Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem nagrać jak włącza się licznik w nocy po otworzeniu samochodu pilotem ale niestety telefon coś oszukał z barwami i światło które w rzeczywistości jest białe na filmie wyszło niebieskie, widać to również na wyświetlaczu navi. Może uda mi się jeszcze raz nagrać film który pokazuje rzeczywiste kolory, bo są on świetne i rewelacyjnie współgrają z wyświetlaczem pokładowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goryl napisał:

Prezesie, ten samochód jest tak "poprawny", że trudny do komentowania...dołożył byś coś kontrowersyjnego to by było ciekawiej ...oczywiście żartuje :grin: szczerze zazdroszczę i podziwiam!!!

W takim razie czas na air ride :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie denerwowały mnie pokrętła wyskalowane w Fahrenheitach bo nigdy nie wiedziałem jaką mam ustawioną faktycznie temperaturę dlatego został zakodowany europejski panel klimy i teraz razem z nowym licznikiem z M6 kabina została odamerykanizowana ;)

klimatyzacja europa 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz wewnątrz 650i trochę odstawała stanem od reszty, tj. tunel środkowy. Czarna skóra miała różne skazy zadrapania itp uszkodzenia powstałe z normalnej eksploatacji. Trzeba było się tym zająć, a że nie przepadam za czarnymi skórami to decyzja zapadła - robimy w ten sam kolor co fotele tak jak to było w wersjach Individual. Tunel przeszedł SPA w Detail King Tarnów, tam gdzie zeszłego roku robiłem renowację wnętrza. Na razie jest trochę bardziej blady i matowy niż fotele, ale z fotelami było tak samo, na początku wyglądały własnie jak tunel, po 2 miesiącach użytkowania te kolory tunel - fotele wyrównają się. Zdradzę Wam, że to nie koniec zmian wewnątrz i wisienka na torcie wpadnie w najbliższych odcinkach tej telenoweli ;)

10.jpg

1.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

7.jpg

13.jpg

kolaż tunel 1.jpg

kolaż tunel 2.jpg

tunel z góry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...