Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra z racji, że dziś niedziela, a niedziela tj dzień świąteczny, a w święta obdarowujemy się prezentami to wrzucę jedno zdjęcie z odcinka, który ukaże się za 2 dni. Ale teraz tak bez ściemy sytuacja z dziś 19 maja, niedziela godzina 18:13 jest taka że samochód dalej się składa u lakiernika i jest walka o każdą godzinę i minutę żeby zdążyć na GF Chotowa. Jeszcze brakuje wnętrza, diagnostyki i kasowania błędów po rozbieraniu drobnego serwisu bo niestety musieliśmy spuścić świeża nabitą klimę bo kolidowała przy pracach blacharsko lakierniczych, auto nie ma jeszcze przeglądu i nie jest zarejestrowane i jeszcze nim nawet nie jeździłem od zakupu. Wiec jest hardcore ale nie poddaje się ;)

A teraz ten obiecany prezent dla tych co uważnie czytali temat od samego początku i potrafią kojarzyć fakty. Jedna fotka od tyłu bo składamy auto zgodnie z procedurą BMW, czyli od tyłu do przodu i tutaj jest już wszystko skończone.  Więc tak Miami-Kalifornia, 6 w cabrio, w polifcie, czerwone tylne lampy już na pełnym LEDzie, czerwony/bordowy środek, co innego mogło tutaj wpaść jak nie śnieżna biel. Ktoś ma dalej wątpliwości ? Zapraszam na kolejne odcinki bo tak jak obiecałem, najlepsze emocje i atrakcje mam dla Was na koniec :P 

P.S Wydechy już są przepolerowane i błyszczące, na zdjęciu jeszcze były całe brudne z resztkami białej farby ale tej jeszcze amerykańskiej ;)

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie gnuj zobaczycie, klimat całego projektu to nie tylko lakier, liczy się cała koncepcja która tworzy jedność, tutaj tak jak mówiłem wcześniej czerwone LEDy, czerwone wnętrze, pewne smaczki i dodatki których jeszcze nie znacie i nie widzieliście, a poznacie w odcinku jutrzejszym i pojutrze stworzą spójność. Tutaj nic w tym aucie nie znalazło się z przypadku, wszystko było dokładnie przemyślane. Już tylko dni dzielą nas od oficjalnej premiery tego projektu , nie będzie to oklepana czarna szóstka taka sama jak wszystkie ale bez obaw będzie z klasą, dobrymi fantami zrobiona po Syndykatowemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KUJON napisał:

Będzie gnuj zobaczycie, klimat całego projektu to nie tylko lakier, liczy się cała koncepcja która tworzy jedność, tutaj tak jak mówiłem wcześniej czerwone LEDy, czerwone wnętrze, pewne smaczki i dodatki których jeszcze nie znacie i nie widzieliście, a poznacie w odcinku jutrzejszym i pojutrze stworzą spójność. Tutaj nic w tym aucie nie znalazło się z przypadku, wszystko było dokładnie przemyślane. Już tylko dni dzielą nas od oficjalnej premiery tego projektu , nie będzie to oklepana czarna szóstka taka sama jak wszystkie ale bez obaw będzie z klasą, dobrymi fantami zrobiona po Syndykatowemu ;) 

Mi osobiście nie leżą białe lakiery, ale to moje subiektywne zdanie, ogólnie zestawienie biel i czerwień jest ok, tak patriotycznie ;) 

Ja bym malował na czerwono, bo to ja, ale Ty jesteś Ty i jak to mówią róbta co chceta, skoro jest tak jak wyżej napisałeś to czekam na całokształt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piorun napisał:

 

Ja bym malował na czerwono, bo to ja, ale Ty jesteś Ty i jak to mówią róbta co chceta, skoro jest tak jak wyżej napisałeś to czekam na całokształt :mrgreen:

pomalować na czerwono BMW, które ma czerwone skóry, czerwony dywan i 90% czerwonych plastików we wnętrzu to już wiesz dlaczego nie pomalowałem na czerwono :D może jeszcze dach na czerwono i rejestracja KO BURDEL ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Piorun napisał:

To już grafit lub odcienie szarości by lepiej siadły biorąc pod uwagę kolor wnętrza...  :-P

