Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

@Richie_G co do mocy to nie wiem ile będzie bo rozkminiłem setup na  okolice 650 ^^ ale kwestia siana  i albo zrobie na okolice 500 od razu i  luz albo narazie zostane przy 400+ jak miałem  i skompletuje graty na te 650 xd wiesz  mogę śmigać na codzień na 265 na 19  bo na100% będę miał 2 komplet kół na  semi slicku i tam będą szersze kapcie :) na dniach zaktualizuje u mnie temat to powiem co i jak i jakie plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam jednak czarny zgodny z vinem. Obstawiam że pójdzie jednak w ori. I tak byłoby najlepiej. Czarny to czarny. KUJON pasuje mi na kogoś kto jednak jest za ori wszystkim i nie lubi eksperymentować. Stawiam na CZARNY... OSTATECZNIE i taki proszę zaznaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

A ja obstawiam jednak czarny zgodny z vinem. Obstawiam że pójdzie jednak w ori. I tak byłoby najlepiej. Czarny to czarny. KUJON pasuje mi na kogoś kto jednak jest za ori wszystkim i nie lubi eksperymentować. Stawiam na CZARNY... OSTATECZNIE i taki proszę zaznaczyć. 

E46 cabrio pomalowałem zgodnie z VINem i potem tego żałowałem, teraz drugi raz tego samego błędu nie popełnię i będzie kolor który wg mnie najlepiej komponuje się z wnętrzem tego samochodu i moją koncepcją ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier położony Kalifornia White z dodatkiem 6 % kokolino ;) Na pierwszym zdjęciu  w normalnym świetle widać faktyczną biel to było już dzień po wyjechaniu z komory i wysuszeniu , pozostałe zdjęcia są z komory na przygaszonym świetle dlatego biały może nie wydawać się śnieżnobiały ;) 

 

20.jpg

1.jpg

17.jpg

7.jpg

5.jpg

21.jpg

30.jpg

24.jpg31.jpg

27.jpg

29.jpg

25.jpg

28.jpg

Teraz można zacząć składać te puzzle bo czas goni oruktnie do Germanfest ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Biały_1717 napisał:

Biały i srebrny to nie kolor, ani głębi ani mega połysku, przy takim nakładzie pracy i malowaniu auta na nowo pokusiłbym się o jakiś fajny kolor, nawet ten czarny by lepiej wyglądał z czerwonym wnetrzem, nowe piękne koła i taki kolor, zawiodłem sie :p

Biały zważywszy dodatkowo na Twój Nick gdybyś mi nawet położył 50 tyś na stole i powiedział KUJON maluj na czarno to bym Ci powiedział : Czarni bracia mówią żebyś zabrał te 50 kawałków ;)

Jeszcze zanim nawet trafiła się okazja na ten samochód od dawna była w głowie wizja białej 6 z czerwonym/bordowym dachem jako daily na połowę roku i innej opcji nawet nie było.  Czarna 6 w cabrio jest tak nudna i pospolita nawet w PL jak oglądanie wiadomości na TVP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KUJON napisał:

Biały zważywszy dodatkowo na Twój Nick gdybyś mi nawet położył 50 tyś na stole i powiedział KUJON maluj na czarno to bym Ci powiedział : Czarni bracia mówią żebyś zabrał te 50 kawałków ;)

Jeszcze zanim nawet trafiła się okazja na ten samochód od dawna była w głowie wizja białej 6 z czerwonym/bordowym dachem jako daily na połowę roku i innej opcji nawet nie było.  Czarna 6 w cabrio jest tak nudna i pospolita nawet w PL jak oglądanie wiadomości na TVP ;)

Napisałem, ze czarna już lepsza niż biała ;), jest tyle pięknych kolorów, odcieni itd, w szczególności, ze malowałes nie po vinie, ale coz, o gustach się nie dyskutuje, Tobie się ma podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...