Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, KUJON napisał:

dlatego oficjalnie szukam korepetytora z german style, płacę piniędzmi Syndykatowymi

ZGŁASZAM SIĘ!!!

Jestem tu od początku, zęby zjadłem oglądając przez monitor największe projekty, cały czas neguję i wytykam.

Jestem wręcz pewny, że nikogo lepszego Kujon nie znajdziesz.

Kto za daje emotkę ŚMIECHU kto przeciw daje SERCE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lapka666 napisał:

ZGŁASZAM SIĘ!!!

Jestem tu od początku, zęby zjadłem oglądając przez monitor największe projekty, cały czas neguję i wytykam.

Jestem wręcz pewny, że nikogo lepszego Kujon nie znajdziesz.

Kto za daje emotkę ŚMIECHU kto przeciw daje SERCE :mrgreen:

Biorę te lekcje w ciemno tylko załatw mi jeszcze wjazd na Germanfest plis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania mojego daily do GERMANFEST wyglądały tak - 10 minut na bezdotyku i 5 minut suszenia ręcznikiem :grin: Uwielbiam tą powłokę, samochód myje ręcznie raz góra dwa razy w roku. Teraz tylko regulacja gwintu po przeglądzie i jestem gotowy. 5.jpg6.jpg3.jpg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
1 minutę temu, KUJON napisał:

Myślałem w tym roku o sprzedaży ale jak sobie to wszystko przeliczyłem to najkorzystniej było rozebrać i sprzedać na części.  Wnętrza już nie ma,  koła też sprzedane. Reszta gratów do zabrania. 20220308_135846.jpg

Jeszcze nie 1 kwietnia :lol: Prezes mów prawde co tam modzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bartek.P napisał:

Panowie nie dajcie się nabrać!!! Pewnie mu gdzieś 5 zł spadło i szuka:D

Miałem taką sytuację w E46 cabrio, że kilka lat temu wpadł mi telefon do wlotu nawiewu na ogrzewanie tym pod fotelem i wleciał tak daleko jak przyhamowałem, że  doleciał jakiś metr do przodu aż musiałem ściągać dywan i potem rozcinać tunel plastikowy od ogrzewania, bo inaczej jakbym go nie rozciął to bym musiał deskę rozdzielczą wyciągać z auta żeby nie ciąć tunelu od nawiewu :P Ogólnie chyba z 5h roboty zanim namierzyłem ten telefon w aucie i go wydostałem :P Na szczęście teraz są już tak duże smartphony że nie są w stanie wlecieć do tych otworów z nawiewami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Miałem taką sytuację w E46 cabrio, że kilka lat temu wpadł mi telefon do wlotu nawiewu na ogrzewanie tym pod fotelem i wleciał tak daleko jak przyhamowałem, że  doleciał jakiś metr do przodu aż musiałem ściągać dywan i potem rozcinać tunel plastikowy od ogrzewania, bo inaczej jakbym go nie rozciął to bym musiał deskę rozdzielczą wyciągać z auta żeby nie ciąć tunelu od nawiewu :P Ogólnie chyba z 5h roboty zanim namierzyłem ten telefon w aucie i go wydostałem :P Na szczęście teraz są już tak duże smartphony że nie są w stanie wlecieć do tych otworów z nawiewami. 

Mieliśmy podobną sytuację u kolegi. Kupił auto i co zakręt było słychać jak w fotelu coś stuka. Bardzo go to irytowało więc zaczęliśmy szukać. Już mieliśmy rozkręcać fotel ale zajrzałem do tunelu nawiewu a tam leży sobie błyszczyk do ust. Był markowy więc miał prezent dla żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na serio to paleta z całym wnętrzem z cabrio pojechała do tapicera. Nigdy nie obszywałem skór w żadnym z moich samochodów bo jakoś byłem zwolennikiem ori. Przypadkiem trafił się dość szybki termin do firmy gdzie na termin czeka się pół roku i tak jakoś się zdecydowałem. Ten samochód ma bardzo barwną historię dlatego postanowiłem, że zaryzykuję i zrobimy kolejny epizod ;) Co z tego wyjdzie przekonamy się w kolejnych odcinkach ale jak znam życie to będą przeboje :P 

Skóry paleta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...