Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieska 6 cabrio ? Dopalaczom mówię stanowcze NIE ! Szara jest OK nie mam nic przeciwko ale jak patrzę na swoją po malowaniu to cieszę się że nie jest szara, czarna, zielona, srebrna, czerwona... itd ;) Jutro pokażę nową biżuterię do tej białej sukienki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szał jak poskładasz na gotowo! Dobrze ze zostałes przy białym ;) Ja już widze jakie te auto bedzie robic gnój ;)

Zadne czarne,zielone,niebieskie czy różowe ta biel jest mega 

 Już to widze :) te kolo na glebie i dobrych spasach i te dodatki  z tą bielą!!! Jeszcze jak bedzie nowy czarny dach!!!!! Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 997

Zamówiłem końcem kwietnia węgiel  bezpośrednio w Schmiedmannie w Dani, miał być 3-5 dni, a po kilkukrotnym ponaglaniu przyszedł w piątek 17 maja.

2.jpg

 

Oczywiście w tym aucie muszą być przeboje, przesyłka doszła uszkodzona, paczka wygięta jak banan i oczywiście dokładka też uszkodzona

1.jpg

Złożyłem reklamację ale czekanie kolejne 2-3 tygodnie kompletnie mi nie pasuje bo oczywiście plan jest poskładać auto na GF Chotowa. Wziąłęm dokładkę do lakiernika żeby chociaż przymierzyć czy pasuje co by się nie okazało że i tak nie siądzie do tego zderzaka z M6. Na sztukę przyłożyliśmy ją do zderzaka i od razu błysk w moich oczach a także lakierników na hali. Decyzja ratujemy tą dokładkę bo jest świetna i 650i musi wjechać z nią do Chotowej.

42.jpg

32.jpg

Na pierwszy rzut oka tego nie widać wcale a zostanie to jeszcze uzupełnione lakierem bezbarwnym i zapolerowane. Zderzak M6 z tym karbonem jest jak E36 z Mpakietem wg mnie powinno tak być w serii :P

Żeby wszystko było spójne i wg mojej wizji lusterka zostały pomalowane w czarnym połysku

 7.jpg

A na samochód wrócił obowiązkowo shadow line

19.jpg

Zamalowane przez czarnych braci uszczelki plastiki itp zostały wyczyszczone i sukcesywnie składamy wszystko na samochód

12.jpg

18.jpg

 

Końcówki wydechów zostały doczyszczone z białej farby po poprzednich malarzach i wypolerowane

41.jpg

Jeszcze pewnie pamiętacie czarne szyby Kalifornia Stajl ? 

11.jpg

Folia z szyb została usunięta i szyby łącznie z czołową przepolerowane

33.jpg

I jeszcze bonusowo dwa ujęcia od d_u_p_y strony ;) 

2.jpg

1a.jpg

Mam nadzieję, że po przedstawieniu tych wszystkich dodatków każdy już nie będzie mieć wątpliwości dlaczego ten samochód musiał być biały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie nie pasuje do Ciebie zmiana koloru z vinem. Wiem wiem wszystkie dodatki nawet w e36 nie były zgodne z vin ale jakoś tak mi to nie gra z Twoim podejściem. Mimo wszystko wiem, że będzie gruboooo. Boję się trochę ameryki ale wierzę, że nie będzie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem w tym temacie kilka razy E46 cabrio malowałem w ten sam sposób u tego samego lakiernika ale pod VIN, potem tego żałowałem. Szóstka jest robiona już w 100% pod moje widzi misie, ten samochód tj takie spełnienie moich i mojej Kasi marzeń w klimatach Miami. Od lat chodziła po głowie biała 6 z czerwonymi skórami i dachem. Kropką nad i tego amerykańskiego snu będzie trip tym 650i w kierunku Rimini, Saint Tropez, Monte Carlo itd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jeszcze mam ale nie za wiele bo dziś miałem odbierać auto ale tak jak i w sobotę dalej nie skończyli i mam odebrać ponoć jutro. Od lakiernika jedzie prosto do Detailking na składanie wnętrza potem koło czwartku przegląd i rejestracja. W weekend koła i jakieś pierwsze spasy jak wszystko pójdzie z planem i nic sie nie wysra po drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można powiedzieć że też jutro zrobię oficjalny odbiór auta, zobaczę na żywo co to tam zostało porobione, bo tyle widziałem auto jak jechało od Zbyszka do Wieśka ...   powodzenia życzę żeby obyło się bez komplikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota- biały był dobrym wyborem- miałem przyjemność oglądać taką 6er i z tymi dodatkami co planujesz bedzie koks

Trochę taki arab style czy jak to tam nazwać ale zamieszanie zrobi na pewno

Jedyne co to poczekam na foty felgi bo jak do 5er ten wzór wydaje mi się dobry to do 6er nie mam tego przekonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Zapytam technicznie. Czy felga nie pracuje lewo prawo żeby zahaczyć o lagę? Nie ma ryzyka że to będzie tarło? Orzeł widziałem miał podobnie. 

jak felga jest prosta to nie ma żadnego bicia i może być nawet pół mm między bębnem a gwintem ale tutaj i tak konieczny jest dystans, jutro ma przyjść to będę robić jakaś przymiarkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie starą kierownicę ? byłą trochę przytyrana 

4.jpg

5.jpg

Wpadło nowe obszycie, skóra Nappa i 3 kolorowe nici ///M

4a.jpg

1.jpg

5.jpg

Jeszcze trzeba odnowić plastiki na kierownicy bo są trochę porysowane. 

A u lakiernika dalsze składanie, deska rozdzielcza na swoim miejscu zamontowana poprawnie\17.jpg

Pierwsze ustawianie przedniego zderzaka, na tym zdjęciu tylko przyłożony do karoserii

5.jpg

Oczywiście są schody bo niestety połowa fantów z M6 nie pasuje P&P i trzeba przerabiać, trytkować i drutować :P

Wszystko dlatego, ze silnik M6 V10 ma całkiem inne sanki i nie ma do czego u mnie przymocować kanałów powietrza trzeba dorabiać blachy mocujące

3.jpg

Osłona silnika M6 też nie pasuje w tylnej części i nie ma jej jak zamocować do sanek silnika, założyliśmy ją ale sposób montazu nie satysfakcjonuje mnie i bede to poprawiać ale już po GF bo dorobienie mocować potrwa kilka dni.

 

4.jpg

Ale wole miećto zamontowane z patentami niż pojechać na GF i oglądać trawnik przez kratkę zderzaka

9.jpg

Jeszcze jakby było mało problemów przestał działać dach bo po poskładaniu auta wysrał sie siłownik przedniej prawej szyby i dlatego nie da sie zrobić inicjacji dachu, walczę dalej ale bez nowego siłownika szyby dach jest martwy 

15.jpg

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...