Skocz do zawartości
KUJON

[E64] KUJONA 650i cabrio LCI prawdziwy MEKSYK

Jaka tablica rejestracyjna  

87 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Jaka tablica rejestracyjna

• KT 0650F
      67
    • KT 0666F
      20

Polecane posty

@Richie_G co do mocy to nie wiem ile będzie bo rozkminiłem setup na  okolice 650 ^^ ale kwestia siana  i albo zrobie na okolice 500 od razu i  luz albo narazie zostane przy 400+ jak miałem  i skompletuje graty na te 650 xd wiesz  mogę śmigać na codzień na 265 na 19  bo na100% będę miał 2 komplet kół na  semi slicku i tam będą szersze kapcie :) na dniach zaktualizuje u mnie temat to powiem co i jak i jakie plany :)

Pierwsze elementy wjeżdżają do komory pod malowanie kolorem, czarny zgodnie z VINem, czy może już ten biały tak jak meksyki go przemalowały ? A może pójść jeszcze w coś całkiem innego Imola Rot albo Estoril Blau ? 

4.jpg

1.jpg

5.jpg

6.jpg

3.jpg2.jpg

30 minut temu, KUJON napisał:

Imola Rot albo Estoril Blau ? 

Mam nadzieję że żaden z tych nie wpadnie na auto i wymyśli się coś innego :)

Po sobie wiem że olał bym wszystkie białe z bmw. Bo np przy lakierach z Lexusa czy z Mazdy to biały nie ma polotu.

Jak bym miał wybierać to tutaj chyba bym się pokusił się o Nardo Gray z palety Audi 

A ja obstawiam jednak czarny zgodny z vinem. Obstawiam że pójdzie jednak w ori. I tak byłoby najlepiej. Czarny to czarny. KUJON pasuje mi na kogoś kto jednak jest za ori wszystkim i nie lubi eksperymentować. Stawiam na CZARNY... OSTATECZNIE i taki proszę zaznaczyć. 

2 godziny temu, lapka666 napisał:

A ja obstawiam jednak czarny zgodny z vinem. Obstawiam że pójdzie jednak w ori. I tak byłoby najlepiej. Czarny to czarny. KUJON pasuje mi na kogoś kto jednak jest za ori wszystkim i nie lubi eksperymentować. Stawiam na CZARNY... OSTATECZNIE i taki proszę zaznaczyć. 

E46 cabrio pomalowałem zgodnie z VINem i potem tego żałowałem, teraz drugi raz tego samego błędu nie popełnię i będzie kolor który wg mnie najlepiej komponuje się z wnętrzem tego samochodu i moją koncepcją ;) 

Lakier położony Kalifornia White z dodatkiem 6 % kokolino ;) Na pierwszym zdjęciu  w normalnym świetle widać faktyczną biel to było już dzień po wyjechaniu z komory i wysuszeniu , pozostałe zdjęcia są z komory na przygaszonym świetle dlatego biały może nie wydawać się śnieżnobiały ;) 

20.jpg

1.jpg

17.jpg

7.jpg

5.jpg

21.jpg

30.jpg

24.jpg31.jpg

27.jpg

29.jpg

25.jpg

28.jpg

Teraz można zacząć składać te puzzle bo czas goni oruktnie do Germanfest ;) 

No jeśli te zdjęcia to stan aktualny a nie np z przed miesiąca to dużo czasu na składanie nie ma...  Biała 6, czerwone  wnętrze do tego te koła i jesteś panem Miami Beach ^^

Biały i srebrny to nie kolor, ani głębi ani mega połysku, przy takim nakładzie pracy i malowaniu auta na nowo pokusiłbym się o jakiś fajny kolor, nawet ten czarny by lepiej wyglądał z czerwonym wnetrzem, nowe piękne koła i taki kolor, zawiodłem sie :p

18 minut temu, Biały_1717 napisał:

Biały i srebrny to nie kolor, ani głębi ani mega połysku, przy takim nakładzie pracy i malowaniu auta na nowo pokusiłbym się o jakiś fajny kolor, nawet ten czarny by lepiej wyglądał z czerwonym wnetrzem, nowe piękne koła i taki kolor, zawiodłem sie :p

Biały zważywszy dodatkowo na Twój Nick gdybyś mi nawet położył 50 tyś na stole i powiedział KUJON maluj na czarno to bym Ci powiedział : Czarni bracia mówią żebyś zabrał te 50 kawałków ;)

Jeszcze zanim nawet trafiła się okazja na ten samochód od dawna była w głowie wizja białej 6 z czerwonym/bordowym dachem jako daily na połowę roku i innej opcji nawet nie było.  Czarna 6 w cabrio jest tak nudna i pospolita nawet w PL jak oglądanie wiadomości na TVP ;)

5 minut temu, KUJON napisał:

Biały zważywszy dodatkowo na Twój Nick gdybyś mi nawet położył 50 tyś na stole i powiedział KUJON maluj na czarno to bym Ci powiedział : Czarni bracia mówią żebyś zabrał te 50 kawałków ;)

Jeszcze zanim nawet trafiła się okazja na ten samochód od dawna była w głowie wizja białej 6 z czerwonym/bordowym dachem jako daily na połowę roku i innej opcji nawet nie było.  Czarna 6 w cabrio jest tak nudna i pospolita nawet w PL jak oglądanie wiadomości na TVP ;)

Napisałem, ze czarna już lepsza niż biała ;), jest tyle pięknych kolorów, odcieni itd, w szczególności, ze malowałes nie po vinie, ale coz, o gustach się nie dyskutuje, Tobie się ma podobać ;)