Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

@KUJON przecież to motoryzacja, chyba się nie spodziewałeś że część prosto z paczki będzie pasowała nowa bez przygód :D Ja się jaram dopiero jak wszystko jest gotowe i gra na aucie, bo już tyle razy byłem rozczarowany że nie mam siły na więcej. Zobacz jaka satysfakcja będzie jak ranty dojdą prawidłowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, qbak napisał:

@KUJON przecież to motoryzacja, chyba się nie spodziewałeś że część prosto z paczki będzie pasowała nowa bez przygód :D Ja się jaram dopiero jak wszystko jest gotowe i gra na aucie, bo już tyle razy byłem rozczarowany że nie mam siły na więcej. Zobacz jaka satysfakcja będzie jak ranty dojdą prawidłowe

tak będzie satysfakcja jak teraz przyjdą 5" i sie to spasuje, tylko teoretycznie powinienem mieć ten etap za sobą końcem kwietnia i już cieszyć się z nowej odsłony germana, a tak to będę się w to bawić pewnie końcem czerwca :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wszystko czytam i wyszedł nie zły przypał, widzę namieszali ci w głowie przy zamówieniu tych rantow po całości :???: fakt niby wszystko fajnie zwrot i nowe poprawne ranty ale czas realizacji strasznie długi. A wracają do felg hmmmm ma ktoś w ogóle na forum u nas 5 cali ranty? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Tak to wszystko czytam i wyszedł nie zły przypał, widzę namieszali ci w głowie przy zamówieniu tych rantow po całości :???: fakt niby wszystko fajnie zwrot i nowe poprawne ranty ale czas realizacji strasznie długi. A wracają do felg hmmmm ma ktoś w ogóle na forum u nas 5 cali ranty? 8-)

Wiem że 5 cali to brzmi jak szaleństwo i od razu na myśl przychodzi wiadro ale przy średnicy 20" i rotorze od zewnątrz tj całkiem inna sprawa i sami widzicie ze to jej wyjdzie na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Tak to wszystko czytam i wyszedł nie zły przypał, widzę namieszali ci w głowie przy zamówieniu tych rantow po całości :???: fakt niby wszystko fajnie zwrot i nowe poprawne ranty ale czas realizacji strasznie długi. A wracają do felg hmmmm ma ktoś w ogóle na forum u nas 5 cali ranty? 8-)

W zeszłym roku już miałem, gdzie autor tego wątku mnie pojechał swoją drogą że przypal ;)

A co do Twojego auta to wydaje mi się że pięknie to siadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, orzel napisał:

W zeszłym roku już miałem, gdzie autor tego wątku mnie pojechał swoją drogą że przypal ;)

przekonam się na własnej skórze najwyżej :P  z rotorem od środka to już raczej przypał, od zewnątrz to chyba już ta cienka granica przy 20" ale skręcimy to sami ocenicie , na sucho bez auta będzie tak, przód i tył po zmianie rantów. 

78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartek.P napisał:

Z tej całej sytuacji trzeba się cieszyć że Work poczuwa się do winy i załatwi to bez strat dla klienta bo można trafić na firmę kogucik która zostawi nas z samych z tym nieporozumieniem. 

To napewno z plusów ale z drugiej strony dla mnie to komedia jak taka firma  jak WORK sama  nie wie co sprzedaje..

Btw Kujon czego się spodziewałeś? W końcu Meksyk musi być ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Btw Kujon czego się spodziewałeś? W końcu Meksyk musi być ^^

no raczej i to nie koniec niespodzianek i zwrotów akcji ;) 

12 minut temu, lapka666 napisał:

Ja to trochę liczyłem, że zostawią Ci te ranty gratis. Koszt odesłania też przecież niemały. A przy Twoim finalnym szczęściu była taka szansa hehe. Wtedy ból czasu byłby nieodczuwalny :)

Żałuję bo mogłem brać u Sandała, pewnie byłoby wszystko piko belo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha.

 

Ciesz sie ze auto wogole bedzie, ja sie miesiac temu dowiedzialem ze w tym sezonie to chyba nie wyjade.

A z rantami to tak sobie mysle ze trzeba ufac samemu sobie - mowiles ze cos Ci sie nie zgadza z matmą, to juz powinna byc lampka ostrzegawcza. Za kazfym razem tak jest, jak tylko mam uczucie ze cos nie gra/cos zle zamówione to tak jest i wychodzi na moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Tak to wszystko czytam i wyszedł nie zły przypał, widzę namieszali ci w głowie przy zamówieniu tych rantow po całości :???: fakt niby wszystko fajnie zwrot i nowe poprawne ranty ale czas realizacji strasznie długi. A wracają do felg hmmmm ma ktoś w ogóle na forum u nas 5 cali ranty? 8-)

Szelu w e61 ma 5" z tyłu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciekd24 napisał:

Szelu w e61 ma 5" z tyłu :-)

u mnie też będą 5 calowe z tyłu,

ranty z tego samego sklepu co Kujona przyszły OK,

ale strasznie mi się przeciąga montaż. a to tuleje do wymiany, poźniej urwana śruba od geometrii i tak w kółko, a koła już stygną.

uc?export=download&id=1IqGeIWReSiOXLTbwN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i staram się zrozumieć jak 5 calowy rant ma być za duży???..zwłaszcza gdy mowa o felgach 20cali..w ogóle stwierdzenie "za duży rant" nie powinno odnosić się do jego szerokości bezwzględnej a ogólnie do całej wizji samochodu...co innego rant 5 cali w e30 a co innego w serii 7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 cali tj dużo ale ja już na własnej skórze rozkminiłem że WORK oszukuje te wymiary, przykład poniżej moje ranty 109mm mierzone tak jak się mierzy ranty tj dokładnie 4,29 cala gdzie WORK podaje że to już  4,5 cala. Tak samo będzie z rantami 122mm które będą mieć faktycznie 4,8 cala ale WORK już je nazywa 5 calowymi.20200412_141656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła pora na mały detailing komory (czytaj PLAK-owanie). A tak na serio to poszedł w ruch pędzelek, APC i na koniec dressing do plastików. Trochę zabawy z tym było, wkładania paluchów w ciasne szparki ale myślę że warto było 

Komora kolaż 1.jpg

20200519_161155.jpg

20200519_161218.jpg

Komora kolaż 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Dziś przyszła pora na mały detailing komory (czytaj PLAK-owanie). A tak na serio to poszedł w ruch pędzelek, APC i na koniec dressing do plastików. Trochę zabawy z tym było, wkładania paluchów w ciasne szparki ale myślę że warto było 

Komora kolaż 1.jpg

20200519_161155.jpg

20200519_161218.jpg

Komora kolaż 2.jpg

koniec świata, narzekajo na syndykacie na wkladanie palców w ciasne miejsca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...