Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to dziś bonusowo jeszcze jeden odcinek, w sumie to mam tyle zdjęć i materiałów filmowych z renowacji tego samochodu, że sporo tych odcinków i atrakcji przed Wami.

Kontynuujemy temat renowacji wnętrza. Z boczkami była masakra nie mniejsza niż z fotelami. Były tak brudne i uwalone czymś ciemnym, że się zastanawiam czy to nie skóra się ścierała z czarnucha co tym jeździł przy kontakcie z tapicerką ;)

Poniżej małe 50/50 z czyszczenia boczków

DSC_0021.JPG

DSC_0025.JPG

Oczywiście jak na całym samochodzie tak i na boczkach była biała farba po meksykańskich malarzach, którą udało się doczyścić

DSC_0056.JPG

DSC_0068.JPG

DSC_0057.JPG

DSC_0069.JPG

Na boczkach było też kilka miejsc gdzie zostało naruszone/obdarte poszycie 

48403692_901588133367760_3461502774515073024_n.jpg

Takie rzeczy zostały w miarę możliwości uzupełnione i pomalowanie, nie da się idealnie odtworzyć tej fabrycznej struktury boczka ale wydaje mi się że jest znacznie lepiej ;)

DSC_0073.JPGDSC_0117.JPG

Kolejne zadrapania PRZED

DSC_0059.JPG

DSC_0114.JPG

 

Z tylnymi boczkami wyszedł jeszcze taki motyw, że ich górna część miała jaśniejszy kolor niż dół oraz przednie boczki, nie wiem czy to wina innego materiału z jakiego są zrobione i kalifornijskiego słońca ale nie podobało mi się to.

29.jpg

10.jpg

Boczki zostały pomalowane i teraz wszystko jest w jednym kolorze

DSC_0092.JPG

W tym odcinku to by było na tyle, przed nami jeszcze renowacja kanapy, kierownicy i reszty plastików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Tak lakiernik z Tarnowa (Łęg Tarnowski) detailing Detailking Tarnów, tapicer Tapiflock Tarnów-Pogórska Wola, mechanika (Auto Moto Serwis)  Tarnów-Ostrów. Wszystko robię na miejscu u najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. 

Dobrze wiedzieć gdzie dać do fachowców :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Tak lakiernik z Tarnowa (Łęg Tarnowski) detailing Detailking Tarnów, tapicer Tapiflock Tarnów-Pogórska Wola, mechanika (Auto Moto Serwis)  Tarnów-Ostrów. Wszystko robię na miejscu u najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. 

Mozesz napisac u kogo w Łegu Tarnowskim malowales?    P.S. Tez polecam Detailking Tarnow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gada to w serii bardzo fajnie, mam w domu daily F01 750i też V8 tylko że na podwójnym turbo i powiem szczerze siódemki nawet w trybie sport nie słychać nic, jest zwyczajnie wykastrowana na wydechach, 650i natomiast gada świetnie i myślę że tutaj prędko a może wcale nie będę nic ruszać z wydechem z racji że to kabriolet jest idealny bulgot V-ki do  do bulwarowego crusingu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Tak gada to w serii bardzo fajnie, mam w domu daily F01 750i też V8 tylko że na podwójnym turbo i powiem szczerze siódemki nawet w trybie sport nie słychać nic, jest zwyczajnie wykastrowana na wydechach, 650i natomiast gada świetnie i myślę że tutaj prędko a może wcale nie będę nic ruszać z wydechem z racji że to kabriolet jest idealny bulgot V-ki do  do bulwarowego crusingu ;) 

był czas kiedy kolega miał 745 i 645, ten sam motor, moc, nawet rocznik a dźwiek jakby dwa zupełnie inne światy, i tak pewnie miało być w zamiarze konstruktora

 

dobrze, że dawkujesz nam emocje, pilnie śledzę :

)tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończymy na razie temat skór na tylnej kanapie i małym podsumowaniu co zostało zrobione wewnątrz, pozostałe kwestie jak tunel środkowy, kierownica, dywan i inne plastiki będą ogarniane jak samochód wróci już od lakiernika. 

Tylna kanapa była rozdarta i miała kilka wgniotek na skórze

48425110_2177578802501570_4125448398570520576_n.jpg

Tapiflock poradził sobie z tym tak że nie ma śladu. Kanapa doczyszczona, po wgniotkach praktycznie nie ma śladu :)

DSC_0089.JPG

Obie osłony plastikowe z których wychodzą tylne pasy miały połamane mocowania tutaj z pomocą posłużyło ASO i wpadły nowe.

5.jpg

1.jpg

Teraz kilka fotek PRZED/PO oraz całość ja to wyszło mniej więcej

collage3.jpg

collage2a.jpg

31.jpg

DSC_0086.JPG

DSC_0088.JPG

DSC_0095.JPG

DSC_0096.JPG

DSC_0106.JPG

Myślę, że wstydu nie ma z tymi skórami i będą wygodnie wozić moje 4 litery ;) W następnym odcinku może zobaczymy co tam słychać u lakiernika ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ten czarnuch z jego mafią pozłacanego sikora to brudasy na maxa. W środku chyba wszystko co mogło być zostało upieprzone albo ułamane, albo obgryzione. :D Szacun za wkład w to auto dla Ciebie i ludzi, którzy się ''dorzucają'' czyt. chłopaki od wnętrza. :) Mega robota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Ten odcinek jest chyba nieunikniony :mrgreen:

Ja proponuje, w razie nie powodzenia akcji złożenia auta przed GF, podwieźć niewykończone 6er na zlot, razem z zapasem części potrzebnych do wymiany, a jakoś nie widzę problemu w tym, żeby to 650i wyjechało na koniec w pełni wypieszczone i w 100% gotowe! Ewentualnie należało by się tylko zaopatrzyć w spore ilości trunku o wysokiej zawartości % :) Ale tego nigdy na GF nie brakowało! Hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...