Skocz do zawartości
KUJON

[E64] KUJONA 650i cabrio LCI prawdziwy MEKSYK

Jaka tablica rejestracyjna  

87 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Jaka tablica rejestracyjna

• KT 0650F
      67
    • KT 0666F
      20

Polecane posty

na fb napisz do Kamil Szydłowski ( Bmw-Retrofit.pl )  on Ci na pewno ogarnie temat tego panelu od reki :) a licznik od M6 będzie fajną  sprawą :)

2 godziny temu, KUJON napisał:

nie nacieszyłem się długo europejskim panelem klimatyzacji (celcjusze zamiast faranhajta) , który założyłem w sobotę, dziś nabiłem klimatyzację i klima nie działa na tym EU, mimo że został zakodowany do auta itp, wszystkie przyciski są aktywne ale klimatyzacja mimo że się świeci śnieżka na zielono nie działa, wrócił z powrotem panel USA w farenhajtach i klima żyje.  Będę musiał sie z tym tematem pobawić na spokojnie w czerwcu.

ris11c.jpg

A co z dekorami? Zostają? Według mnie sa mało kompatybilne z wnetrzem, ale to tylko moje zdanie.

ale co mam dać niby zamiast tego ciemnego drewna ? pseudo aluminium dekory ? naklejkę ?  hydrografikę ? całą konsole w karbonie co mi po jednym sezonie letnim powykrzywia wszystko od słonca ? 

1 minutę temu, KUJON napisał:

ale co mam dać niby zamiast tego ciemnego drewna ? pseudo aluminium dekory ? naklejkę ?  hydrografikę ? całą konsole w karbonie co mi po jednym sezonie letnim powykrzywia wszystko od słonca ? 

spokojnie, tylko pytalem ;-)

7 godzin temu, Bartas napisał:

Uwaga podaję odpowiedź !!

- PIANO BLACK !! - co prawda rysuje się od samego patrzenia, ale JAK TO WYGLĄDA !!

52713136_125304178581573_622095684134018

zgadzam sie, napewno bardziej pasuje niz to drewno;-)

Moim skromnym zdaniem aktualne dekory wyglądają świetnie, mają urok i lepiej pasują do charakteru auta niż piano Black.

PS. Gdzieś Ci uciekła zaślepka od śruby trzymającej boczek, ta za uchwytem do otwierania drzwi od środka ;-)

Nawet obydwie zginęły przy rozbieraniu, czekam na trochę takich pierdółek z ASO bo brakuje pewnych spinek, zaślepek , niektore sie połamały przy skłądaniu itp. 

Na razie dekory zostają, pojeżdżę, nacieszę się to będę myśleć ale mnie osobiście nic nie razi w tym wnętrzu jedynie ta trójkątna osłona wokół lewarka zmiany biegów jest tak dojechana u mnie że nie bardzo jest tu co odnawiać, zamówię nową z ASO nawet nie jest taka droga w porównaniu do innych części E64 i poduche kolanową kupie inną ta ma mocowanie ułamane i odstaje razi mnie to. Póki co wnętrze w końcu domyte wstawiłem w garaż i rano wyjeżdżam na GF. 

ztwvhl.jpg

2u6cv4g.jpg

11 minut temu, qbak napisał:

@KUJON nie wiem czy wiesz ale my tu już z @ryyyan spotkanie towarzyskie nad cabrio planujemy, będzie toast nad szóstką - piszesz się ? ;)

Muszę to BMW opić solidnie bo trochę mi nerwów wyjadło.  Więc zapraszam sam też się pisze na jakieś %%%

5 godzin temu, qbak napisał:

Cos mi sie wydaje że przez tą szóstkę to opuścimy chotową na czworaka

Ej ale mojego kebaba też trza opić! 

Byłem widziałem nie raz chodziłem koło tego auta i jak dla mnie jest odwalony kawał zajebistej roboty wnętrze lakier mega to wszystko siedzi no jedynie ten dach trzeba zrobić i jeszcze kilka innych rzeczy o których było pisane ale dużo pracy przy tym aucie jeszcze nie zostało.

I tak trochę nie na temat ale napiszę tutaj i sorki ale chodzi mi o wyjazd na paradę KUJON można by było coś pomyśleć żeby w przyszłym roku na czas wyjazdu zagrodzić parkingi po prawej jak i lewej stronie bo strasznie słabo to wygląda jak najpierw wyjeżdża baron narkotykowy 6 a za jakiś czas wyjeżdża ulep e36 z ringami albo e46 i taki przykład dałem bo o hondach pasatach i innych nawet nie wspominam.

8 minut temu, Thepiekarz napisał:

I tak trochę nie na temat ale napiszę tutaj i sorki ale chodzi mi o wyjazd na paradę KUJON można by było coś pomyśleć żeby w przyszłym roku na czas wyjazdu zagrodzić parkingi po prawej jak i lewej stronie bo strasznie słabo to wygląda jak najpierw wyjeżdża baron narkotykowy 6 a za jakiś czas wyjeżdża ulep e36 z ringami albo e46 i taki przykład dałem bo o hondach pasatach i innych nawet nie wspominam.

Ale ogólnie coś poszło nie tak bo pół aut pojechało nie w tą stronę co trzeba xd

11 minut temu, ryyyan napisał:

Ale ogólnie coś poszło nie tak bo pół aut pojechało nie w tą stronę co trzeba xd

No to grubo i oprócz zagrodzenia parkingów to trzeba dopisać znaki którędy jechać na paradę:lol::lol:

@Thepiekarz dziękuje za dobre słowo, a co do parady barierek i tego że od 6 lat mamy tą samą trasę, a ludzie zamiast walić na autostradzie na Rzeszów to lecą na Tarnów nic nie poradzę. Polecam na przyszłość nie kierować samochodem pod wpływem alkoholu i zapewne nikt się nie zgubi. Mogę Wam jeszcze zrobić przejazd w eskorcie policji blokadę skrzyżowań przez nich nikt się nie zgubi tylko wtedy zapomnijcie o TERRORZE jaki robimy na A4, zatrzymaniu całkowitym ruchu i kręceniu bączków po autostradzie, więc coś za coś ;) 

Cel został osiągnięty samochód przyjechał na GF i chyba wstydu nie narobił. Pierwsze fotki z Chotowej znalezione w internecie 

25gze6g.jpg

14nns45.jpg

eu38kk.jpg