu 

Na tą chwilę wygląda to tak:

317ce44a9688c77bmed.jpg

e7246267e175b881med.jpg

Tylne lampy na samym końcu również lecą do wymiany bo są ju z dosyć zmęczone ale to już całkiem na koniec bo każdy wie jakie to teraz koszty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...