Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, MOMI napisał:

Metamorfoza obłędna, nie ma co tu pisać bo wszystko już zostało napisane :D jedno pytanie tylko, bo może gdzieś nie doczytałem - czemu nie zamówiłeś szerszych felg z tyłu tylko pasujesz dystansem? Pozdro

Ponieważ temat pasowania kół po Syndykatowemu w E63/E64 tj totalna egzotyka, nie bardzo miałem nawet co przymierzyć na próbę a wiadomo na 20" dochodzi inny profil opony, jakiś naciąg itp i bałem się przestrzelić żeby nie było za szeroko ponieważ wiedziałem, że koła przyjdą z Japonii jak auto będzie już całe pomalowane i jeśli byłoby za szeroko to miałbym kuku dlatego na ten sezon wybrałem bezpieczną opcję czyli przyzwoite szerokości + mały dystans w razie potrzeby, na następny sezon będziemy coś kombinować ewentualnie. Ale w 6 jest koszmarna sprawa przez konstrukcje nadkola z tylu które wchodzi do wewnątrz około 3-4cm i to niszczy wszystkie spasy. Ciężko to ominąć bez wywalenia całkiem nadkoli a tj drut i tego nie zrobię. Błotniki mam zrolowane i gdyby nie te nadkola to bym tam mógł dać cal więcej rantu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że wożę dziecko do przedszkola itp  ten samochód będzie moim daily od kwietnia do końca października , ogólnie na razie na mieście szóstka  powoduje skręcenia karków gdzie sie nie pojawi, raz że nowe auto, dwa że zglebione i  wygląda jak resorak, trzy jeżdżę bez blach to potęguje zainteresowanie . Znalazłem jeszcze jedną fotkę przed glebowaniem i widać na niej coś co mnie denerwuje, to te dolne przetłoczenia pod progami z daleka zaburza to linię samochodu. Jest pomalowane jak w oryginale czyli na biało ale nie wiem czy z czasem nie pomaluje tych elementów które wystają pod progami na czarno. 

mcvfjo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, feconi napisał:

Pierwszy gnuj z policjom zaliczony za rejestrację ? ;-)

Na razie luz, codziennie widzę że jeżdżą z rejestracją założoną na radiowozie ale jak zobaczę że wożą sie bez to dostaną ode mnie pstryczka w nos ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KUJON napisał:

Na razie luz, codziennie widzę że jeżdżą z rejestracją założoną na radiowozie ale jak zobaczę że wożą sie bez to dostaną ode mnie pstryczka w nos ;) 

Wszystko.

Tak trzeba żyć.

Swoją drogą te przepisy są głupie, skoro motocykl nie musi mieć z przodu a porusza się tak samo po drogach to dlaczego na siłę w aucie też musi być na przodzie obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KUJON napisał:

Ja mam wersje USA a tam z przodu tablica jest nieobowiązkowa ;) 

I takie coś wystarczy przy kontroli w Twoim przypadku? Pewno jak będzie jakiś szeryf to albo montaz na miejscu albo dowód poleci. Niby jest wzmianka o miejscu konstrukcyjnie wyznaczonym (u Ciebie go nie ma) ale jak będą chcieli to i tak dowód pewno zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nacieszyłem się długo europejskim panelem klimatyzacji (celcjusze zamiast faranhajta) , który założyłem w sobotę, dziś nabiłem klimatyzację i klima nie działa na tym EU, mimo że został zakodowany do auta itp, wszystkie przyciski są aktywne ale klimatyzacja mimo że się świeci śnieżka na zielono nie działa, wrócił z powrotem panel USA w farenhajtach i klima żyje.  Będę musiał sie z tym tematem pobawić na spokojnie w czerwcu.

ris11c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chce cały licznik zmienić na Europę,  miało to nastąpić właśnie po zmianie panela klimy na Europę.  Szukam na spokojnie jak znajdzie się ładna Europa z benzyny to kupię.  Widziałem też ma jednej grupie licznik z M6 i myślę nad nim. L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...