Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dobrze i ekstra, ale na zagłówku pasażera wewnętrzny szef po lewej stronie czwarty od prawej jest 2mm za bardzo w bok, no niestety się tapicer nie postarał, reklamuj obszywaj od nowa :D

 

Efekt świetny, jednie szkoda że już na konsolę środkową carbonu nie położysz :P Chociaż na 6tce się nie znam, nie wiem czy tam można go w ogóle dać. Zaraz będzie pewnie nowy trend że konsola środkowa w skórze. Kujon nowe horyzonty wyznacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbak napisał:

Efekt świetny, jednie szkoda że już na konsolę środkową carbonu nie położysz :P Chociaż na 6tce się nie znam, nie wiem czy tam można go w ogóle dać. Zaraz będzie pewnie nowy trend że konsola środkowa w skórze. Kujon nowe horyzonty wyznacza :D

Jakoś będę musiał z tym żyć :-Dreceived_675298823587558.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej wyszły niestety małe komplikacje z wnętrzem, na takiej zasadzie, że boczki i część plastików bo obszyciu zgrała się dużo gorzej z nową skórą niż myślałem. Co zrobić w tej sytuacji? Hmm boczki można teoretycznie obszyć skórą pod kolor, z tym że firma gdzie szyłem powiedziała mi najbliższy wolny termin na to na październik, więc odpada. Dodatkowo zostają jeszcze plastiki za tylną kanapą, które również są w kolorze starej skóry i też się obecnie gryzą. Wyjście jest tylko jedno malujemy plastiki w kolor skóry specjalną farbą do wnętrza dobieraną pod kolor w Colourlock. Już robiłem w niektórych miejscach ten zabieg 3 lata temu przy renowacji wnętrza i wiem że ta metoda jest świetna, ponieważ po 3 latach nic temu nie dolegało i wyglądało dalej jak ori.  Po malowaniu zabieramy się za składanie wnętrza i później zdjęcia jak to wszystko wyszło na gotowo. Przy okazji zmieniłem też przyciski sterowania na nowe bo oryginalne były już podmęczone.

1.jpegreceived_497371661933629.jpeg2.jpg20220325_095950.jpg

To też trzeba pomalować w nowy kolor oraz zaślepki pałąków antykapotażowych. 

20220324_123731.jpg

Nowe sterowanie 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BartoszzG napisał:

wierze w dobry gust Kujona, ale po fotach to ten "bordo-brąz" bardziej mi pasował.

Nie chciałem tego pisać, ale też tak sądzę ;)

Tamten kolor wydawał się sporo ciekawszy, ale to trzeba ocenić na żywo

Co do jakości wykonania to naprawdę wygląda petarda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pierwsze foty zaraz po poskładaniu jeszcze przy sztucznym świetle. Jak będę mieć możliwość to zrobię zdjęcia przy świetle dziennym i najlepiej Iphone, bo Samsung ULTRA ma tendencję do podciągania kontrastu co powoduje, że te kolory czasem są nienaturalne. Inna sprawa że taka nowa matowa skóra odbija różnie światło w zależności od jego intensywności. Potem wrzucę może jeszcze filmik.

5.jpg9.jpg16.jpg2.jpg1.jpg4.jpg6.jpg7.jpg11.jpg8.jpg15.jpg12.jpg

10.jpg

14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cholo napisał:

No to ciekawe jak w tym roku 6 pojedzie w paradzie na GF z pasażerami z tyłu

W bagażniku :razz:

 

15 minut temu, --=CZARNY=-- napisał:

Te nakladki w progu też będziesz malował? Jak to wyglada po otwarciu drzwi?  nie gryzie się?

Nawet nie , a tj jedyna rzecz której nie malowałem,  gdyż jest najbardziej narażona na buty, piach itp mechaniczne uszkodzenia, które po malowaniu mogły by potem wyglądać gorzej niż przed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...