Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na przykład bardzo ciekawił koszt lakierowania auta bo kiedyś wspominałeś, że masz dobrego kota od tego. A wielu krzyczy, że za 4tys to już w komorze można mieć malowanie a za 6tys to chyba myślą, że w ASO haha :mrgreen: To samo tyczy się obszycia wnętrza.

Dla mnie to był mega ciekawy odcinek gdyż jak zapewne wszyscy wiedzą nigdy nic nie zbudowałem i gó...no wiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lapka666 napisał:

Mnie na przykład bardzo ciekawił koszt lakierowania auta bo kiedyś wspominałeś, że masz dobrego kota od tego. A wielu krzyczy, że za 4tys to już w komorze można mieć malowanie a za 6tys to chyba myślą, że w ASO haha :mrgreen: To samo tyczy się obszycia wnętrza.

Dla mnie to był mega ciekawy odcinek gdyż jak zapewne wszyscy wiedzą nigdy nic nie zbudowałem i gó...no wiem :mrgreen:

Potwierdzam, pan Biedroń zna sie na robocie!

Wiem, bo sam lakierowalem u niego pare rzeczy jak bylem miesiac temu w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

4 miesiące jazdy, ponad 4000km zrobione, 4 dokładka :) ale oprócz tego to bezawaryjna jazda. Samochód praktycznie w każdy niedeszczowy dzień jeździ i cieszy, mam jeszcze kilka tematów i modyfikacji  które chce zrobić ale szkoda mi uziemić samochód na tydzień, czy dwa dlatego jeżdżę ile sie da póki warunki pozwalają. Dziś jak na połowę października pogoda mega, zabrałem dziewczyny w plener bez dachu. Za dwa tygodnie jedziemy na Warsaw Motor Show i potem już powoli będziemy szykować cabrio pod sezon 2020. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W listopadzie pewnie wpadnie jakaś aktualizacja ze zmianami i nowymi gratami jakie nastąpiły i pewnie nastąpią już niebawem. Tymczasem jeżdżę, jeżdżę i jeszcze raz jeżdżę, jaram się, a jak pogoda dopisuje to jakieś fotki się strzeli ;)

 

image00034.jpeg

image00044.jpeg

image00022.jpeg

image00064.jpeg

 

 

image00051.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Apropo Polskiego Porsche, które tutaj zostało wspomniane, to firma w której malowałem 650i w ciągu ostatnich 10 lat zbudowała kilkaset takich "Polskich Porsche" . Buduje się tam średnio 8-10 takich starych Porsche na raz. Odbiorcy z DE. Tutaj jedno z kilkudziesięciu jakie stoją cały czas na terenie firmy w towarzystwie mojego 650i ;) 

59328227_792252691155757_7594808446386438144_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, feconi napisał:

Swoją drogą, ktoś by mi mógł wytłumaczyć o co chodzi z tym polskim Porsche? Nie jestem na bieżąco a temat gorący.

Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN turbo odbudowuje Porshe z polskiego salonu i wszystko dokumentuje na yt. Nazywa się to właśnie "polskie porshe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feconi znajdz polskie porsche na youtubie.Na poczatku bylo to ciekawe a teraz temat sie ciagnie jak flaki z olejem.

Wracajac do wlasciwego tematu to faktycznie szostki i piatki wtedy wychodzac budzily kontrowersje pod katem wygladu bo troszke nie pasowaly do tamtych czasow ale za to teraz nadal przyciagaja wzrok na ulicy.F10 np jest juz bardziej proste w wygladzie jak kiedys bylo e39.

Jesli chodzi o Kujona kabriolet to auto wyglada genialnie i zapewne robi mega wrazenie w ruchu.

Gratuluje swietnego projektu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mamy połowę stycznia, zimę tylko w teorii, a w rzeczywistości to jeżdżę kabrioletem prawie codziennie. 6 to jest mega wygodny samochód i świetnie sprawdza się jako daily. Daje mi niesamowitą radość z jazdy. Kupiłem sobie amatorskiego drona i próbuje pierwsze loty, a jako modelka posłużyła mi 650i :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...