Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, broddi napisał:

Dokładka carbon lux, a nie myślałeś o lusterkach z carbonu, by ładnie komponowały się z dokładką?

lusterka są wkomponowane w shadow line ;) , na zdjęciach wypalcowane trochę ale innej opcji tutaj nie widzę na dzień dzisiejszy, kiedyś może wpadną listra M6 jak znajdę Europe za mniej jak 4k . Obecne bardzo dobrze komponują się z dokładką i pozostałymi elementami samochodu ;) A ten karbon na lusterka to jaki miałby być hydrografika ? bo ori karbon to nie wiem kto i jak bym mi zrobił to ?

31.jpg

2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też jestem ciekaw finału, ale  jeszcze poruszę temat dachu w e64 bo naczytałem się wiele krytycznych opinii o jego kształcie ( a to że czapka, a to że beret) a dla mnie jest to "ferrari " wśród dachów  :-D:-D... dlatego wg mnie jako nieliczne z kabrioletów wygląda równie dobrze z dachem jak i bez :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, goryl napisał:

Oczywiście też jestem ciekaw finału, ale z jeszcze poruszę temat dachu w e64 bo naczytałem się wiele krytycznych opinii o jego kształcie ( a to że czapka, a to że beret) a dla mnie jest to "ferrari " wśród dachów  :-D:-D... dlatego wg jako nieliczne z kabrioletów wygląda równie dobrze z dachem jak i bez 

Powiem ci, że do póki nie miałem 6 to mi się ten dach też widział tak na dwa razy, ale teraz w tym setupie, tych kołach  i reszcie dodatków podoba mi się kształt dachu i jego kolor czarny. Miałem szyć na ciemne bordo ale po poskładaniu auta do kupy chyba jednak czarny leży tutaj najlepiej i nie wiem czy nie obszyje na czarno żeby nie przedobrzyć z tym bordo. Może jakieś VT strzele na spokojnie żeby mieć wizje i porównanie czarny vs bordo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu mimo wielu przeszkód i podejść udało się zarejestrować samochód na czasowe tablice (czerwone) ponieważ okazuje się że żaden diagnosta nie zrobi przeglądu auta z USA bez tablic próbnych takie są wymogi i koniec nie ma dyskusji. Europe zarejestrujecie bez problemu USA nie ma szans. Zarejestrowałem na te czerwone blachy.

1.jpg

No i myślałem że jak juz mam czerwone blachy to przęgląd będzie formalnością, niestety mocno się rozczarowałem. Żaden diagnosta nie chciał zacząć przeglądu ponieważ na wnęce drzwi kierowcy brakowało takie o to naklejki z nr VIN i dopuszczalnymi masami samochodu. Poniżej zdjęcie ten naklejki jakie zrobiłem przed zdzieraniem lakieru.

36.jpg

Lakiernik oddał mi inne naklejki jakie udało im się ściągnąć przed malowaniem ale tej niestety nie.

4.jpg

No i zaczęły się schody. Dorobienie tej naklejki w BMW to 2 tygodnie i  indywidualne zamawianie z Niemiec.  Zaczęły się wielkie poszukiwania naklejki i przekopywanie całej lakierni. W końcu naklejki z wnęki znalazły się. Pracownik nakleił je sobie na pamiątkę na jakieś pudełko :P 

3.jpg

Sporo nerwów dziś było kursowania lakiernik ,diagności urząd itp ale finalnie przykleiłem na silne to co poniżej na zdjęciu i samochód otrzymał pozytywny przegląd, ubezpieczyłem go  i dziś pierwszy raz przejechałem się nim na legalu  2-3km .

2.jpg

Jutro robię kolejne podejście tym razem, żeby zarejestrować samochód na stałe tablice. Ostatnie chwile do namysłu KT 0650F czy KT 0666F ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KT0650F

Te formalności zawsze mnie dobijały. 

Kiedyś na Europę też musiałem rejestrować najpierw na czerwone. 

Ty przez to wszystko musiałeś osiwieć :grin: Deadline blisko. 

Dobrze, że pracownik lubi zbierać pamiątki. 

Za chwilę nie będziesz tego pamiętał tylko będzie "Freude am fahren" 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...