Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Kupiłem rejestrator jazdy 70mai pro z GPS, ponieważ byłem na urlopie to chwile leżał zanim go zainstalowałem w 650i.  Dziś po powrocie z urlopu w końcu pierwszy test kamery w słoneczny dzień. Jakość nagrywania domyślna z kamery, można wybrać jeszcze lepszą rozdzielczość i ilość klatek na sekundę ale nie testowałem. (Jak odpalacie na YouTube to ustawcie sobie ręcznie jakość na 1440p) Dźwięk jest bardzo OK. Nie wiem dlaczego na podglądzie widać współrzędne oraz prędkość z GPS, a po zgraniu video widać tylko datę i czas, ale pewnie trzeba się pobawić w opcjach programu. Ogólnie pełne sterowanie i podgląd na żywo z aplikacji w telefonie, kamera ma wbudowany router wifi. Za takie pieniądze to grzech nie mieć tego w samochodzie. Nie miałem okazji testować jeszcze w nocy. Pierwsze wrażenia mega i już wiem że w innym moim BMW wymienię 2 letnią kamerę na ten model 70mai pro.

1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę się Wam pochwalić,  że niejaki klub,  który podobno NIE ISTNIEJE w czerwcu przyznał mi najwyższe odznaczenie tego kolektywu, czyli #Syndykat_elite.  Bardzo się cieszę za docenienie pracy i wyróżnienie, a na grillu znalazł się emblemat potocznie zwany OREO.20200806_164045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, David_ napisał:

KUJON a co z rantami?
Już sierpień! A miały być w lipcu.

Pozdro.

Miały być w maju, potem czerwcu, potem lipcu a teraz już wiem że mogą nie być nawet we wrześniu, WORK wali totalnie w chu... Wszystko zwala na koronkę, bombarduje ich mailami ale to nic nie daje, klasyczne odbijanie piłeczki. Ostatni z maili wklejam poniżej.

 

Hi there,

Thank you for your email and patience however we cannot speed this up anymore.

It is not a Scandal im afraid there has been a global pandemic which has changed how we have had to ship orders from Japan. Please understand this.

Your lips were ordered at the start of march, so we would be on the 4th month since order which is not much longer than an order would normally need to be delivered so we are not far behind the usual date. Given there has been a Global slow down with Essential items being prioritized over other goods by couriers this is not too after.

We are expecting our next container to arrive in the UK in the next few weeks and as soon as it has been checked we will ship as soon as possible.

If this is unsatisfactory please let me know and i can cancel and refund this order, but unfortunately we cannot make this ship go faster. We are doing our best to deal with the unexpected issues.

Regards
Fraser

Driftworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KUJON napisał:

Muszę się Wam pochwalić,  że niejaki klub,  który podobno NIE ISTNIEJE w czerwcu przyznał mi najwyższe odznaczenie tego kolektywu, czyli #Syndykat_elite.  Bardzo się cieszę za docenienie pracy i wyróżnienie, a na grillu znalazł się emblemat potocznie zwany OREO.20200806_164045.jpg

Gratulację!

Na co dzień go podnosisz? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno, jakieś kilka dni temu pisali mi z WORK, że przez globalną pandemie ranty będą dopiero za około 4-5 tygodni (a czekam już na poprawne ranty prawie pół roku), a tu nagle wiadomość z DPD, że mają dla mnie przesyłkę międzynarodową. To była niestety ostatnia dobra wiadomość, o czym przekonacie się z filmiku. Burdel jaki panuje w tym WORK jest nie do opisania :mad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KUJON napisał:

Jeszcze niedawno, jakieś kilka dni temu pisali mi z WORK, że przez globalną pandemie ranty będą dopiero za około 4-5 tygodni (a czekam już na poprawne ranty prawie pół roku), a tu nagle wiadomość z DPD, że mają dla mnie przesyłkę międzynarodową. To była niestety ostatnia dobra wiadomość, o czym przekonacie się z filmiku. Burdel jaki panuje w tym WORK jest nie do opisania :mad:

 

To co tam mówiłeś o Sandale na filmie?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...