Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

haha no z tym Tarnowem to wyszło słabo bo kilkadziesiąt aut źle pojechało, ale to przez to że każdy podziwiał sznur ciągnących się BM-ek i nie zwracał uwagi na zjazd...  jedna pojechała w stronę domu a reszta za nią. Tak z tym dołączaniem się ulepów to też racja ale poza bramą Chotowej nie możemy ingerować w ruch drogowy bo każdy ma prawo jechać po ulicy... @KUJON trochu zboczę od tematu twojej szóstki i chciałem delikatnie, romantycznie dodać coś od Siebie, oczywiście tego weekendu miałem przyjemność poznać i rozmawiać z wieloma osobami reprezentującymi to forum i wychodzę z małą propozycją założenia dodatkowych działów na forum w których chłopaki mogliby dodać w komentarzach swoje propozycje lub opinie dotyczące szczegółów usprawnienia zlotu w Chotowej lub tej nowej na MOLO, (chyba że istnieje tu miejsce na to przeznaczone)  typu właśnie zagrody w okolicy przed ulepami które wbijają się w paradę i ją psują, lub np. pomysł z publiczną zamrażarką pod altaną która byłaby wypchana po brzegi lodem który jest na wagę złota, zamiast zbędnych piwniczanek na stołach :P hehe oczywiście każde komentarze i pomysły byłyby analizowane przez Ciebie i albo popierane, albo dosadnie komentowane, myślę że chłopaki podsunęliby fajne pomysły, i dzięki temu tak elitarne zloty które organizujesz, byłyby dopracowane do perfekcji dzięki sile całego Syndykatu...   pozdro :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, M3DYK napisał:

haha no z tym Tarnowem to wyszło słabo bo kilkadziesiąt aut źle pojechało, ale to przez to że każdy podziwiał sznur ciągnących się BM-ek i nie zwracał uwagi na zjazd...  jedna pojechała w stronę domu a reszta za nią. Tak z tym dołączaniem się ulepów to też racja ale poza bramą Chotowej nie możemy ingerować w ruch drogowy bo każdy ma prawo jechać po ulicy... @KUJON trochu zboczę od tematu twojej szóstki i chciałem delikatnie, romantycznie dodać coś od Siebie, oczywiście tego weekendu miałem przyjemność poznać i rozmawiać z wieloma osobami reprezentującymi to forum i wychodzę z małą propozycją założenia dodatkowych działów na forum w których chłopaki mogliby dodać w komentarzach swoje propozycje lub opinie dotyczące szczegółów usprawnienia zlotu w Chotowej lub tej nowej na MOLO, (chyba że istnieje tu miejsce na to przeznaczone)  typu właśnie zagrody w okolicy przed ulepami które wbijają się w paradę i ją psują, lub np. pomysł z publiczną zamrażarką pod altaną która byłaby wypchana po brzegi lodem który jest na wagę złota, zamiast zbędnych piwniczanek na stołach :P hehe oczywiście każde komentarze i pomysły byłyby analizowane przez Ciebie i albo popierane, albo dosadnie komentowane, myślę że chłopaki podsunęliby fajne pomysły, i dzięki temu tak elitarne zloty które organizujesz, byłyby dopracowane do perfekcji dzięki sile całego Syndykatu...   pozdro :D

Ale mi właśnie dokładnie o to chodzi aby jak się wyjeżdża z ośrodka gdzie są parkingi tutaj na fotce widać dokładnie były blokowane na czas wyjazdu na paradę tak tłustych projektów bo mi nie chodzi o ruch na autostradzie tylko o sam wyjazd z ośrodka bo jak wspomniałem wcześniej strasznie słabo to wyglądało. I podsunąłeś bardzo dobry pomysł z osobnym działem na takie tematy jestem za!!! :) I sorki KUJON za zrobienie małego burdelu w temacie.

60966542_2463471353703486_69102674190595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawienie barierek to są po pierwsze ogromne koszta, a po drugie to tam jest parking dla gości więc muszę jakoś wjeżdżać tam itp. Niestety ale jest wielu Januszów co sie wciskają w paradę do 1 rzędu swoim srebrnym E39 w wersji szczur i chińskim kole 17 cali i zawieszeniu enduro i nie widzą różnicy między ich BMW a tymi zlotowymi. 

