Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Moda na Sukces odcinek 1598

Przekodowaliśmy samochód na Europę, kierunkowskazy , mile na km itp cuda

2luqszl.jpg

jeżeli chodzi o światła przeciwmgielne tylne, których nie ma w USA, na szczęście tutaj nie trzeba nic rzeźbić i przerabiać, wystarczy założyć włącznik świateł z Europy i lampy działają w 100% po europejsku, troszkę trzeba było przekopać internety bo potrzebny był przełącznik z Europy poliftowy i z Head Up który mam na wyposażeniu, a to był wtedy jeszcze rarytas.

2wri838.jpg

wpadło polskie MENU

2lcmesx.jpg

Jedno lusterko miało połamaną obudowę, a drugie nie dawało znaków życia, do tego te głupie amerykańskie ostrzeżenia na szkłach nie bardzo mi sie podobały dlatego wpadły dwa lusterka europejskie, podświetlane, fotochrom w pełnej elektryce

k32b6b.jpg

Znalazłem idealną klapę bagażnika z poliftowego M6 cabrio.

 

52esyq.jpg

tylny zderzak nawet w kolorze się trafił ;) zamontowana nowa klapa schowka dachu, którą dostałem w komplecie nowym dachem, przykręcone na sztukę bez ustawiania bo i tak do malowania

120tbvr.jpg

2ajv2ab.jpg

Tak jak pisałem wcześniej prawa tylna lampa była uszczerbana i konieczna byłą jej wymiana,

2e2pi81.jpg

znaleźć lampy do polifta zeszło mi prawie miesiąc ale warto było przekopywać internety bo trafiły się takie nojki, ktoś nie wiedział co ma bo kupiłem dwie nowe lampy w cenie w jakiej potem sprzedałem moją jedną używaną  ;) założyłem oczywiście obie nowe lampy :)

2qi8ndf.jpg

 

o8scgy.jpg

Po wymianie tych wszystkich elementów blacharskich, dachu i oświetlenia, przykręceniu ich tylko na sztukę w oczekiwaniu na termin u lakiernika samochód  wyglądał już całkiem przyzwoicie nie przypominał gruzu po przejściu tornada i pewnie mógłbym od tego momentu zacząć galerię i udawać, że kupiłem nie najgorszą bazę do malowania ale tutaj będzie 100% prawdy bez ściemy ukrywania stanu faktycznego, czy tuszowania przeszłości samochodu. Reanimujemy dalej wszystko co budzi wątpliwości, a efekty mam nadzieję ocenicie na żywo, a nie tylko ze zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w bmw to plus ze wystarczy wymienić przelacznik  i swiatla sa na europe   i nie trzeba sie bawic z wiazka :) przy okazji lampy mialy europejska homologacje? Bo np e92 po lifcie zmieniasz przelacznik ale  lampy i tak trzeba bo nie maja homologacji, a np moje e82 tylko przelacznik  bo jest homologacja xx czyli co? Juz powoli koniec serialu? Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe lampy są z Europy.  Póki co części udaje mi się kupić fuksem w bardzo atrakcyjnych cenach,  droższe  od samego samochodu to będą pewnie koła i malowanie.  :mrgreen:

To jeszcze nie koniec serialu,  będzie sporo zwrotów akcji i niespodzianek gwarantuje Wam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie kurnik jak się patrzy :D

Kurde jestem ciekaw co z tego będzie, tzn. coś na pewno- tylko jakim kosztem?, jeśli na każdym kroku jest jakaś wada rysa itp. W przypadku jakiegoś e36 to nie problem,  ale tutaj niektórych części będzie trzeba się naszukać albo po prostu kupić nowe.  W każdym razie do odważnych świat należy :)

Jeb%&* ją w dakar gelb ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem rozbieramy samochód pod malowanie i wtedy nastąpi ostateczna weryfikacja jego stanu i tego, czy było warto kupić, a jeśli tak to ile KUJON zapłacił za tą "bazę" 

Co do przyszłego koloru to tutaj jeden z moich faworytów :mrgreen:

29qjcxf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie blendy USA bo chce udawać i wciskać wszystkim że to wersja europejska :mrgreen: zderzaki już są Europa, lusterka Europa, mile na km jeszcze zegary i panel klimy EU potrzebny i będziemy udawać europejski rodowód wersja GERMANy od dziadka lekarza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie głos na 650 :)

 

Co do walki z autem wydaje mi się że ponad 80% osób na tym forum zrobiło to samo z autami chodzi o ilość pracy niż kolega tutaj zrobi tylko u niego nie jest to rozbieranie dobrego sprawnego tylko ciut zmęczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...