Pisałem to wyżej, rozumiem, że przy wyborze koloru, musiałeś uwzględnić aspekt wnętrza, to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe, ze czerwień by się tu zlała totalnie i wyszedł by efekt odwrotny do zamierzonego. Ale pomijając wnętrze, 6er siadła by w czerwieni, a jak już jesteśmy przy dywagacjach kolorystycznych, nie brałeś pod uwagę jakiegoś odcienia niebieskiego ? np. Laguna seca ? santorini blau ? wtedy środek by nie dyskredytował takiego koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kolor lakieru, który mi się podoba np Imolarot to niestety podpisanie cyrografu na czarne skóry do wewnątrz (przykłady Huberta i Dawida M3 cabrio) , których tak jak czarnego koloru lakieru nie chce przez najbliższe 5 lat. Po prostu muszę odpocząć od czarnych wnętrz lakierów itp zdecydowanie na dzień dzisiejszy lepiej czuje się w beżach, czerwonych skórach itp a lakiery też jasne odcienie. Miałem 7 lat czarne cabrio z czerwonymi skórami i już drugi raz to taj rzeki wchodzić nie zamierzam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie chlopy a zobaczycie. Wlasnie biel bedzie najlepszym tlem do wyeksponowania wszystkich dodatkow jakie maja zagoscic w tym projekcie, a slyszalem ze ma byc tlusto. Dla mnie juz sam tylek wrzucony przez Kujona ryje mi beret,  a co mowic jak jeszcze dojdzie gleba i szeroka rolka...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko świnia nie zmienia poglądów, czekam na efekt końcowy tej przaśnej opowieści, może jak będzie finalny wygląd auta, wszystko dopięte tak jak sobie złożyłeś, to może rzeczywiście napiszę:  Kodżun to jest to, myliłem się co do Twojej wizji ;) :P

Tak czy inaczej nie można odmówić, ogromu pracy, dbałości o detale i worka pesos, które chłonie taki projekt.

Tak sobie myślę, że musisz mieć cały misterny plan ułożony dokładnie i sumiennie, bo znajdzie się pewnie grono odbiorców, które aż się będzie palić, żeby wnikliwie obejrzeć Twój projekt, z myślą, że coś znajdą nie tak jak być powinno, żeby tylko napisać: ooo to ten czołowy fachowiec z symdykatu, co lubi wypomnieć to i owo a sam maniane odwala :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie będą niedociągnięcia na GF Chotowa to ja sam mogę wypisać ich listę bo tak jak od początku tutaj wałkuje nie zamierzam nic ukrywać. Przyczyną niektórych niedociągnięć będzie tylko i wyłącznie brak czasu,a nie moje niedbalstwo, wszystkie te detale chce poprawić jeszcze w czerwcu i będzie to napewno:

- nowe obszycie dachu

-detailing komory 

- renowacja i malowanie zacisków hamulcowych

- nie mogę znaleźć dwóch elementów tapicerki w bagażniku ale szukam intensywnie

- moduł navi CCC dalej nie jest ogarnięty i chyba nie zdąże go zrobić do GF a z dziurą w kokpicie nie przyjadę więc wolę jednak przyjechać z zacinajacym się czasem ekranem

tj w sumie wszystko co mam na dzień dzisiejszy na sumieniu reszta jeszcze wyjdzie jak lakiernik poskłada auto do końca i bede mieć ja w garażu bo póki co od pół roku auto widuje tylko u "fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUJON btw sprawdzałeś podłoge od spodu?  Bo w  usa jak pakują te auta do kontenerów  to widlakiem... Chłopaki  nie pierdolą się w tańcu i albo gną  tylko wachacze albo i jak w moim przypatku też podłogę wgniotą... I daj znać na  priv co szukasz do bagażnika z chęcią pomogę w poszukiwaniach bo mam tu paru znajomych w de co bawią się tylko bmw może się znajdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga jest ok osłony trochę pomięte tak jak nakładki progowe, które powymieniałem, ale to nie było wg nie od ładowania na kontener a od jakiś innych przycierek bo widać że uszkodzenia nie były świeże tylko przez lata kolekcjonowane, samo podwozie jest zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czymś takim nie myślałeś jak byłeś na etapie wyboru ?

BMW-M6-D2FORGED-CV11-Deep-Concave-05.jpg

lub bardziej stonowane:

BMW-M6-E64-rear.jpg

Tak czy inaczej auto pomalowane, składa się, więc po temacie, dyskusja zbędna. Można podywagować nad kolorem rotorów, ale Worki nowe więc szkoda ich szprajować na inny kolor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...