 

Wracając do tematu samochodu to dziś rozwaliłem dolną osłonę z M6 pod silnikiem, niestety 5cm od ziemi to była masakra nie jazda, łatwiej było mi się poruszać E36 cabrio na konkretnej glebie i 17" niż tym 650i którym zawadzałem dosłownie o każdą nierówność. Będę tutaj coś kombinować żeby zamontować inną osłonę bo ta z M6 była dużo poniżej najniższego punktu karbonowej dokładki. Mierzone z kanału równe 5cm o ziemi. Zresztą widać na zdjęciu ile ona schodzi poniżej zderzaka.

1.jpg2.jpg3.jpg

 

A teraz jeszcze kilka fotek z GF2019, mam ich już dość sporo i co chwile dostaje nowe od ludzi, chyba samochód się spodobał bo dość często był oglądany i focony.

2md49x1.jpg

 

28jae06.jpg

 

2hn6u4p.jpg

 

2cz7o5z.jpg

 

2hqaurm.jpg

 

6o3plg.jpg

zu2y43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Bartek zrobiłeś mega robotę z tym autem, na żywo jest gnój w porach , dotykalem macalem i nawet pomagałem w kręceniu gwintu w piątek wieczorem heheheh, 

Nagroda w pełni zasłużoną 

Pozdro 

A ja nawet miałem zaszczyt trzymać te nowe koła w dłoniach przy kręceniu gwintem :)
Był klimat jak przy lampce z telefonu Kujon kręcił gwintem.

Auto na żywo robi jeszcze większą robotę, dzięki za mega gruby weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAREK GERMAN i @dejw dziękuje za pomoc.  Najlepsze jest to że jednak miałem wtedy klucze do gwintu w bagażniku tylko jakoś ich nie zauważyłem :P

Ta fotka z GF mi sie mega podoba. Znajdź osobę na zdjęciu która nie patrzy na 650i ? :P 

2v1vr48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lapka666 napisał:

No pięknie... Sam sobie wręczył nagrodę?! No wszędzie układy. Nie chcę w tym uczestniczyć!

Akurat byłem w komisji wyróżniającej i mój samochód pominęliśmy, potem jednak okazało się że komisja zrobiła nadzwyczajne posiedzenie już beze mnie i przyznali mi wyróżnienie. Cieszę sie z tego ale bardziej satysfakcjonuje mnie fakt że zdążyłem złożyć ten samochód na GF i chyba się wszystkim spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem osobiście, nie śmiałe dotykać bo lakier tak pięknie położony że wstyd zostawiać odciski brudnych paluchów. Koło siadlo idealnie a środek komponuje się idealnie z kolorem nadwozia.  Osobiście widzę tu jeszcze bordowy dach i będzie totalny rozpierdol jak na w sobotę na autostradzie :grin::grin::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdRRian dziękuje zrobiłeś mi super pamiątkę tymi zdjęciami, są mega !

@Bartek.P z tematem dachu muszę podjąć męską decyzję, obecnie z czarnym jest rewelacyjnie zgrane z resztą koncepcji auta, bordo mnie korci ale przyznam się szczerze że mam obawy czy nie "przedobrze" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KUJON napisał:

@AdRRian dziękuje zrobiłeś mi super pamiątkę tymi zdjęciami, są mega !

@Bartek.P z tematem dachu muszę podjąć męską decyzję, obecnie z czarnym jest rewelacyjnie zgrane z resztą koncepcji auta, bordo mnie korci ale przyznam się szczerze że mam obawy czy nie "przedobrze" ;) 

Nie ma za co, polecam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chłopaki z bmki z przodu na rjs mają takie spasiory bo inaczej by się flaszka o asfalt roztrzaskała

 

Edit. Swoją drogą taka mała sugestia odnośnie naklejek na szybę/ramek do rejestracji. Obecnie każdy kartofel na swojego gruza może kupić taką nalepkę. Spoko, jak najbardziej za, jest fanem kolektywu, może się utożsamić. Lecz przez to ludzie uważają, że tego typu "projekty" jeżdżą na syndykacie. Może dla osób które faktycznie są w grupie zróbcie naklejki/ramki dla grupowiczow. Z jednej strony biznes - ale z drugiej warto chyba zadbać o reputację i "elitaryzm"  jak kolwiek to brzmi bo przecież nie każde auto z vlepa syndykat w syndykacie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...